Aşk-ı Memnu Kanal D

akşam giderken bir sürü abur cubur alıcammm... sevgilimide şimdiden tembihledim sakın msj atma arama diye... ama nedenki diyor diğer bölümleri izlediğinde konuşuyorduk.. dedim bu final :mymeka: rahatsız edersen ayrılık sebebi olur allamaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bir dakka bir dakka şu sarışın sizin behlül dediğiniz adam mı ....

tüüüü

o mu ölüyor anlamadım...

:dilcikar:

erkek dediğin esmer olur oda olmadı şakakları beyaz olur baktın oda olmuyor kel olur ne öyle sarışın erkek iykkkk

Kıskançlık kokusu aldım sankim sempatiksalakcinni

Bu arada çok ciddiyim isterseniz KK adına behlül veya bihterle bir röportaj ayarlayabilirim.

Çok ciddiyim ...

Bihteri istiyom ben ..Behlülü napim :mymeka:

şaka bir tarafa nevbaharı bulun soruları hazırlasın Işın Karaca ropörtajınıda o yapmıştı hazırlasın soruları....

temmuzun ilk haftası döndüğümde bu işi bitireyim...

Behlül okeydir....

Temmuzun 6.itibaren ben yokum tatile gidicem guclubacismile

Ona göre ayarlayın ya bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
akşam giderken bir sürü abur cubur alıcammm... sevgilimide şimdiden tembihledim sakın msj atma arama diye... ama nedenki diyor diğer bölümleri izlediğinde konuşuyorduk.. dedim bu final :mymeka: rahatsız edersen ayrılık sebebi olur allamaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Benim abur cuburla hazım bilem :KK3:

Film başlayana kadar halay çekelim haydi halaya kaydirigubbakcemile2

Mezdeke müzüğünü koy bakem tatligaci hihoyyyt

picture1js.png

Benim abur cuburla hazım bilem :KK3:

iş çıkışıı bakkalda çakkalda oyalanmayım birde eve telefon edip bendemi anneme aldırsamsempatiksalakcinni anammm inşşşş trafik olmaz barii.... yoksa koşarak giderim eve servisten inippkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ayol o stil danışmanları çamaşır yıkamaktan kendi işlerini yapamıyolar ki.
Bihter şarap döker, Firdo kahve döker, Behlül kusar.
Dizi az daha sürseydi mesleği bırakacaklardı ekibin sakarlığı yüzünden :roflol:

iş çıkışıı bakkalda çakkalda oyalanmayım birde eve telefon edip bendemi anneme aldırsamsempatiksalakcinni anammm inşşşş trafik olmaz barii.... yoksa koşarak giderim eve servisten inippkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

cok trafik olmaz sanirim
herkez erkenden eve kacar sositososito

Ayol o stil danışmanları çamaşır yıkamaktan kendi işlerini yapamıyolar ki.
Bihter şarap döker, Firdo kahve döker, Behlül kusar.
Dizi az daha sürseydi mesleği bırakacaklardı ekibin sakarlığı yüzünden :roflol:

amannn reklamın hiç inandırırcılığı yok zatenn... yalancılar... bihter bi giydiğini bidaha giyormuyduki sankiii... hee birde şeye kopmuştummm koskoca bihter kendine maşa yapıyorr... ulenn okadar zenginsin her ebatta boyda kgda hizmetçin var bitanede kuaför tut bee:eek:

Şimdiden trafik vardır belkim bilmiyorumkismile

Servise binmeden alamazsın sanırım guclubacismile

Anneciğini ara da kek çırpıversin boşver aburcuburu anne eli değsin cokacimcoook

Hiç olmadı servisten inince gidersin bakkala sempatiksalakcinni

Benim aburcuburlarda çokoprens var,elbette diye kurabiye bisküvi var tuzlu ondan var,kokostar var,halley var :KK3:

Beğenirsen yollayım sana şeker cokacimcoook

X