Aşk-ı Memnu Kanal D

Burayı okuya okuya izlemiş gibi olmuşsundur ama kaydirigubbakcemile5

Neyse izlemesen de finali burdan öğrenirsin naklen yayın sempatiksalakcinni

Sana bir tanesinin yarımını vercem :mymeka:

Senin yüzünden banlandık geyik paşazedesi sempatiksalakcinni

hadi be sanki sen yapmadın naniknanik sempatiksalakcinni

hepsini istiyom banane :CüvCüv:

Kola içme ya napacan kolayı yap mis gibim çay iç işte :kahve:

Dikkat et kolayı patlatayım derken annen de senin kafayı patlatmasın :mymeka: ortalığı batırdığın için sempatiksalakcinni

yokk patlatmaz oda bihtere uyuss... valla normalde görse bihterin kafasını patlatır o kadar gıcıkksempatiksalakcinni bihterin ölmesi şerifene anneciğim diyip:içelim:

mafoldumbenmafoldumben
nasılda saymış öööleee..diyetteykene de hiç olmuyo..:eek:lmaz:
olsun bende mavi-yeşil layt püsküyütlerimi yerim..:umursamaz:sempatiksalakcinni
çekirdek çitlemek istiyom..bildiğiniz layt çekirdek var mı?fisfisfis:KK1:

bu arada, al sana mezdeke müzüğü..kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Bugün final var final salla diyeti neyim sempatiksalakcinni

Bugün finale özel ossun guclubacismile

Layt püsküt mü yiyon tuh sana sempatiksalakcinni kıvırcık ye daha iyi sempatiksalakcinni

Ben kaymaklı maymaklı püsküüt yiycem oh :dilcikar:

Sabah eşime dedimki 21.23 arası ben yokum offline durumuna geçecem sakın çay:kahve: neyim isteme benden kendin al dedim suratıma baktı güldü bizim hanım kafayı yedi herhalde diye düşündü..sempatiksalakcinni

Ben de benimkine tembihledim bak film izlerken felan geyik yapma sakın ciddiyetini takın :mymeka: konsantremi dağıtma sakın ola suyunu muyunu git kendin iç dedim :nazar:

xxtalyaxx tv bozuldu yaa eşşek şansıı hergün çalışan tv bugün çalışmıyo :))) o yüzden babama gitcemm babamda delimi bu kız dicek bana ama neyse :))

Mavi kızz o fahriyenin değil fatmagülün suçu ne hahahaha :))

yokk patlatmaz oda bihtere uyuss... valla normalde görse bihterin kafasını patlatır o kadar gıcıkksempatiksalakcinni bihterin ölmesi şerifene anneciğim diyip:içelim:

kaydirigubbakcemile5bende bende..keşkem havai fişek filan hazırlasaydım..balkondan patlatırdım..bihter öldüüüü yaşşşaaaasıııın diye..:lepi:

[fahriye fatmagül hepsinin vardır bir suçu bihter gibimkaydirigubbakcemile3

bu arada yeni duydum hangi kanalda olcakmış bu dizi kızlar??]

Buara dizi bitince napacaksak :KK3:

Sar baştan izleriz artıkın sempatiksalakcinni

Fahriyenin suçu ne adlı dizisi bu denli tutacakmı bakalım boshayallersmile

fatmagülün suçu ne olcaktı o galibaopuyorumnanaktan

ordada 5 kişinin tecevüzüne uğruycakmış bihter yada fatmagül:ecrin_bebek:

konusu enteresan..

hadi be sanki sen yapmadın naniknanik sempatiksalakcinni

hepsini istiyom banane :CüvCüv:

Taam vericem vericem sus azcık geveze :nazar:

Kartdor dondurmamda var hemide çukulata parçacıklı neyim :dilcikar:

Sen otur öyle burda kak da kek çırp kurabiye neyim yap :nazar:

Bihter ölünce üzülücem ama ben ya :2:

Veda yemeğinde acı sürpriz

240620101027013791545_2.jpg
Veda yemeğine katılan Beren Saat, gecenin sonunda hastaneye götürüldü.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]“Aşk-ı Memnu” dizisinin yapımcısı Kerem Çatay, dizinin son sahnelerinin çekimi bitince oyuncular ve set ekibi için Maçka’daki Frame’de bir veda yemeği düzenledi. [/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Davete, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre ve Hazal Kaya’nın yanı sıra diğer oyuncular da katıldı. Yemeğin ardından oryantal şovla devam eden eğlence, Beren Saat’in geçirdiği kaza nedeniyle tatsız bitti. http://www.yazete.com/fotogaleri.asp?kat=7400&page_number=1[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Gecenin sonunda görüntülenmemek için Selçuk Yöntem’le birlikte mekânın mutfak kapısından çıkan Saat, ayağını burktu. Hemen Acıbadem Hastanesi’ne götürülen ünlü oyuncuya ilk müdahaleyi acil servis doktorları yaptı. Dün bütün günü hastanede geçiren Saat’in ayağına atel (Kırılmış kemiklerin düzgün bir biçimde sarılabilmesi için kullanılan türlü malzemelerden yapılmış destek) takıldı. “Aşk-ı Memnu”nun bu akşam yayınlanacak final bölümü için Suada’da düzenlenecek yemeğe koltuk değnekleriyle katılacağı öğrenilen Saat, bir ay boyunca değneklerle yürüyecek. (Demirhan Hararlı-Hürriyet)[/FONT]

Bugün final var final salla diyeti neyim sempatiksalakcinni

Bugün finale özel ossun guclubacismile

Layt püsküt mü yiyon tuh sana sempatiksalakcinni kıvırcık ye daha iyi sempatiksalakcinni

Ben kaymaklı maymaklı püsküüt yiycem oh :dilcikar:

Ben de benimkine tembihledim bak film izlerken felan geyik yapma sakın ciddiyetini takın :mymeka: konsantremi dağıtma sakın ola suyunu muyunu git kendin iç dedim :nazar:

anam benimkide gelir arada bakar lafı sokar gider işte sempatiksalakcinni
oklavamı hazır tutayım bari :mymeka:
arada fırlatırım kafasına neyim delikafadulden

Fahriye değil Fatmagül kaydirigubbakcemile3

xxtalyaxx tv bozuldu yaa eşşek şansıı hergün çalışan tv bugün çalışmıyo :))) o yüzden babama gitcemm babamda delimi bu kız dicek bana ama neyse :))

Mavi kızz o fahriyenin değil fatmagülün suçu ne hahahaha :))

Hatun fahriye değil o fatmagül :icecream:

ben yazana kadar arkafaşlar yazmışlar
kızzzz mavi alemsin sen wallaha :icecream:

fatmagülün suçu ne olcaktı o galibaopuyorumnanaktan

ordada 5 kişinin tecevüzüne uğruycakmış bihter yada fatmagül:ecrin_bebek:

konusu enteresan..

Tecavüz diyince hemen izlersiniz zaten sapıklar sizi :mymeka:

Azcık edepli olun edepli :mymeka:

Ben terbiyeli olduğum içün arasıra bakarım heralde sempatiksalakcinni

aynen işin içinde tecavüz varsa izleriz bizz dimi :KK70:DDd

fahriyenin suçu ne daha önce hülya avşar oynamış bugün izledim nettenn köylü kızını oynucak bu sefer beren saat merak ettim doğrusu

anam benimkide gelir arada bakar lafı sokar gider işte sempatiksalakcinni
oklavamı hazır tutayım bari :mymeka:
arada fırlatırım kafasına neyim delikafadulden

ben yazana kadar arkafaşlar yazmışlar
kızzzz mavi alemsin sen wallaha :icecream:

Ha fahriye ha fatmagül sempatiksalakcinni İkisi de f ile başlamıyo mu ona bakın siz :dilcikar:

Nan bi taş attım dereye herkes benlen atladı sempatiksalakcinni

Buara ben de oklava yok merdane olur mu guclubacismile

X