Aşk-ı Memnu Kanal D

herkesin bihtere klitlendigi saatlerde şehit verdik yine:KK43:
Elazığ'ın Karakoçan İlçesi'ndeki Seyrantepe Barajı'nın güvenliğini sağlayan time PKK'lı teröristler ...tarafından pusu kuruldu. Teröristlerin açtığı ilk ateşte 2 asker şehit oldu, 1 sivil kadın öldü. Çatışmada, karakola komutanı astsubay ile 4 sivil de yaralandı.

O cümle değil ayet öncelikle bunu belirteyim sonra çok merak ettiğim bir soruyu ileteyim dininizi bilmiyorum ama eğer müslümansanız bu ayeti gerçekten ilk kez aşk-ı memnu gibi her yönüyle inançlarımıza kanlı darbeler vuran bir dizinin içerisinde görüp mü merak ettiniz?

uslubunuz imalarınız hiç hoş değil!

bihterin kendini urduğu sahne nihalin haykırışları tek kelimeyle müthişti rollerinin hakkını vermişler gerçekten

evet kızlar behlülün bihterin mezarının başında adnanı sevdiği sahneyi sölemesi garip geldi neden okadar şey varken behlül onu hatırladki?

bence güzel bir final bölümü müziği besteleselerdi süper olurdu..şöyle en manidarlısından..bihterin intihar sahnesinde başlasaydı mesala..

yazik oldu yakisikli behlule sac sakal karismis eski rofleli saclar gitmis esmerlesmis bigter gitti nihalde almaz onu ben ikinci koca olarak aliyim ortada kalmasin cocuk hehehehehehe :)

O cümle değil ayet öncelikle bunu belirteyim sonra çok merak ettiğim bir soruyu ileteyim dininizi bilmiyorum ama eğer müslümansanız bu ayeti gerçekten ilk kez aşk-ı memnu gibi her yönüyle inançlarımıza kanlı darbeler vuran bir dizinin içerisinde görüp mü merak ettiniz?

Herkes herşeyi bilmek zorunda değil, bu şekilde cevap vermeniz çok yanlış.

bihter uzgun oldugunda koltuga kafasini yasladiginda calan muzik cok guzel yaa icim bi garip oluyo dinleyince

bu durumdan en kalri cikan bakin matmazel bence adnani kapicak devam etse boyle olurdu yani ,,,
bioz ismid ne izlicez persembe gunelri dizi yeniden baslasa bari ruhsar gibi bihetrin ruhu geri falan gelse banada ilicek bir seyler ciksa :)

Ayet olduğunu biliyorum. İki cümlenin birisini bilmediğimden sormak için ayırdım. İlk defa da orada görmüyorum. Genelde hep ilk bölüm biliniyordu. Müslümanlığımdan hiç şüphe etme. Bence herkes kendi müslümanlığıyla, inancıyla ilgilensin.
Kimse de kimseyi yargılamasın. Mahkeme sonucunda kimin kimi geçeceği belli olmaz.
Belki sen yazılı da iyisindir, belki ben de sözlü de iyimdir.

Aşk-ı Memnu mu inançlarımıza kanlı darbeler vuruyo?
Valla ben bu diziyi izledikten sonra yasak aşkın nasıl bu kadar mahvedici bir şey olduğunu, sadece yaşayanları değil çevresindekileri de darmadağın ettiğini daha iyi anlamış oldum. İbretlikti bence....

O ayeti de kasıtlı olarak gösterdiler, orada da inceden gönderme vardı izleyiciye...

kizlar ben guldum en son sahnede internetten izledigim icin cok duygusal olamadim yani 5 dk geliyo 5 dk donuyo internet ama firdevs hanimin agzimi yamulmustu neydi o komikti yamuk firdevs :)

Noluyo bu mikroplara anlamıyorum iyice türediler.
Küçük beyinleri daha Tük milletini kimsenin bölmeye gücünün yetmeyeceğini anlamıyor.
Allah hepsinin belasını versin!

ınsan değil onlar!

Allah'ım şehitlerimizi inşallah en yüce mertebelerine ulaştırmıştır.

Canlarını yaktıkları ailelerin acılarından bin kat daha fazlasını yaşasınlar inş.

Topraklarımız inşallah en kısa zamanda tüm mikroplardan temizlenir. :Saruboceq:

Artık sakin falan olamıyorum ben yeter! turkbayragi

ayy vuruş sahnesi o heyecan superdi ya aklımdan gtmıyor.başları cok sıkcıydı ama dedim final bölümüne bak igrenç:) herşey sonlarında oldu pat pat

X