Aşk-ı Memnu Kanal D

kaydirigubbakcemile3
sedef kimdi fisfisfis

katyanın telefondan aradığı kız behlülün gençken sevdiği elinde beni olan kız

bihter behlilin ön tarafındamı acabaarka yanlşar sağlamda bihterde önden koruma yapmış sırnaşık şeysırnaşık şey

katyanın telefondan aradığı kız behlülün gençken sevdiği elinde beni olan kız

bihter behlilin ön tarafındamı acabaarka yanlşar sağlamda bihterde önden koruma yapmış sırnaşık şeysırnaşık şey

he o.güzeldi ama bu behlül az değil hep fıstıklara gidiyo :jeyyar:
bihter kucağa gitcek kaydirigubbakcemile3
önden koruyo ki kimse almasn
aklinialirimsmile :roflol:

:roflol: :roflol:

hakkaten ya ne behlülmüşkaydirigubbakcemile3
herkes geçti elinden bi matmazel kaldı.onuda nasl sağ bıraktıysa artık sempatiksalakcinni

eee performans lazım
sımdı matmazel fransız turk kızlarından farklı bır performans bekleyebılır
cok soguk kadın ısıtmak ıcın bıle 3 kısılık performans harcar ona
onun ıcın goze alamamıstır
bıre karsılık uc
daha mantıklı gelmıs adama

he o.güzeldi ama bu behlül az değil hep fıstıklara gidiyo :jeyyar:
bihter kucağa gitcek kaydirigubbakcemile3
önden koruyo ki kimse almasn
aklinialirimsmile :roflol:

kaydirigubbakcemile3

Ay bu yorumları dizi oyuncuları okuyolarmı ki,

Okusalar ne derler acaba çok merak ediyorum...

Özellikle de Bihter ve Behlül..!boshayallersmile

'Aşk-ı Memnu'nun Hilmi Bey'i Recep Aktuğ dizinin merakla beklenen 24 Haziran'daki finalini anlattı. Aktuğ "Kıvanç bir programda dizinin finalinin canlı çekileceğini söylemiş. Ama kesinlikle doğru değil. Herhalde Kıvanç o anda kafasında bir senaryo yazdı. Dizinin finali önümüzdeki hafta çekilecek. Sadece dizi finalinin giriş kısmının canlı verileceğini biliyorum. Final bölümünü ekranda yayınlanırken bizler Kuruçeşme'deki Suada'da yapacağımız partiyle finali kutlayacağız. Partinin biletleri parayla satılacak. Elde edilecek gelir bir derneğe bağışlanacak. Yani yasak aşk hayır işine gidecek" dedi.

Kaynak.Hürriyet

bir aşkı memnuniyetsiz gecesi daha :lepi:

keşke bitmese,neye sinir olucaz biz yaasempatiksalakcinni

perşembe geceleri boşalıcak resmen tühhh:gitme:

romana sadık kalınır mı çok merak ediyorum...
eğer öyle olursa sadece pihter ölecek...
pehlül her zamanki gibi kaçacak...
nihal ve ednan da yaşadıkları yüzünden inzivaya çekilip
uzağa gidecekler kendilerinden başka dayanaklarının olmadığını anlayacaklar...
tam hatırlamıyorum ama sanırım çiftliğe gidiyorlardı...
beşirde ölecek sanırım.
ama bunlar romanda olanlar
...

eee performans lazım
sımdı matmazel fransız turk kızlarından farklı bır performans bekleyebılır
cok soguk kadın ısıtmak ıcın bıle 3 kısılık performans harcar ona
onun ıcın goze alamamıstır
bıre karsılık uc
daha mantıklı gelmıs adama
sorma ya.kadın da bi resmiyet,bi soğukluk sorma gisin :KK1:
behlülün ısıtmayacağı yok gibime geliyor
matmazel:yıllardır yanınızdaym,hiç gözünüz beni görmedi behlül.hadi ednan bey yaşlı.ya ben?size bihter hanımın bile sunamayacağı güzellikler sunacağm.aklinialirimsmilesonuçta sıfır kilometreyim :jeyyar: sizi bi ısıtırm karda cırcıbıl gezseniz üşümezsiniz:roflol: :KK1:

behlül: ııı (saçıyla oynar) eğer böyleyse sizi bu akşam atölyede bekliyorm :nazar:.dizi bitmeden elimden geçmeniz lazım. sempatiksalakcinni matmazel olarak doğdunuz amma mutlu bir madam olarak öleceksiniz :KK1:
:roflol:

kaydirigubbakcemile3

Ay bu yorumları dizi oyuncuları okuyolarmı ki,

Okusalar ne derler acaba çok merak ediyorum...

Özellikle de Bihter ve Behlül..!boshayallersmile

keşke okusalar delikafadulden ben oyuncu olsam tırım tırım dizi yorumlarını arardm :KK1: hatta üye olur 2 yorumda ben yazardm :roflol:

adnan'ın genel ozellıgı bır yere oturup dusunmek de
nıhal ınzıvaya falan cekılemez
kokusundan yıne arar bulur behlulu
ıcındekı kelebekler onu uzun sure ıdare etmez tez vakıtte yıne ucusturmak lazım

sorma ya.kadın da bi resmiyet,bi soğukluk sorma gisin :KK1:
behlülün ısıtmayacağı yok gibime geliyor
matmazel:yıllardır yanınızdaym,hiç gözünüz beni görmedi behlül.hadi ednan bey yaşlı.ya ben?size bihter hanımın bile sunamayacağı güzellikler sunacağm.aklinialirimsmilesonuçta sıfır kilometreyim :jeyyar: sizi bi ısıtırm karda cırcıbıl gezseniz üşümezsiniz:roflol: :KK1:

behlül: ııı (saçıyla oynar) eğer böyleyse sizi bu akşam atölyede bekliyorm :nazar:.dizi bitmeden elimden geçmeniz lazım. sempatiksalakcinni matmazel olarak doğdunuz amma mutlu bir madam olarak öleceksiniz :KK1:
:roflol:

keşke okusalar delikafadulden ben oyuncu olsam tırım tırım dizi yorumlarını arardm :KK1: hatta üye olur 2 yorumda ben yazardm :roflol:

:))) hahah koptum yorumlarına, valla biri de ona el atsa, bir de ben Arsen Halayı merak ediyorum, bence o da vuslata ersin yazık olur :KK1:

Pazar günü set ekibi yine köşkün önündeydi.Sanırım final çekildi.
Evden taşınmak zorunda kaldıklarına göre neler yaşanacak neler...Bihter Behlül'ü de yanında götürsün bence de.kaydirigubbakcemile3
Ajda Pekkan'ın şarkısı piyano eşliğinde ne kadar da hüzünlü,etkileyici olmuş.O da ,görüntüler de etkilemiştir cnm.boshayallersmile

Önceki sayfalara bakamadım.Veda fragmanını izlediniz mi ?
guclubacismile
Video: Aşk-ı Memnu - 2. Veda Fragmanı [24 Haziran] - Timsah.com

:a015:

Pazar günü set ekibi yine köşkün önündeydi.Sanırım final çekildi.
Evden taşınmak zorunda kaldıklarına göre neler yaşanacak neler...Bihter Behlül'ü de yanında götürsün bence de.kaydirigubbakcemile3
Ajda Pekkan'ın şarkısı piyano eşliğinde ne kadar da hüzünlü,etkileyici olmuş.O da ,görüntüler de etkilemiştir cnm.boshayallersmile

Ama lirik im burada boş ev var sadece yaaaa...
bilmiyorumkismile

Benim anlamadığım Bihter daha hala niye bu evlilik olmayacak diye yırtınıyo,

Kardeşim bunlar zaten o işi hallettiler(kelebek işi) kaydirigubbakcemile3,evi aldılar,yatı aldılar,bi güzel döşüyolar,

Yani evli olan insanların yaptığı herşeyi yaptılar,

Bir tek imza atmak kaldı,onu atsa nolur atmasa nolur bu saatten sonra öyle değil mi yani

ne değişecek zaten olan olmuş...

X