Aşk-ı Memnu Kanal D

Sitede, topiklerde din ve siyaset konuşmak yasak ve uyarı alma sebebidir,kavga etmek,konudışına çıkmakta öyle.
Lütfen konuya dönün!

kızlar kurtulamıyorum etkisinden bihterin o vuruş anı behlül aklımdan gitmiyo mahvettiler bizi yaa

firdevsin o toparlanışı kaçışı aklımdan çıkmıyor.Bu kadın herşeyi kendi menfaati için kullandı ne kızı ne başka birşey içindi

onca entrikalar, yapmacıklıklar, ikiyüzlülükler ve nasıl ayağına dolandı ya yazık canı evladı gitti çoğu derti o açtı o ailenin ve bihterin başına

olan gidene oldu ne yazık ki

Haftalarca veda bölümünü beklememize pek değmedi sanırım,hiç umduğum gibi bitmedi,pekte beğenmedim diyebilirim veda bölümünü...
Firdevs Hanım'a da inme inmiiişşşşş bu arada,ay ne güldüm töbe töbeee....

Bence bu dizinin filmini de yapmalılar!

nihali hamile yapacaklar sandim valla.. arsenin gozlukler yine damga vurdu finale finali onunla yapti kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile2
ya beren su gibi bi kadin valla içim eriyo benim bile bakarkennn
e
parmakla gosterilecek tek kadin bence evet cok sevisme ahnesi oldu ama yinede bugun gercekten etkide birakti insana kotu ornek degil insan kendini bildikten sonra bu dizi asil ibret yengesine asik olan varsa diye

Ha bir de Firdevsin cenaze töreninde elini tutuyordu o evleneceği adam adını da unuttum. Sonra arabaya bindirdi kendi çekti gitti. Yani ayrıldılar mı? bunu mu demek istediler...

diziye gelelim yeminle iki senedir zaplayarak bir saat bile izlememiştim
hele bu sene hiç izlemedim
fakat bu gün buradaki heyecanı görünce izledim en az miktarda zaplayarak
iyikide izlemişim
ben ne gördüm son bölümde onu söyleyim
bir ihtirasın düşüncesizliğin insanların hayatlarını nasıl mahvettiğini gördüm
ekmeğini yediğin kaba pislemenin affının olmadığını gördüm
aşkında her ne kadar aşka aşıksamda hastalık haline dönüştüğünü gördüm
bir annenin hep kendini maddiyatı düşünsede evladının ölümüyle yıkılışınıı gördüm
ve en önemliside bihterin taputunun üzerindeki şu yazıyı gördüm
her canlı bir gün ölümü tadacaktır
yaaa cemrem
senin yorumlarını okurken büyük zevk alıyorum
iyiki varsın

bende bagliyacam konuyu dine banane iste

söyle ki

maf olan behlül arabistana kacar ve haci olur
firdevs kendini dine verir hatta hoca olur..
aksakalli nur yüzlü cetoda bütün servetini gazzeye bagislar yardim gemilerinin kaptani olur
hilmi kendince dogru yolu bulmustur oda bir tarikata üye olur..
adnan ve ailesi ölen analari icin cami yaptirir nihal kapanir bülent te imamhatip lisesine gider.ilahiyatci olur
matmazelde din degistirir oda müslim olur...bütün ziyagiller nurlanirlar..dizide burda biter..

Son düzenleme:
kızlar cenazeden sonra firdevs arabaya binerken çetin özler gidiyordu nereye gidiyorduki orasını anlıyamadım?

evet.. ben beren saatin muhteşem oyunculuğunu tartışmak istiyorum burda !

ben dee..

berene gerçekten hayran oldum ben. geçmiş bölümleri de kafamda canlandırdım biraz önce. adnana sarıldığında yavru bi kedi gibi sığınacak yer arayan halleri vardı. çocuk gibi..

sonra behlüle nasıl tutkuyla baktığını düşündüm eski bölümlerde.

annesine bakışları nasıl nefret doluydu. intikaaaam der gibi bakıyordu ona.

hele de son bölümlerdeki hafif sıyırmış halleri tamam bu kız olmuş dedirtti. beren iyi oyuncu değil diyen kalmamıştır herhalde.

beren cidden cok guzel ama arkadaslar estetigi var makyaji var bakimi var bu kadin guzel olmasinda kim olsun giydiklerinin hepsi marka yani guzel olcak tabi bu arada bir site buldum berenin elbiselerine benzer elbiseler hafta sonu icin aksam icin super ayrica cokta ucuz bakabilirsiniz ingilterede ama kargo postane ile gonderseler 20 milyonu asmaz ..

Sitede, topiklerde din ve siyaset konuşmak yasak ve uyarı alma sebebidir,kavga etmek,konudışına çıkmakta öyle.
Lütfen konuya dönün!

Dönelim de siz dini kullanarak burada insanları aşağılayanlara ceza yerine genel uyarı mı veriyosunuz anlayamadım? Yasaksa banlamayacak mısınız? Ben çok taraflı bulmaya başladım daha önce de bu tarz bir durum olmuştu nedense tabuları aşamıyor bu site yönetimi

Ha bir de Firdevsin cenaze töreninde elini tutuyordu o evleneceği adam adını da unuttum. Sonra arabaya bindirdi kendi çekti gitti. Yani ayrıldılar mı? bunu mu demek istediler...
aynen onu dediler işte arkadaşım
kadının aslında yaşça çoktan gitmiş olan güzelliği
havası cazibesi sönüverince adamın aşkıda sabun köpüğü gibi sönüverdi birden
arabaya baktı kadına baktı eyvallah dedi ters istikamet tabanları yağladı

X