Aşk-ı Memnu Kanal D

Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar. Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir. Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan oturu inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. ıçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte. Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de pici mi olacaktir bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır

yaaww bu aşkı memnu önyargılı yaptı beni herkesi bihter gibim sanıyorum:):) bu kızın gerçekten suçu yokmuş be....

şuu bihter şimdi görüntülenmemek için uğraşsınn bir iki ay sonra dizinin etkisi geçince kamera arıycak fellek fellekk-tatlicadiarzu-

aynen işin içinde tecavüz varsa izleriz bizz dimi :KK70:DDd

fahriyenin suçu ne daha önce hülya avşar oynamış bugün izledim nettenn köylü kızını oynucak bu sefer beren saat merak ettim doğrusu

Köylü kızı mı sempatiksalakcinni bihter gibi klas olmucak yani.

Şalvar lastik ayakkabı neyim giyer artıkın .O da bize ters gelir.Alışmıştık ne de olsa cool takılmalarına marka giymelerine yüksek topuklarına.

bak fahriye diye diye bende fahriyenin suçu ne yazmışım allam yaaa :)))))

Ben taş attım hepiniz cumbur lop sempatiksalakcinni

Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar. Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir. Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan oturu inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte. Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de pici mi olacaktir bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır

yaaww bu aşkı memnu önyargılı yaptı beni herkesi bihter gibim sanıyorum:):) bu kızın gerçekten suçu yokmuş be....

şuu bihter şimdi görüntülenmemek için uğraşsınn bir iki ay sonra dizinin etkisi geçince kamera arıycak fellek fellekk-tatlicadiarzu-

Adı üstünde fatmagülün suçu ne gelen vuruyo giden vuruyo demek ki :nazar:

Neyse izleyip göreceğiz bakalım.

Buara behlül de kabadayı olarak karşımıza çıkacakmış yeni dizisinde sempatiksalakcinni

Taam vericem vericem sus azcık geveze :nazar:

Kartdor dondurmamda var hemide çukulata parçacıklı neyim :dilcikar:

Sen otur öyle burda kak da kek çırp kurabiye neyim yap :nazar:

Bihter ölünce üzülücem ama ben ya :2:

mavi bihtere üzülen tek izliyici olarak tarihe geçersin vallaaklinialirimsmile

Taam vericem vericem sus azcık geveze :nazar:

Kartdor dondurmamda var hemide çukulata parçacıklı neyim :dilcikar:

Sen otur öyle burda kak da kek çırp kurabiye neyim yap :nazar:

Bihter ölünce üzülücem ama ben ya :2:

Dondurmam var nasılsa :icecream:alsanaalsanasmile
Tramisumda var dün yapmıştım çayımıda aldım mı tamam :kahve:

Veda yemeğinde acı sürpriz

240620101027013791545_2.jpg
Veda yemeğine katılan Beren Saat, gecenin sonunda hastaneye götürüldü.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]“Aşk-ı Memnu” dizisinin yapımcısı Kerem Çatay, dizinin son sahnelerinin çekimi bitince oyuncular ve set ekibi için Maçka’daki Frame’de bir veda yemeği düzenledi. [/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Davete, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre ve Hazal Kaya’nın yanı sıra diğer oyuncular da katıldı. Yemeğin ardından oryantal şovla devam eden eğlence, Beren Saat’in geçirdiği kaza nedeniyle tatsız bitti. http://www.yazete.com/fotogaleri.asp?kat=7400&page_number=1[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Gecenin sonunda görüntülenmemek için Selçuk Yöntem’le birlikte mekânın mutfak kapısından çıkan Saat, ayağını burktu. Hemen Acıbadem Hastanesi’ne götürülen ünlü oyuncuya ilk müdahaleyi acil servis doktorları yaptı. Dün bütün günü hastanede geçiren Saat’in ayağına atel (Kırılmış kemiklerin düzgün bir biçimde sarılabilmesi için kullanılan türlü malzemelerden yapılmış destek) takıldı. “Aşk-ı Memnu”nun bu akşam yayınlanacak final bölümü için Suada’da düzenlenecek yemeğe koltuk değnekleriyle katılacağı öğrenilen Saat, bir ay boyunca değneklerle yürüyecek. (Demirhan Hararlı-Hürriyet)[/FONT]

Eeeeee kaçarsa böyle olur işte atel dediğin nedirki ya ben 1.5 ay alçıda gezdim hemde ayağımdan ameliyatlı olarak şimdi bunlar nanemolla olurlarya dünyayı dar ederler kendilerine alsanaalsanasmile

Tecavüz diyince hemen izlersiniz zaten sapıklar sizi :mymeka:

Azcık edepli olun edepli :mymeka:

Ben terbiyeli olduğum içün arasıra bakarım heralde sempatiksalakcinni

her ne kadar Türk aile yapısına uygun değil desekte izleniyo izliyoruz

napalımmsempatiksalakcinni

hepimiz sapıkız tüm Türkiye sapık yaşasınnn:lepi::lepi::lepi:

evett yaa ben düşünemşiyorum bihteri öyle şalvarlı tülbentli filan :)))

bide şöyle bakalım olaya bihter intihar etmiş ama ölmemiş herkes öldü sanmış cenaze başkasınınmış bi köye kaçmış kimliğinide değiştirmiş adı fatmagül olmuş böylece dizi bitmemiş olur hahahaha :)))

mavi bihtere üzülen tek izliyici olarak tarihe geçersin vallaaklinialirimsmile

Kız üzülcem acıyorum napim.

Kızın tek suçu sevmekti.Behlülün ağına düştü yazık

Dondurmam var nasılsa :icecream:alsanaalsanasmile
Tramisumda var dün yapmıştım çayımıda aldım mı tamam :kahve:

Eeeeee kaçarsa böyle olur işte atel dediğin nedirki ya ben 1.5 ay alçıda gezdim hemde ayağımdan ameliyatlı olarak şimdi bunlar nanemolla olurlarya dünyayı dar ederler kendilerine alsanaalsanasmile

Tiramisu dan yollasana bana :smiley-cool:

her ne kadar Türk aile yapısına uygun değil desekte izleniyo izliyoruz

napalımmsempatiksalakcinni

hepimiz sapıkız tüm Türkiye sapık yaşasınnn:lepi::lepi::lepi:

İlk zamanlar ben de çok kızıyodum bu diziye hatta ilk bölümlerini izlememişimdir sempatiksalakcinni

Sonra ne oldu bilmem heralde bu konudakiler bana büyü yaptırdılar koliği oldum valla sempatiksalakcinni

evett yaa ben düşünemşiyorum bihteri öyle şalvarlı tülbentli filan :)))

bide şöyle bakalım olaya bihter intihar etmiş ama ölmemiş herkes öldü sanmış cenaze başkasınınmış bi köye kaçmış kimliğinide değiştirmiş adı fatmagül olmuş böylece dizi bitmemiş olur hahahaha :)))

Çok yaratıcısın sen de valla bravo :KK3:

Şöle an kalınından ossun merdene :mymeka: sempatiksalakcinni

Hazır ederim evvelallah merdanemi ..buyrunnnnnnnnn

kızlar ne hazırlık öyleeee..tiramisular kekler kurabiyeler..cokacimcoook:kahve:
bayram hazırlığı gibi valla..
gerçi bi bakıma bayram sayılır.:sm_cool::dance:.bihter ölcekakannehir çünküm..

neyse ben kaçar kociş gelcek şimdi yemek yiyelim hazrılanıp babama gitcem daha izlemek için... bide orda da elektrik gidiyomuş o zaman naparım bilmem :)))

X