Aşk-ı Memnu Kanal D

ya su bihter ne yuzsuz bir karekter ya gercekten cdyi soylediginde behlul bihterin verdigi tepki cok komikti gercektenkaydirigubbakcemile3ne hakki varmis bizi cekmeye diyor ya alip sacini basini yolacaksin bunun gibilerin.sen ne hakla gul gibi kocana boynuz taktin bunu sorgulayan oldumu sana hic yuzsuz iffetsiz bihter?

birde behlule nagmeler dokuyor sen beni seveceksin omur boyu diyor bu evlilik bir cinayetmisohaoldumsmileama behlul iyi koydu lafi tam damardan ohhh icimin yaglari eridi vallahizemuszemus

firdo hak ettigini buluyor oda mutsuz olsun beter olsunlar bihterle firdevs hersey onlarin yuzunden oldu.

matmazele yazik oldu ama be kadin sustun sustun simdimi otmeye karra verdin.

adnanini anlamiyorum ne yapmaya calisiyor.
sonunda gec olsada kis uykusundan uyandi ednan bey ona hande yenerin sopa sarkisini hedaya ediyorum.zemuszemus

nihalin peykere gerizekali demesi cok komikti kimin gerizekali oldugu belli peykerede helal valla cekinmiyor hic laflarini melih bey takiminin yuz aki aferin kiza.

kucuk bulo ortaligi iyi bulandirdi ama olsun bu sayede gercekler yuz ustune cikabilir.

bihter benim cekincek birseyim yok anlaticam herseyi diyordu anasindan nasihatlari duyunca nasil sinsi sinsi oturup behlulle nihalin kavgasini dinliyor utanmaz kadin oooffff ne kufurler ettim dun aksam hic kufur etmeyen ben cok sinirimi bozdu bu bihter.

behlulde suzlu ama adam yaptigindan utaniyor buysa hala devam etmek istiyor.

behlul bihtere soyle dese ben nihalle evleneyim ayni zamanda sana yeni yalimizin 4 kosesini gosteririm bihter dese,bihterin carpik bacaklari micina,yamuk agzi kulaklarina degecek bu kadar iffetsiz yani...

bitsin artik bu dizi ama o evin bos hali beni cok duygulandirdi bir zamanlar nese vardi o evde ihanetin golgesi degil.:gitme:

Yani Nihali nerdeyse soyacaklar artık,

O kırmızı elbiseli haline dikkat ettiniz mi,

Resmen göğüslerine yapışmış,insan babasının erkek kardeşinin yanında onu giymekten utanır bee,

Ama bunlar tabi sosyetik ve medeniler çıplak da gezseler hiç akıllarına öyle bişey gelmez
,
Ama yeğen yengeye sulanır,kız yeğene falan filan işte,

Aman ya iyi biraz uyandı bari Nihalcik...
boshayallersmile

goguslerinin her biri bir yana cekilmisti sanki
hopur hopur sallanyodu

benim tahminim adnan nihaet manzarayı çaktısempatiksalakcinni,bihter baya uzun süre aradı o evi,adnan neden numara yapıp ta yurt dışına gitmedi da ülkede kaldı,onlara tuzak kurdu ve bihter yuttu numarayı:hulya:,nihale gıcik oldum:sinifsinif:,sen dünkü çocuk herkeze laf sokuyon,resmen şımarık:sinifsinif:,iğrendim,neyse,bence gelecek hafta özel bölüm olacak,,ve 24 da son bölümbayanssulusmile,yane adnan geldiya dün,artık herşeyın farkında, ordan başlayıp bitecek,dün havada kalıcak,nihalin suratını çok görmek istiyorumsempatiksalakcinni,

bunlar neki behlulle nihal yatta kaliyor diye adnan madalya takacakti nerdeyse..final kitaba gore olmamali bence cunku dizide olanlar kitaba gore deil masum nihalin behlulun koynundan cikmamasi, adnanin kendi ogrenmesi, besirin cdsi gibii ozaman degisik bi son yapsinlar yeterince romanin disina ciktilar zaten

gelicek haftaya yeni bölüm yokmuymus tühhh yaaa

Haklısın doğru valla,adam kendi elleriyle kızını Behlülün koynuna gönderdi,pes

yani,böyle baba olursa,bi de saf olursa adamın karısına da göz dikerler kızına da...
lmaz:

78.brölümı:Adnan huzursuzdur.Rivadaki eve gittiğini söylemese de Bihter bazı ipuçlarından olan biteni tahmin etmektedir.Behlülün evlilikten vazgeçme olayı Bihter'i umutlandırır ancak Behlül ve Nihal barışırlar.Fakat Bihterin hala umudu vardır var gücüyle Behlülü kaçmaya ikna etme çalışır,Behlülün cevabı net olur.Kafasındaki
soruları atamayan Adnan bey evliliğini sorgular ve Nihalle dertleşir.Behlülün hareketleriyle bir yıkılıp bi umutlanan
Bihter''i son yıkacak olan şey Peykerin gidişidir.Behlül ummadığı bir anda Adnanın kafasındaki soru işaretlerini kaldıracaktır.Adnan bey ne kadar unutmaya çalışsada kendiyle başbaşa kaldığı karısının mezarında onu bir sürpriz karşılayacaktır.Matmazel.....

Ellerinden opuyorum Cetin Ozder in nasil akilli bir adam cikti.Bravo dusundu bunca zaman damadinin kizinin evinde kalan bir kadinin geliri nereden gelir bu kadin ustelik cevreden taninan bir kadin borcu harci olan biriymis zamaninda sifiri tuketmis,ohhhhhhhhhhhh icimin yaglari eridi birde istakoz servisi yapiyor.Sana kendim servis yapmak istedim diyor.Aman ne is is gel bugun benim utulere el at is nasail olur anla burusuk surat Cetini elinden kacirdi.Simdi ciksin baska koca avina o cevrede bu kadina kim olsa bu sozlesmeyi imzalatirdi.

dizinin sonunda Adnan daki bakislar neydi öylekaydirigubbakcemile3

Ben bile korktum tv basindakaydirigubbakcemile3

bihter çok cesur ya behlüle hiç kimse cesaret edemez acıklamaya ama ben ederim dedi

bihter onceden oyle deildi bebegi aldirdiktan sonra iyice kafayi yedi saplantili hasta bi kadin geldi onun yerine oysaki ne guzel herkesi herseyi arkasinda birakip gidecekti behlul mail atmasa hicbisey olmucakti yine kiskirtti bihteri:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…