Aşk-ı Memnu Kanal D

dün firdevs bıraktı yüzüğü
malmıdır nedir
bana ver diyesim geldisempatiksalakcinni

bu diziden en karli cikan behlul oldu
masallah dizideki butun kizlar ondan gecti
:icecream:

sorma yav sadece dizidekileri mi dizdi sıraya :jeyyar: bizide ekrana dizdi kaydirigubbakcemile3 :roflol: ne behlülmüş hakkkaten ya :kedi:
bal mı akıyo şeyinden nedir yatan bırakamıyo
:roflol: :roflol: :roflol: sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3 :roflol:

bihter onceden oyle deildi bebegi aldirdiktan sonra iyice kafayi yedi saplantili hasta bi kadin geldi onun yerine oysaki ne guzel herkesi herseyi arkasinda birakip gidecekti behlul mail atmasa hicbisey olmucakti yine kiskirtti bihteri:hulya:

belkide bihter bebeği aldırmadı.behlülden kalan tek miras malum aklinialirimsmile

çeto iyi akıl etti evlilik sözleşmesi filan

firdoya yedirmiicek servetisempatiksalakcinni

nihalde çok sinir iyice şımardı...pihterin küçük versiyonu ..ikiside kendini bişey sanıyor...

dün resmen hak etmeyen pehlül için deniz hanımı harcadı nasıl çemkirdi kadına

küçük pihter nihal...

pehlül diye diye başına gelecekleri görsün..ben en çok bülente acıyorum çocuk gelişme çağında

ondan bundan bişeyler duya duya sorunlu kişi olacak ama bari ailede tek onun gözü açılsın...

bu arada pihter cesaretli felan değil...kimseye bişey demeyi göze alamaz...

herşeyi o kazansın istiyor ednanıda pehlülüde kendine yediremiyor onu seçmemesini

sevdiğinden felan değil...o parayı seviyor sadece.

Kızlar o cd' de ben seradaki görüntüler var sanıyordum
bu beşir taş eve ne zaman gitti de çekti onları hatırlamıyorum ben
oldu mu öle bişey :1shok::1shok:

kızlar ne olur biriniz bana son sahneyi anlatabilirmi acaba ?nihal söylendikten sonra behlülcan ne dedi adnan nerden çıktı öyle o sırada izleyemedim de...

kızlar ne olur biriniz bana son sahneyi anlatabilirmi acaba ?nihal söylendikten sonra behlülcan ne dedi adnan nerden çıktı öyle o sırada izleyemedim de...

behlül .zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalıştı adi
ne ima ediyorsun dedi
istemiyorsan bitsin evlenmeyelim dediakannehir
adnan da sözde yurtdışından geldi o sırada içeri girdi
adnan melül melül bakarken bitti işte

hala fragman yokmuuuuuuuuuuu faceden arkadaşlar bana diyoki hadi koysana koysana çatladık diyolar

dün neydi öyle ,nihal gecelikmi giydi gögsüleri firlicakdi disari nerdeyse.:1shok:
bihtere gün dogdu bitsin deyince behlül kaydirigubbakcemile3
firdo ne diye agliyo anlamiyorum maddiyat üzerine evlenmiyormu sanki onunlar
hilmi önalin surat noldu öyle hahahhhahaha :roflol: soförü saldirinca
katyanin aski eksikdi bide
matmezelin yerinde olsam ee yeter be bihterle behlüle sor onlar en ince detayaina kadar bilirler derdim öyle bakdi benneyaptımki

dün tam olarak izleyemedim..adnan taş evden arayarak nasıl anladı..??
bihterle behlülün no mu kayıtlıymış sadece,öyleyse salaklık derim

kızlar firdonun bir sevil diye arkadaşı vardı ona ne oldu
şimdiki arkadaşı jigololu kadın siyah saçlı

bak sen şu beşiredelikafadulden
kaçırmışım ben o kısmı demek

beşir bilemedi işi ya-tatlicadiarzu-

tehdit edecekti aslında onları. bi şirket de kendi kuracaktı . kafa basmadı beşirin sempatiksalakcinni

bihteri özellikle tehdit ederdim ben olsam:jeyyar:

nihalin matmazeli kovamasına sinir oldum yaa nankör! Çok yalvarırsın sonra gel ben ettim sen etme diye.. bu sahnedeki kırmızı elbisesi olay omuş benim hiç dikkatimi çekmedi, ben ikisinin de gözlerine bakıyordum.. Nihal nasıl da Bihter'i taklit ediyordu. :hulya:.
Herkes ayağını denk alsın artık gibi bir laf etti ya Bihter de"bence de" diyor ay ne komik kadın sen de dahilsin o lafa anlamadın mı??
Bence Adnan henüz kesinleştirmedi ama ateş olamayan yerden bu kadar yanık kokusu gelmez gibilerinden atağa geçti, önümüzdeki bölüm çaktırmadan takibe devam edecek, ancak Bihter ve Behlül Taş evden arayanın o olduğunu çakacaklar.. Ayaklarını denk alırlar mı sanmam.. Zaten Adnan geçmi tel. aramalarını çıkartsa günde kaç sefer konuştuklarını görür net bir şekilde.
Evi o halde görmek beni de çok üzdü içim burkuldu, neler yaşandı o evde, sanırım bu olaylar sonunda Adnan ve eski ev ahalisi, nihal için hazırlanan eve yerleşecek, behlül hariç tabi. Bir yazmış yine burada belki de çiftliğe daha mantıklı tabi.
Hilmi'nin şoförü çok iyiydi. Ama Hilmi de nasıl gerzek. Aralarında duygusal bir şey olmasa bile (ki var) o adamın nikahında olan bir kadına hem de utanmadan yanında sulanıyorsun yuh artık. Aştı kendini..
Behlül atabileceği en aptal yalanı attı.. Salak sonuna kadar inkar et.. O CD sadece benimle ilgili Bihter'le ilgisi yok de vs.. ohaoldumsmile

kızlar ya şu dizide ki zenginlerin içindeki en mütevazisi adnan ziyagil ailesi yani okadar samimilerki
arsen olsun adnan bülent evdeki hizmetçilerle yada nebilim başka biri bile olsa hep sıcak kanlı ve samimi davranıyolar

valla ben firdoda gördüm kendini beğenmişlik ben özel okulda çalışırdım okadar çok zenginler gelirdiki yani sosyeteden ve sanatçılardanda gelen olurdu benimle okadar tatlı konuşurlardıki tabi bazılarıda sana böcek gibi davranırdı o ayrı ama firdo ve bihter gibi biriylre tanışmak istemem kesinklikle peykerde çok ii onun kaynanası aynurda iyi

eğer firdo gibi olacaksam allah bana okadar para vermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…