Aşk-ı Memnu Kanal D

adnan tel dökümlerini aldıysa, günaydın diyim ona..koca sene msjlaşıp durdular yanında..hatta gündüz tekrarını gösteriyor eski bölümlerin..elifle beraber ma aile teknedeler..bihter, adnanın dibinde behlülde yarım metre uzağında msj attı.. ona uyanma gel bunlara uyan..

eğerki dökümanı çıkartıp uyandıysa adnan koca bi yuh derim.burda bi tarafımız yırttık zamanında karının tel dökümünü çıkar be adam diye...

adnandan iş çıkmaz sımdı ne oluyor burda der bıhterde gel canım bır içkı verımder sonrada nıhal önce behlulu dınlemelıydım der babasından özur dıler olur bıter

eğerki dökümanı çıkartıp uyandıysa adnan koca bi yuh derim.burda bi tarafımız yırttık zamanında karının tel dökümünü çıkar be adam diye...

hiç ama bizi dinlemedi..gitti kafasından iş yaptı..
Şimdi caanım esma sultan yalısındaki organizasyona mı yanarsın..yağuşuklu behlüle mi yanarsın, neye yanarsın..mato da gitti..yanacak çok şey var..:roflol::roflol:

Ben telefon numarasına takıldım.Bizim millet şimdi sabah akşam arar o noyu artık. Çok güldüm gerçekten.kaydirigubbakcemile3

Adnan 'a iki taraf da tepki verdi.Bihter peşine düştü,aradı;Behlül meşgule aldı.Adnan'ın artık kafası çalışmaya başladı.kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…