Aşk-ı Memnu Kanal D

şaka bir tarafa nevbaharı bulun soruları hazırlasın Işın Karaca ropörtajınıda o yapmıştı hazırlasın soruları....

temmuzun ilk haftası döndüğümde bu işi bitireyim...

Behlül okeydir....

tam hatırlamıyorum bi yerde okumuştum, Kıvanç Tatlıtuğ dizi bittikten sonra yılbaşına kadar yurt dışında olacakmış. :hulya:

Kıvanç Tatlıtuğ Kabadayı mı Olacak?
Ay Yapım, yeni sezon için anlaştığı Kıvanç Tatlıtuğ'u 70'li yılların Gazino Kabadayısı yapmaya hazırlanıyor.

Ay Yapım, yeni sezon için anlaşma sağladığı Kıvanç Tatlıtuğ için senaryo arayışında... Şu sıralarda yapımcı firma tarafından düşünülen proje bir Kabadayı hikayesi. Eğer bu senaryodan vazgeçilmezse, Tatlıtuğ yeni sezonda Sosyetik Playboyluktan sıyrılıp Gazino Kabadayısına bürünecek.

Yurtdışına Çıkıyor

Kıvanç Tatlıtuğ, çok yakında yurtdışına çıkmaya hazırlanıyor. ıngiltere'ye gidecek oyuncu, 2011 - Ocak'ta yayınlanması planlanan dizinin çekimlerine kadar orada kalacak.

evet buldum burada. Mavi senden alıntı yaptım canım.

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

internetten 2 resim indirdim sizce hangisidaha gerçekce içten biri bihterle biri nihalle öpüşmeleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…