Aşk-ı Memnu Kanal D

kizlar anket acalim bir bölüm daha istermisiniz diye gönderelim yönetmenlerine yazarlarina.valla tadu damagimda kaldi cok merak ediyorum kim ne oldu diye firdevs ne yaptti diger kizi amerikaya gitmisti ne oldu behlül ne yapti..

Bihter’i, Behlül’ü, Adnan Bey’iyle 2 yıldır hayatımıza yer eden fenomen dizi “Aşk-ı Memnu” dün gece 79. bölümünde duygusal bir finalle ekrana veda etti. Kanal D’nin Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı eserinden ekrana uyarladığı “Aşk-ı Memnu”nun final gecesi dev bir yardım organizasyonuna dönüştü. Kanal D Suada’da, geliri Milliyet’in Baba Beni Okula Gönder kampanyasına bağışlanacak olan 700 kişilik dev bir organizasyon hazırladı. Dizinin final bölümü için Suada özel olarak dekore edilirken girişe dev harflerle ‘Aşk-ı Memnu Veda’ yazıldı. Geceye Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Nebahat Çehre başta olmak üzere dizinin tüm ekibi katıldı. Suada’daki özel gecede barkovizyonlardan dizinin son bölümü seyredildi. ‘Aşk - ı Memnu’nun Bihter’i Beren Saat, bir gün önce Maçka Frame’deki ekip yemeği sonrası basına görüntü vermemek için mutfak kapısından kaçarken burktuğu ayağını çorapla kamufle ettiği alçılı ayağıyla katıldı.
Dizinin Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ, geceye 5 aylık sevgilisi İdil Fırat’la el ele katıldı. Adnan Bey’i canlandıran Selçuk Yöntem’e, gecede eşi Cihan Yöntem eşlik etti. Yeni bölüm yazısı ekranda görünür görünmez Suada’da büyük bir alkış, ıslık ve tezahürat koptu. Dizinin final bölümü nedeniyle İstanbul sokakları dizi izlemek için evlerine giden vatandaşların yokluğu nedeniyle tam manasıyla hayalet şehre döndü.

ama ben hic corap gormedim bihterde hayret

kizlar anket acalim bir bölüm daha istermisiniz diye gönderelim yönetmenlerine yazarlarina.valla tadu damagimda kaldi cok merak ediyorum kim ne oldu diye firdevs ne yaptti diger kizi amerikaya gitmisti ne oldu behlül ne yapti..

evet yaa super olur wallaha

bencede ben en çokta behlülü merak ediyorum

merveeee., nnurayy, CEYDACAKMAK, elfkaya, chloes, ifilove, reyhan61, yeşil erik, madre, keri34, E_D_i_S_H, pashaa, kimderki, NektaR, Ceylin_naz, lirik güzel, jennifer1905, pinax, reptilia, jeesy, parlayanyildizim, ..yeliz.., mel_ay, mune, BEBEKKAFA, melis-efe, saadet81, MelisaMelisa, KapicininBitliKizi, Kazen, Selayhus, chatlaxx, musyas, okyanus elif, Catharsis, Mineeee, ladygeorgia, leloss, ay_she, ece111, sweetgirl00

Kazen yine topikte alkisalkisalkis

birde söylede olabilirdi en son kime ne oldugunu matmazelin agzindan hikaye tadinda dinleyebilirdik.biraz biraz herkezden görüntüler altinda valla ya niye danismaz bana bu yönetmenler yazarlarkaydirigubbakcemile3

değişik bir final yapmaya çalışmışlar ama olmamış bence..
finali firdevs ve adnan götürmüşşş... adnanın sen benim oğlumdun deyişi ve bunu iki kez tekrarlayışı... orda kayış koptu ben de.. kıvanç ölüm sahnesinde çok iyiydi.. makyajı da başarı olmuş.. surat bembeyaz falan ama mezar basında ucuz leyla-mecnun sahnesi gibiydi..saç sakal birbirine karışmış. firdevsin yavrum diye bihtere sarılışından,ve son cenaze sahnesinden çok etkilendim.salya sümük dağıldım oralarda.. bihteri ölümü o zaman çok koydu..peyker de fena gözüküyordu..
hilmi önal desen, ne işi varsa orda..gıcık kaptım..
ölüm sahnesi ise çok yüzeysel geçilmiş,kan azıcık..aslında nasıl öldü tam göremedik bile..tetiği çekişini,o an ki ifadesini daha detaylı çekebilirlerdi.. silah patladı.ardından yerde yatan gözleri açık gitmiş bir bihter..
cenaze sahnesinde matmazele sağlam küfür salladım ama bir insanın ölümüne sebep oldu diye..
bir de son sahnede adnanın yanına kurulmamış mı.. yuh artık dedim. bu kadar da olmaz.. bihter de behlül de yerden göğe kadar suçlu olabilir. kimse ölümü haketmez,hassas konular bunlar bulaşmamak lazım..
bir de genele katılıyorum. çok yüzeysel olmuş herşey.. postmodern bir izlenim verecekler diye ,soru işaretleri kaldı kafalarda.. behlül nereye gittti? çetoyla firdevsin akıbeti ne oldu? adnan yeni manita yaptı mı yoksa kokuşmuş matmzele mi kaldı?(çıtır bihter'den sonra komik olur)

X