Aşk-ı Memnu Kanal D

valla kızlar normalde bugün banyo günüm sırf kaçmıyım diye dünden banyomu hallettim akşama yemek yok indim şirketin altındaki markete fasülye aldım şimdi ablayla temizlicez akşamada gidip hemen yıkıyım fasülye kavurması yapıcam oğlumuda uyutucamm ohhhh rahat rahat izlicem inşallah allahtan keder çıkmazsa

evet kalabalık heycn yaptı bende de mısafılerde bızı okuyo hala
cemılenın anası neydı onla babasıda geldı :roflol:

valla kızlar normalde bugün banyo günüm sırf kaçmıyım diye dünden banyomu hallettim akşama yemek yok indim şirketin altındaki markete fasülye aldım şimdi ablayla temizlicez akşamada gidip hemen yıkıyım fasülye kavurması yapıcam oğlumuda uyutucamm ohhhh rahat rahat izlicem inşallah allahtan keder çıkmazsa

herkez hazırlık yapıor akşama süper olucakgamyoncuiremsu

Hoşbulduk sempatiksalakcinni cezadan sonra gene beraberiz :2:

Matmazel kabristanda adnana acilen beşirle konuşması gerektiğini söyleyecek.

Adnan hızla arabaya koşup beşirden herşeyi öğrenecek.

Düğüne gidecek orda herşeyi açığa dökecek adnan.

O ara bihter kalbine silahı dayayıp intihar edecek.Behlül odaya koşup bakacak bihteri kollarına alacak.Behlülün kollarında canını teslim edecek bihter de.

Behlül evden kaçıp gidecek.Nihalle babası yollarına devam edecek mutfak takımıyla ve matmazel ile boshayallersmile

kız lafın gelişi yazdım. döktürmüşsün maşşallah. cezanın bir günlük olduğuna sevindim. sempatiksalakcinni
aşkı memnunu son bölümünde paylaşım yapamasaydın üzülürdüm beeeaaa

Reyting rekoru kırılacak bugün hem burda hem tv'de :KK1:
Hazırlıklarınızı tamamlayın kızlar :lepi:
Umarım elektrikler kesilmez :Saruboceq: :1ninca:

kız lafın gelişi yazdım. döktürmüşsün maşşallah. cezanın bir günlük olduğuna sevindim. sempatiksalakcinni
aşkı memnunu son bölümünde paylaşım yapamasaydın üzülürdüm beeeaaa

kaydirigubbakcemile2 döktürmekte üstüme yok zati sempatiksalakcinni

Ben de çatlardım zaten cezam uzun sürüp giremeseydim ohaoldumsmile

Bu kadar merakla bekliyoz ya hepimizin elektrikleri bi kesilse ohaoldumsmile

Kimse izleyemese sempatiksalakcinni ne gülerim ama bunca beklemeye

:KK3:

Sorma ya yaban ellere attı beni kazen :2:

Neyseki 3 te bitti cezam guclubacismile

Ben de soluğu burda aldım iyi yapmışmıyım sempatiksalakcinni

:KK3::KK3:
iyi yapmışın kıııı..nenize lazım elin 15 kişisi ..:KK1:boşuna ban aldınız neyse kısa sürdü..
sizi etiketçiler siziiiiii.:KK1:..sempatiksalakcinni

Merhaba Hanımlar,
Bu akşam ağzı tadında bir bölüm diler bölümde de güzel paylaşımlar dilerim. DÜnkü Kaynana konusundaki asabi modumdan sıyrılamadım umarım buraya yansımaz. Eeee ne olacak şimdi bu Azad ? Azad bu dizideydi değil mi ?

yinede teşekkürler... :KK1:

Reyting rekoru kırılacak bugün hem burda hem tv'de :KK1:
Hazırlıklarınızı tamamlayın kızlar :lepi:
Umarım elektrikler kesilmez :Saruboceq: :1ninca:

Ben de tam onu yazdıydım benden önce davrandın :mymeka: sempatiksalakcinni

Bihter başka bir magazin programında duyarlılığa bağlı olarak gözyaşları akabilir dedi boshayallersmile

ya arkadaşlar burdan yorumlaması çok güzel.ama ben akşam olmam burda hıhhh. -tatlicadiarzu- kesintisiz finali izlerim.pc ye dalarsam dikkatim dağılır.bu topikteki asıl rekor yarın sabah olur bence.. :nazar: delikafadulden hadi bakalım hayırlsıyla izleyebilseydik...

X