Aşk-ı Memnu Kanal D

Behlül'le evlenme diyor galiba o da sizin bu evdeki süreniz doldu türünde birşey söylüyor.
Mezardan anası çıksa evlenme Behlül'le dese,kadını geri gömer Nihal azmanı aklinialirimsmile

:roflol: ay cok güldüm ya.dogru söze ne gerek.

Behlül Alaskaya kaçacakmış,

70li yıllarda çekilen versiyonunda Behlül Bihterden tokadı yemeden önce şöyle diyor:

-(Behlül) Gidiyorum ben...

-(Bihter) Nereye...?

-(Behlül) Mümkünse Alaskaya.
..:lepi:

Behlül Alaskaya kaçacakmış,

70li yıllarda çekilen versiyonunda Behlül Bihterden tokadı yemeden önce şöyle diyor:

-(Behlül) Gidiyorum ben...

-(Bihter) Nereye...?

-(Behlül) Mümkünse Alaskaya.
..:lepi:

Alaska 1-2
Alaska 1-2 kalkıyor binmeyen kalmasn:KK1:
arkayı dörtleyin.pihter kucağa
:roflol:

Alaska 1-2
Alaska 1-2 kalkıyor binmeyen kalmasn:KK1:
arkayı dörtleyin.pihter kucağa :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

nıhal salagı gozuyle gorse ıkısını yıne de behlul behlul dıye bır tarafında dolanır behlulun
bak bıhter tadını aldı vazgecebılıyormu behlulden
ne behlulmus hakkaten yawww
ıpe un serere gıbı dızdı hepsını sıraya

Yalnız dizi başladığından beri dikkatimi çekiyo,isimler hep B ile başlıyo,

Behlül,Bihter,Bülent,Beşir,Peykeri de katalım ha B ha P yani pek fark yok,

Ha N de var Nesrin,Nihal,Nihat...

Siz de farkettiniz mi?

Son düzenleme:
:roflol: :roflol: :roflol:

nıhal salagı gozuyle gorse ıkısını yıne de behlul behlul dıye bır tarafında dolanır behlulun
bak bıhter tadını aldı vazgecebılıyormu behlulden
ne behlulmus hakkaten yawww
ıpe un serere gıbı dızdı hepsını sıraya

:roflol: :roflol:

hakkaten ya ne behlülmüşkaydirigubbakcemile3
herkes geçti elinden bi matmazel kaldı.onuda nasl sağ bıraktıysa artık sempatiksalakcinni

Yalnız dizi başladığından beri dikkatimi çekiyo,isimler hep B ile başlıyo,

Behlül,Bihter,Bülent,Beşir,Peykeri de katalım ha B ha P yani pek fark yok,

Ha N de var Nesrin,Nihal,Nihat...

Siz de farkettiniz mi?

adnan matmazel deniz firdevs katya cemile şahika hanım bunlarda heralde istisna olmuş sempatiksalakcinni

:roflol: :roflol:

hakkaten ya ne behlülmüşkaydirigubbakcemile3
herkes geçti elinden bi matmazel kaldı.onuda nasl sağ bıraktıysa artık sempatiksalakcinni

yılbaşında starda bir canlandırma vardı mehmet ali erbil behlüldü behlül ışıklar kararınca herkezi elden gçirmişti firdevs matmazel nihal peyker ve bihter hepsi ışıklar açılınca harikaydın behlül diyodu

en sondada adnan kravatını düzelterekl harikaydın behlül diyordu kopmuştum resmen bi beşiri halletmemişti :roflol::roflol::roflol:delikafaduldendelikafadulden

yılbaşında starda bir canlandırma vardı mehmet ali erbil behlüldü behlül ışıklar kararınca herkezi elden gçirmişti firdevs matmazel nihal peyker ve bihter hepsi ışıklar açılınca harikaydın behlül diyodu

en sondada adnan kravatını düzelterekl harikaydın behlül diyordu kopmuştum resmen bi beşiri halletmemişti :roflol::roflol::roflol:delikafaduldendelikafadulden

anam izler gibi oldum :KK1:kız sen çok yaşa kardeşime okudm gözümüzden yaş geldi gülmekten :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3

X