Aşk-ı Memnu Kanal D

Bihtere şimdi mevlüt filan okutmamız lazım -tatlicadiarzu-
Tavuk pilav yanına da ayran düşünüyom cokacimcoook üstünede baklava filan fikri olan varsa sölesin vereliniortak
cezamın en çok aşkı memnu gecesine gelmeden bitmesine seviniyorum :nazar: :sm_cool:
ablacım sana nazar mı değdi seni de bizim koğuşta gördüm delikafadulden :roflol::roflol::roflol::roflol:

cezamın en çok aşkı memnu gecesine gelmeden bitmesine seviniyorum :nazar: :sm_cool:
ablacım sana nazar mı değdi seni de bizim koğuşta gördüm delikafadulden :roflol::roflol::roflol::roflol:

evet ya yoksam nasıl yazardık demi buraya sempatiksalakcinni
geçmiş olsun sanada nikom :teselli:allah düşürmesin bidaha mapısa :nazar:
40 dan sonra azarsam mapus paklar benide sempatiksalakcinni :eek:klava:
heeee aynı koğuşa düştük :teytey: :roflol: :roflol:

evet ya yoksam nasıl yazardık demi buraya sempatiksalakcinni
geçmiş olsun sanada nikom :teselli:allah düşürmesin bidaha mapısa :nazar:
40 dan sonra azarsam mapus paklar benide sempatiksalakcinni :eek:klava:
heeee aynı koğuşa düştük :teytey: :roflol: :roflol:
derler ki tam 15 saat önce
15 kişilik bir haneye gelin gitmek isteyene
15 etiket basmaktan
15 kişiye kıyım yapıldı oğul :nazar:

15 kişi bir mapısa düştük selamlar olsun :teytey::teytey: :dance
::dance::dance: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

senayoyu okudum çok heyecanlı iple akşamı çekiyorum ev toplandı yemekler hazır sofrayı bile hazırlamayı düşünüyorum.
8de yemek yensin hemen tv başına...

senaryoda 2 şey ben etkiledi okurken..
1. bihterin mezar taşına soy isimlerini bile yakıştırmıyım eski soy adını yazmışlar...
ya böyle olur işte....aşk meşk ama hayatta ölürken bile insanın ismi cismi önemlidir...

2. de adnan nihale ne dolunaylar izleyeceğiz evimizin terasından demiş...
eğer öyle dediyse orda nihalin yüzünü göreceğiz.behlülle izleyecekti o dolunaylarııı...

hadi bakalım akşam olsunda mendilleride hazıorlayayım koltuğun kenarına....

Ben de pilav tavuk mantar sote çorba cacık var seversen yollayım bi tabak kuzu opuyorumnanaktan

afiyet olsun canim.bi kosu bamyami pisirdim.biber dolmasi da var.idare ederiz garii.olumunekankayizsmile

Benim de evde yemek olmadığı gibi dolap da tam takır.
Ama valla hiç uğraşamicam yemekle felan, haşlicam bi makarna, üzerine bol peynir maydanoz pul biber, karabiber, domates. oldu bitti.
Ama yerken üzerimi değiştiricem ki dizinin konseptine uygun olsun, havaya gireyim. kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5

15 etiket basmaktan

bi de 13 rakamına mok atarlar.meğer uğursuz olan 15 rakamıymış nikonum.kaydirigubbakcemile3Şeniz.hoş geldin..kaydirigubbakcemile5

26 kayıtlı 11 misafir..
kızlar sizinle bihter behlül dedikodusunu yapmayıda çok özleyeceğim..
ama artık fatmagülün dedikodusunu yaparız ha...

normalde yeni çıkan bir diziye hemen ısınamam ama beren bizi çok güzel bağladı bir çoğumuz şimdiden o diziye sıcak bakıyor onunu sayesinde bu kız bizi mahfetti bu akşamda mahfedecek .....

15 etiket basmaktan

gecmış olun nıko cıkmısın mapıstan
allah dusurmesın bırdaha bacım..
etlıye stluye süruye bulaşma bırdaha:KK1:

senayoyu okudum çok heyecanlı iple akşamı çekiyorum ev toplandı yemekler hazır sofrayı bile hazırlamayı düşünüyorum.
8de yemek yensin hemen tv başına...

senaryoda 2 şey ben etkiledi okurken..
1. bihterin mezar taşına soy isimlerini bile yakıştırmıyım eski soy adını yazmışlar...
ya böyle olur işte....aşk meşk ama hayatta ölürken bile insanın ismi cismi önemlidir...

2. de adnan nihale ne dolunaylar izleyeceğiz evimizin terasından demiş...
eğer öyle dediyse orda nihalin yüzünü göreceğiz.behlülle izleyecekti o dolunaylarııı...

hadi bakalım akşam olsunda mendilleride hazıorlayayım koltuğun kenarına....

bende okudum çok etkilendim özellikle bihterin mezarına elinde gülle gelip perişan olan behlülün haline

benim kafama bi de şey takıldı yaaa..şimdi bihter zillisinin foyaları çıkacak ortaya..
Eeee..Nihale alınan dağ gibim yalı ,ortada kalakalcak...tühhh..yalının kaderine...sengözlerimebaksanab

X