Aşk-ı Memnu Kanal D

iyi yapmışın kıııı..nenize lazım elin 15 kişisi ..boşuna ban aldınız neyse kısa sürdü..
sizi etiketçiler siziiiiii...sempatiksalakcinni

Elin derdi bizi gerdi tatlıgacım ya sempatiksalakcinni bana noluyosa nerde geyik dönüyo orda ben guclubacismile sonra yersin öyle cezaları tabi sempatiksalakcinni

Neyse hasretimiz uzun sürmedi canlarım :1hug:

inş. kesilmez yağmur yılıdrım çokkötüydü dünbursa ama bugün havada yağmur pek yok umarım akşamdaböle olur:teytey:
burda da kaç gündür hava kötü
dün gece elektrikler kesildi umarım akşam kesilmez bugün eyvahedigeldismile
Ben de tam onu yazdıydım benden önce davrandın :mymeka: sempatiksalakcinni

Bihter başka bir magazin programında duyarlılığa bağlı olarak gözyaşları akabilir dedi boshayallersmile

laelaelaelaelae
Ben ağlayabilirim belki :gitme:
Bu aralar çok sulugöz oldum bayanssulusmile

Sen öyle sana benzeyen her şey gibi
Erirken avuçlarımda
Ben unutuyorum

Hoşçakal
Olacaklar sensiz olsun
Daha durmam boşluklarında ben
Unutuyorum....

:gitme::gitme::gitme:

Bihter Zillisi ,ahanda bu sahnelerde behlülü baştan çıkarıyodu..alsanaalsanasmile
behlül hasta yatarken ,anasının sihirli çay formülünü getirmişti kendi elleriyle..resimde de görüldüğü gibi terlemişin diye adamı yokluyodu dibine kadar girip..aklinialirimsmile
ölmeyi çok hak etti çook.:dance::teytey::sm_cool:.iyiki adnan vurmuyo,elini kana bulamaya gerenk yok..sositososito

Ben de reklam aralarında burda olurum yoksa yoğunlaşamıyorum -tatlicadiarzu-

sevocan bi kapta bize gönder. delikafadulden

bu sahnede çok etkilenmişti behlül.. kokusu bilemm neyyyyy.. kadın güzel yaaa

ben genede üzülüorum yaptığı doğru deil ama iyidi rahmetli

bir dakka bir dakka şu sarışın sizin behlül dediğiniz adam mı ....

tüüüü

o mu ölüyor anlamadım...

erkek dediğin esmer olur oda olmadı şakakları beyaz olur baktın oda olmuyor kel olur ne öyle sarışın erkek iykkkk

Bu arada çok ciddiyim isterseniz KK adına behlül veya bihterle bir röportaj ayarlayabilirim.

Çok ciddiyim ...

Elin derdi bizi gerdi tatlıgacım ya sempatiksalakcinni bana noluyosa nerde geyik dönüyo orda ben guclubacismile sonra yersin öyle cezaları tabi sempatiksalakcinni

Neyse hasretimiz uzun sürmedi canlarım :1hug:

sırnaşık şey Allah iyiliğinizi versin.Nikonun banını görünce Mavi yırttı dedim ama bi baktım nickin solmuş :roflol:
kusura bakma gülüyom ama.:kedi:

Valla Kazen..adam Güzel adam..
sarışın sevmeyen ben.. o maviş gözlerini çok beğeniyorum..okyanus derinliği mavisi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…