Aşk-ı Memnu Kanal D

neyse burada kimse bi tabak vermiyo.Çok üzgünüm çoook gidim yemek yapıyım bari.

Benim de evde yemek olmadığı gibi dolap da tam takır.
Ama valla hiç uğraşamicam yemekle felan, haşlicam bi makarna, üzerine bol peynir maydanoz pul biber, karabiber, domates. oldu bitti.
Ama yerken üzerimi değiştiricem ki dizinin konseptine uygun olsun, havaya gireyim. kaydirigubbakcemile3

Benim de evde yemek olmadığı gibi dolap da tam takır.
Ama valla hiç uğraşamicam yemekle felan, haşlicam bi makarna, üzerine bol peynir maydanoz pul biber, karabiber, domates. oldu bitti.
Ama yerken üzerimi değiştiricem ki dizinin konseptine uygun olsun, havaya gireyim. kaydirigubbakcemile3

Üzerine kaşar peynir cokacimcoook

Şimdiden trafik vardır belkim bilmiyorumkismile

Servise binmeden alamazsın sanırım guclubacismile

Anneciğini ara da kek çırpıversin boşver aburcuburu anne eli değsin cokacimcoook

Hiç olmadı servisten inince gidersin bakkala sempatiksalakcinni

Benim aburcuburlarda çokoprens var,elbette diye kurabiye bisküvi var tuzlu ondan var,kokostar var,halley var :KK3:

Beğenirsen yollayım sana şeker cokacimcoook

yaa ben birde 7de çıkıp 8de evde oluyorum:gitme:bari çok şey kaçırmasammmÇok üzgünüm çoook
beğenmemmiiaklinialirimsmileben ama mutlaka 1 ltrelik cola alıcam... dizinin finalinde şampanya misalii bihter geberdiğinde sallayım patlatçammmsempatiksalakcinni

bu arada biz cumhuriyet bayramında bile çalışan bir firmayızz... ama belkim patron resmi tatil olsa bihterin yüzü suyu hürmetine tatil verirdi:mymeka:

yaa ben birde 7de çıkıp 8de evde oluyorum:gitme:bari çok şey kaçırmasammmÇok üzgünüm çoook
beğenmemmiiaklinialirimsmileben ama mutlaka 1 ltrelik cola alıcam... dizinin finalinde şampanya misalii bihter geberdiğinde sallayım patlatçammmsempatiksalakcinni

Kola içme ya napacan kolayı yap mis gibim çay iç işte :kahve:

Dikkat et kolayı patlatayım derken annen de senin kafayı patlatmasın :mymeka: ortalığı batırdığın için sempatiksalakcinni

Anneciğini ara da kek çırpıversin boşver aburcuburu anne eli değsin cokacimcoook

Benim aburcuburlarda çokoprens var,elbette diye kurabiye bisküvi var tuzlu ondan var,kokostar var,halley var :KK3:

Bana yokmu yani çokoprensten :hulya:

Canım hiç izlemedim ki ama öyle güzel anlatıyorsunuz ki merak ediyor insan yani

Burayı okuya okuya izlemiş gibi olmuşsundur ama kaydirigubbakcemile5

Neyse izlemesen de finali burdan öğrenirsin naklen yayın sempatiksalakcinni

Bana yokmu yani çokoprensten :hulya:

Sana bir tanesinin yarımını vercem :mymeka:

Senin yüzünden banlandık geyik paşazedesi sempatiksalakcinni

mafoldumbenmafoldumben
nasılda saymış öööleee..diyetteykene de hiç olmuyo..:eek:lmaz:
olsun bende mavi-yeşil layt püsküyütlerimi yerim..:umursamaz:sempatiksalakcinni
çekirdek çitlemek istiyom..bildiğiniz layt çekirdek var mı?fisfisfis:KK1:

bu arada, al sana mezdeke müzüğü..kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Sabah eşime dedimki 21.23 arası ben yokum offline durumuna geçecem sakın çay:kahve: neyim isteme benden kendin al dedim suratıma baktı güldü bizim hanım kafayı yedi herhalde diye düşündü..sempatiksalakcinni

Buara dizi bitince napacaksak :KK3:

Sar baştan izleriz artıkın sempatiksalakcinni

Fahriyenin suçu ne adlı dizisi bu denli tutacakmı bakalım boshayallersmile

X