Aşk-ı Memnu Kanal D

arkadaşlar ben ateist hristiyan musevi müslüman neyse kimse beni ilgilendirmez
ben müslümanım çok şükür
görünüşte belki hakaret edilen o kişlere benzemem ama müslümanlığımla türklüğümle gurur duyarım
kimsenin dinine laf söylemem kendiminkinede söyleyenin alnını karışlarım
islamiyeti yeşil giymek camiye gitmek hayvanlara kötü davranmak
birtek gazzeye yardıma gitmek olarak göreninde aklına acırım

dizi yorumlarına dönebilir miyiz artık !
din siyaset konuşulcak yer değil burası..
şimdi toplu katliam yapcak Kazen görceksiniz.. güzel güzel yazışmak varken bu öfke niye..
herkes birbirinin dinine saygı göstersin..
diziyi kötü bulan izlemesin..
istemeyen herhangi bir dine inanmasın..
bu ne yaaa :/

valla canim dizi yorumu yaparken burda bulduk kendimizi kiskirtmaya gelmis biri masum rolu yapiyo bide sinir oluyorum boyle insanlara

dizi dışındaki konuları özelden yazabilirsiniz birbirinize değil mi? birbirinize atıp tutuyosunuz katlettiniz güzelim veda bölümünü.

heya diziyi izlemeyen atvde haydar dümeni izlesin adam anlatıyo yiter ya cunub oldu kanal resmen haydar amcam çıkınca

arkadaşlar ben ateist hristiyan musevi müslüman neyse kimse beni ilgilendirmez
beb müslümanım çok şükür
görünüşte belki hakaret edilen o kişlere benzemem ama müslümanlığımla türklüğümle gurur duyarım
kimsenin dinine laf söylemem kendiminkinede söyleyenin alnını karışlarım
islamiyeti yeşil giymek camiye gitmek hayvanlara kötü davranmak
birtek gazzeye yardıma gitmek olarak göreninde aklına acırım

Aynen vereliniortak

Biri geldi kaynar suyu döktü üzerimize, diğeri geldi buz gibi suyu döktü... ikisi de olmadı bende zor tutuyorum kendimi turkbayragi

burayi karistirmaya calisacagina git yat en iyisi kimse ceza almasin guzelim kelimelerini dikkatli sec imanli birine hic yakismiyor terbiyemizi bozmayalim benim seviyem seni ilgilendirmez zaten o seviyeye gelemezsin sen

sen şimdi kurnazlıkmı yapıyosun imanlısın da sözlerin yakısmıyo falan filan sen seviyelisin de yatağıma kadar o uzun dilini niye uzatıyosun orası benim mahremim sen benim yatagımın adını agzına alamazsın daha fazla uzatma ben senin seviyene gelemem dediğin gibi çünkü sen aşağıdasın aşağılara inmek adetim değildir e sende bu saatten sonra yukarı cıkamayacagına göre hadi iyi geceler

valla canim dizi yorumu yaparken burda bulduk kendimizi kiskirtmaya gelmis biri masum rolu yapiyo bide sinir oluyorum boyle insanlara

farkındayım canım takip ediyorum başından beri.. ama işin ucu gerçekten kaçıyor.. yazık.. gerek var mı böyle şeylere.. anlamadığım izlemeyen,ilgilenmeyen birinin bu topikte işi ne kafamçokkarıştı

tamamen tevafuk yoksa giripte aşkı memnu için ne yazılmış ne olmuş ne bitmiş diye görmek gibi bi niyetim yoktu sadece her girdiğim site kitlenmişti bu saçmalık yüzünden bir de kk ya bi bakayım dedim burda da öyle bi problem varmı diye yani bi nevi zaten stresle girdim bu kadar yoğun talep görmelerinden dolayı kızgınlıkla hareket ettim birde ayet konusu hakkında istem dışı yorum yapmama sebep olunca hislerim ortam birazcık karıştı kalp kırmak istemedim kırdıysam özür dilerim ben sadece uyarı yapma gereği hissettim ALLAH rızası için oda kendimle bir ilgisi yok

sen şu üslubunla muhattap olduğun herkesi sahip olduğunu sandiğin yüksek bilgilerine dayanarak aşağılamışsın. Keşke düzgün bir üslup kullansaydin da gerçekten bilgi verip aydınlatabilseydin bizleri. Sinir bozmaktan öteye geçememişsin. Bu kadar kafanı takma arkadaşım dünya üzerinde insanların ahlak dışı dizileri izlemesinden çok daha kötü şeyler oluyor. Bir de bunları farkedersen iyice delirirsin Allah göstermesin...

aski mimnuyuda dine bagladiniz ya helal olsun size be daha ne diyeyim....

lüppen topik kapamasin mesajlar silinip din tartisanlar banlasin lüppen:1closedeyes::dilcikar:

farkındayım canım takip ediyorum başından beri.. ama işin ucu gerçekten kaçıyor.. yazık.. gerek var mı böyle şeylere.. anlamadığım izlemeyen,ilgilenmeyen birinin bu topikte işi ne kafamçokkarıştı

cok haklisin o heyecanla geldik buraya konusmaya konu dagildi gitti halada gitmiyo bide lafini soledin git dimi yok illa kalip laf yetistircek heyecan ariyo kendine galiba

BEREN SAAT accayip bir kadin hem guzel hem yetenekle super bise gercekten hele bugunku vedada durmadan bakmak istiyorum ilerde yine boyle bir dizi yaparlarmi askinin memnusu gibi:KK70:

diziye gelelim yeminle iki senedir zaplayarak bir saat bile izlememiştim
hele bu sene hiç izlemedim
fakat bu gün buradaki heyecanı görünce izledim en az miktarda zaplayarak
iyikide izlemişim
ben ne gördüm son bölümde onu söyleyim
bir ihtirasın düşüncesizliğin insanların hayatlarını nasıl mahvettiğini gördüm
ekmeğini yediğin kaba pislemenin affının olmadığını gördüm
aşkında her ne kadar aşka aşıksamda hastalık haline dönüştüğünü gördüm
bir annenin hep kendini maddiyatı düşünsede evladının ölümüyle yıkılışınıı gördüm
ve en önemliside bihterin taputunun üzerindeki şu yazıyı gördüm
her canlı bir gün ölümü tadacaktır

BEREN SAAT accayip bir kadin hem guzel hem yetenekle super bise gercekten hele bugunku vedada durmadan bakmak istiyorum ilerde yine boyle bir dizi yaparlarmi askinin memnusu gibi:KK70:

ya beren su gibi bi kadin valla içim eriyo benim bile bakarkennn

X