Aşk-ı Memnu Kanal D

adnanın kafasına saksı fılan dusmus olabılırmı bızmı gormedık nerden cıktı bu arstırmacı ruhu şimdi neguzel her sey yoluna gırıyordu behlul nıhalle evlenıp amerıkaya gıdecektı bıhterde adnenla yatarken behlunun hayalını kurardı boyle gıderdı

Sinek küçük ama mide bulandırır.
Bu adnanda da ne mide varmış arkadaş 2 sene sonra anca başladı bulanmaya

gelecek bolum yenı bır dız baslar kızlar yalımıza kavusuruz uzulmeyın hatta yalıya bu yaz tur bıle duzenlenır:)))) behlulun yatak odası haaaaaaa hatta en cok muzık odası revacta olur:)))))))))

gelecek bolum yenı bır dız baslar kızlar yalımıza kavusuruz uzulmeyın hatta yalıya bu yaz tur bıle duzenlenır:)))) behlulun yatak odası haaaaaaa hatta en cok muzık odası revacta olur:)))))))))

İstanbul'a gelen yerli turlar zaten kapısının önünde duruyor.Millet kapının önünde ftğ çektiriyor.Güvenlik olmasa dalacaklar içeri.:roflol:

en çok pihterle pehlülün beşire çok aşağılık bişey yaptı bizi görüntülemekle dediklerine
pihterin bu konuda kendini haklı çıkartarak çemkirmesine koptum
gerçekden hiç yüz yok bunlarda hala beşiri kendinden aşağı görüyor ya bu pihter...
hala nasıl böyle bişey yapmış diye onu suçluyor ya pes...
çetinde akıllı çıkdı faka basmadı adam ...:jeyyar: fridonun geyşalığıda
etkilememiş çetini...adnanda başda böyle olacakdı anne kızı yola getirecekdi

matonun gittiğinden adnanın henüz haberi yok,tepkisi noolur acaba?
aman naapim giderse gitsin..:umursamaz:boynuzlarımı kafam taşıyamıyor ancak ayıldım:1ninca:, bi de ona mı üzüleyim der mi der.CADIARZUyerimseniben.

yokkk gıdıp ozur dıler hep onlarmı bızı aldatacak gel bızde onları aldatalım der matedo hazır tabı tamamder gelır eve kosa kosasempatiksalakcinnilaelaelaelaelae

dizi bitmeden son bölüme bir adım kala bu senaristler gene pihteri haklı çıkartır ve
haftaya ednana özür diletirlerse hiç şaşırmam....
üzgünüm hayatım o eve gidip seni denedim ama beni affet kendimden nefret ediyorum akannehir
dedirtmezler umarım...

kızlar sohbetınıze doyum olmuyor ama oğlum uyurken ben yatayım bırazcık uyuyaım cok surmek kalkar cocugun basında uyuyorum valla

%80 bu olur bıhterde bırton afra tafra yapar sonrada affeder gıbı yapar bır gulumser ıkı bakıs tamamdır ednanŞeniz:sm_cool:klava:

bihter yetişemedi.
behlülde istemiyor bihteri meşgule verdi.
teşekkür ederim olumunekankayizsmile
ama bihter aradı :sm_confused: behlülden olduğunu hissetti ısrarla araması lazımdı :sm_confused:
çok anlamsız bir detaya takıldım ben de belli beni oyalamak için yaptılar ben de yemi yuttum
bence herşeyi ortaya çıkaran bülent oldu
behlülle bihterin işinide bülent çıkaracak çocuk mocuk ama ne varsa çocuklarda var demişlersempatiksalakcinni
sıpadan al haberi :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
kızlar adnan bence telefondan şunu çıkardı bihterin tel dökümanlarını aldı yada alacak o telefon çıkacak yada çıktı onun için çaldırdı
kendi tlfna çağrı atsaydı CADIARZU
merak etme dökümanı aldığında ya bu benim aradıklarım der uyanmaz :roflol::roflol::roflol::roflol:
dediğim gibide bitti................
bu akşam polatı boşlamışsın :jeyyar::jeyyar:
besirde rontgenlemeyi bulente devretmis anlasilan
beşirden kala kala bu miras kaldı napsın :roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol:

EVET millet set ekibi yokken bile fotoğraf çekİliyor evin önünde.
Piyasa yapmış çaycılar,mısırcılar vs.Bazen yürürken görüyorum kalabalığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…