Aşk-ı Memnu Kanal D

veda fragmanini izledimde müzikte tuaf oldum ya ne kadan icimize yerlesmis ask i mimnu kaydirigubbakcemile3

sorma valla 2 hafta sonra bitiyor ahh ahh zaman ne cabuk gecti koprunun altindan ne peykerler elifler nihaller bihterlerr gectii kaydirigubbakcemile3

sorma valla 2 hafta sonra bitiyor ahh ahh zaman ne cabuk gecti koprunun altindan ne peykerler elifler nihaller bihterlerr gectii kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

sindik bütün yaz netcez bilmem:çok üzgünüm:kaydirigubbakcemile3
sarip sarip bastan izleriz artikdelikafadulden
hani futbolda sonradan yorumlar yaparlar ya öyle:)))))her noktasina kadar durdurup durdurup:)))))))))

bir daha ki sezona fatmagülün sucu ne diye dizi var ona sarariz kafalari artik...

arkadaşlar film hakkında bir kaç tüyo emin olmamakla birlikte sunuyorum:
ARKADAŞLAR FİLMİN SONUNU ÖĞRENMEYE ÇALIŞTIM ŞÖYLE GELİŞECEKMİŞ:
BEHLÜL CDYİ MATMAZELDEN ALIR FAKAT ATMADAN EVE GİDER.EVDE NİHAL CDYİ GÖRÜR NE OLDUĞUNU SORAR.BEHLÜL FİLM CDSİ DER VE CDYİ ODASINA SAKLAR.FAKAT NİHAL HERŞEYİ İZLEMEKTEDİR.BEHLÜLÜN SAKLADIĞI YERİ GÖRÜR.BEŞİRİN TANSİYONU YÜKSELİR VE ÖLÜR.CDYİ ODADAN ALAN NİHAL... PCDE İZLEMEYE BAŞLAR.VE O ANI GÖRDÜĞÜNDE BAYILIR.HERKES ORAYA KOŞAR VE GÖRÜNTÜLERİ GÖRÜR.ADNAN KENDİNİ TUTAMAZ.BİHTER SİLAHI ALIR KENDİNİ VE BURASI ÇOK ÖNEMLİ BEHLÜLÜ DE VURUR.VE FİLM BİTMİŞ OLUR

Tuyo 78. blm:
Adnan huzursuzdur Rivadaki eve gittiğini söylemese de Bihter bazı ipuçlarından olan biteni tahmin etmektedir.Behlülün evlilikten vazgeçme olayı Bihter'i umutlandırır ancak Behlül ve Nihal barışırlar...Fakat Bihterin hala umudu vardır var gücüyle Behlülü kaçmaya ikna etme çalışır,Behlülün cevabı net olur.Ka...fasındaki soruları atamayan Adnan bey evliliğini sorgular ve Nihalle dertleşir.Behlülün harBehlülün hareketleriyle bir yıkılıp bi umutlanan Bihter''i son yıkacak olan şey Peykerin gidişidir.Behlül ummadığı bir anda Adnanın kafasındaki soru işaretlerini kaldıracaktır..Adnan bey ne kadar unutmaya çalışsada kendiyle başbaşa kaldığı karısının mezarında onu bir sürpriz karşılayacaktır..Matmazel...

deliboncuk sana katılamıyorum çünkü adnan behlülü bihterin üstündede yakalasa vurmaz..öylşe bir adam değil.ha vurursada saçma bitirmişler derim..
bihter vursun behlülü,ki benim izlediğim bihter behlülden intikam almadan kendini öldürmez ama dur bakalım neler olacak..
çok heyecanlı dehşet heyecanlı..

BİHTER SİLAHI ALIR KENDİNİ VE BURASI ÇOK ÖNEMLİ BEHLÜLÜ DE VURUR.VE FİLM BİTMİŞ OLUR

deliboncuk sana katılamıyorum çünkü adnan behlülü bihterin üstündede yakalasa vurmaz..öylşe bir adam değil.ha vurursada saçma bitirmişler derim..
bihter vursun behlülü,ki benim izlediğim bihter behlülden intikam almadan kendini öldürmez ama dur bakalım neler olacak..

zaten bihter vuruyomuss :hulya:

canım zaten adnan değil bihter kendini ve behlülü vuruyor denmiş. ben bunları kopyaladım doğruluğundan emın değilim. bakıcaz artık az kaldı

arkadaşlar film hakkında bir kaç tüyo emin olmamakla birlikte sunuyorum:
ARKADAŞLAR FİLMİN SONUNU ÖĞRENMEYE ÇALIŞTIM ŞÖYLE GELİŞECEKMİŞ:
BEHLÜL CDYİ MATMAZELDEN ALIR FAKAT ATMADAN EVE GİDER.EVDE NİHAL CDYİ GÖRÜR NE OLDUĞUNU SORAR.BEHLÜL FİLM CDSİ DER VE CDYİ ODASINA SAKLAR.FAKAT NİHAL HERŞEYİ İZLEMEKTEDİR.BEHLÜLÜN SAKLADIĞI YERİ GÖRÜR.BEŞİRİN TANSİYONU YÜKSELİR VE ÖLÜR.CDYİ ODADAN ALAN NİHAL... PCDE İZLEMEYE BAŞLAR.VE O ANI GÖRDÜĞÜNDE BAYILIR.HERKES ORAYA KOŞAR VE GÖRÜNTÜLERİ GÖRÜR.ADNAN KENDİNİ TUTAMAZ.BİHTER SİLAHI ALIR KENDİNİ VE BURASI ÇOK ÖNEMLİ BEHLÜLÜ DE VURUR.VE FİLM BİTMİŞ OLUR

ovvvvvvvv bu ne yaa...okurken bile heycan yaptım ....böyle olursa acayip bi final olur...:1ninca:

X