Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar hilminin şöförü naptı ben orayı kaçırdım

hilmi aynurdan bosaninca arabada katyayi aradi bu gece bana gel yanliz yemek yemek istemiyorum dedi hem artik bende calisirsin benim evde dedi sofor dayanamadi durdurdu trafigin ortasinda arabayi hilmiyi tartakladi seni oldurum bidaha ona bulasirsan dedi anahtarlarida denize atti hehe hilmi morardi :KK1:

hilmi katya yı aradı .akşam yemeğine davet etti yılıştı birazda.sonrada şöforü bağırdı yeter gibilerinden arabadan indi anahtarları denize attı.iyide yaptı.sonrada hilmiyi arabada bırakıp gitti..

adnan sunu dicek bence dikkat edin hilmi onal tas evdeki telefonu dinlemeye almis olabilir ben kontrol ettim sizi aradim temiz cikti :KK1:

yılbaşında starda bir canlandırma vardı mehmet ali erbil behlüldü behlül ışıklar kararınca herkezi elden gçirmişti firdevs matmazel nihal peyker ve bihter hepsi ışıklar açılınca harikaydın behlül diyodu

en sondada adnan kravatını düzelterekl harikaydın behlül diyordu kopmuştum resmen bi beşiri halletmemişti :roflol::roflol::roflol:delikafaduldendelikafadulden

sanirim su an gulerken isedim

valla ben bu adnan beyi anlamadım.bütün sene boyunca alık alık gezinip hiç bişeyden şüphelenmedi bihter cevapsız çağrıya geri döndü diye mi şüphelendi?ne var bunda belki önemli bişeydir diye hiç tanımadığı bi noya geri döndü.behlülün meşgule vermesini de arklarla diskodaydık kim olduğuna bile bakmadan meşgule verdim diyip üste çıkarlarsa hiç şaşırmam :bbo: bence finalde de herkes öğrenecek bi adnan öğrenemicek bu gidişle :dilcikar:

resmen son ıkı bolume gırdık .
persembe aksamlarında buyuk bosluk hıssedıceem:KK43: keskeem uzatsalardı bı sezon daha.

ben 2. veda fragmanında kötü oldum ya çok duygulandım.boshayallersmile

finalde ben ağlarım kesin:gitme:

kızlar firdevs yüzüğü neden çıkardı ?

çetin bey neden evlillik sözleşmesi istedi ?

birde tam olarak nasıl bitti ?

ya firdoyu merak edıom evlenecekmı acaba sonunda ç.özderle :KK43: o adam zeki ama ednan gibi at gözlüğü takmış bi salak değil

veda fragmanlarını izledikçe tüylerim diken diken oluyor ya
o evi öyle boş boş görünce ağlayasım geldi
sanki benim baba evim bana noluyorsa dimi
offf bu dizi bitince piskolojik tedaviye ihtiycaım olacak sanırım :eek:klava:

valla ben bu adnan beyi anlamadım.bütün sene boyunca alık alık gezinip hiç bişeyden şüphelenmedi bihter cevapsız çağrıya geri döndü diye mi şüphelendi?ne var bunda belki önemli bişeydir diye hiç tanımadığı bi noya geri döndü.behlülün meşgule vermesini de arklarla diskodaydık kim olduğuna bile bakmadan meşgule verdim diyip üste çıkarlarsa hiç şaşırmam :bbo: bence finalde de herkes öğrenecek bi adnan öğrenemicek bu gidişle :dilcikar:

onu ben de anlamadım, zaten başını kaçırdım.Ednan niye otele gitti ne yapmaay çalışıyor anlamadım? Bitter numarayı geri aradı? EE ne var bunda? Anlayabileceği bir şey halen yok ortada.
Bu arada Nihal, Matmazeli kovarken giydiği kırmızı elbise hiç yakışmamıştı.Gögüsleri çok kötü gözüküyordu ya, inek gibi.

X