Aşk-ı Memnu Kanal D

Canı pahasına da olsa onları evlendirtmeyecek işte.
Fragmanda sonbahar yaprakları dikkatinizi çekti mi?Düğün sırasında yaşanacakların ardından da kimlerin nerede,nasıl olduğu da gösterilecek sanırım.bilmiyorumkismile

Hayyal'cim bu son fragman zaten.Detaylı bir fragman olmaması bence heyecanı arttıracak.:KK1:

Ama ama...
:sinifsinif:
Keşke azcuk detaylı olaydı bea... sempatiksalakcinni

Benim anlamadığım Bihter daha hala niye bu evlilik olmayacak diye yırtınıyo,

Kardeşim bunlar zaten o işi hallettiler(kelebek işi) kaydirigubbakcemile3,evi aldılar,yatı aldılar,bi güzel döşüyolar,

Yani evli olan insanların yaptığı herşeyi yaptılar,

Bir tek imza atmak kaldı,onu atsa nolur atmasa nolur bu saatten sonra öyle değil mi yani

ne değişecek zaten olan olmuş...

Hallettiler de ne farkeder kadın dayanamıyo onunla sürekli bir arada Behlül'ün yaşayacağına... sositososito
Onunla her gece aynı yatakta yaşayacağına, resmen eşi olacağına dayanamıyor...
Amaç evlilikten ziyade Behlül'e olan kıskançlığı.
:KK1:

Canı pahasına da olsa onları evlendirtmeyecek işte.
Fragmanda sonbahar yaprakları dikkatinizi çekti mi?Düğün sırasında yaşanacakların ardından da kimlerin nerede,nasıl olduğu da gösterilecek sanırım.bilmiyorumkismile

Aylardır diziyi izlemiyordum o gün izliyim bari.
sempatiksalakcinni

İzle izle.Kaçmaz bu son bölümler.sempatiksalakcinni
Dediğim çıkarsa hayatlarından kesitler gösterirlerse, Nihal'i Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hast'de görebiliriz.-tatlicadiarzu-:KK1:

sımdıden de gıdebılır
zerre kadar akıl yok garıbımde de
ama kelebekler havada tutuyor ıste

İzle izle.Kaçmaz bu son bölümler.sempatiksalakcinni
Dediğim çıkarsa hayatlarından kesitler gösterirlerse, Nihal'i Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hast'de görebiliriz.-tatlicadiarzu-:KK1:

sempatiksalakcinni
Bize uzak ya...
:hulya:
Erenköy'e gelsin.

sımdıden de gıdebılır
zerre kadar akıl yok garıbımde de
ama kelebekler havada tutuyor ıste

Azcık öyle.
Aşık ablası aşııııııkkkk

Eğer biz lisede bunların dizide geçtiği özet oranında özet yazsaydık, hadi özetini çıkartın dediklerinde, yeminle 3 sene üstüste çakardık edebiyattan. Özet kelimesinin anlamını değiştirdiler beeaaa.........

kızlar sizin için behlülün ağlamasını yine gösteriyorlar sempatiksalakcinni

beşir behlüle size bir şey sölücem kasada bir şey var diyor ya
peşinden "nihali harçıycaklar matmazel, bu nikaha engel olun" diyebilirmiş :roflol::roflol::roflol::roflol:

Benim anlamadığım Bihter daha hala niye bu evlilik olmayacak diye yırtınıyo,

Kardeşim bunlar zaten o işi hallettiler(kelebek işi) kaydirigubbakcemile3,evi aldılar,yatı aldılar,bi güzel döşüyolar,

Yani evli olan insanların yaptığı herşeyi yaptılar,

Bir tek imza atmak kaldı,onu atsa nolur atmasa nolur bu saatten sonra öyle değil mi yani

ne değişecek zaten olan olmuş...
he halbuki behlül evliyken hem bihteri hem de nihali idare edebilir maşallah sempatiksalakcinni
nihalin yatında, nihalin yalısında, nihalin arabasında, nihalin ayarladığı tatilde, nihalin parasıyla her yerde.... bihtere gider yangınına düştüm olurdu, nihale gider senle arınıcam derdi :roflol::roflol::roflol::roflol: :roflol::roflol::roflol::roflol:
aptal bihter kafayı kullanamadı işte sırnaşık şeysırnaşık şey

matmazel de kırk yılda bir bişey becerecekti kaptırdı yağğğ inanamıyorum :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

verdimi cdyi matmazel ya inanamiyorum. ben izleyemiyorum daha ya biz sonradan geliyoruz yorumlari okuyorum bende:KK1:

cdyi izleyince behlülün canı çekiyormuş bihtere aşık oluyomuş tekrar bi de sırnaşık şey :roflol::roflol::roflol::roflol:

X