Aşk-ı Memnu Kanal D

ya ben seyredemedım..atve dısında kı tum kanallarda sınyal yoktu.. kafamçokkarıştı

vah yavrııımm izleyemedinmi....
aman bışver izleyince sinirleri bozuluo insanın zaten...
onlardan daha zengin olmadıgıma isyan ediom vallaaaa..
pis zenginler...

bunların fragmanları beni öldürüyor
devamlı bi bakışma bi koşuşturma
adam akıllı bi fragman koymazlarki
neyse...

facede yeni tüyolar çıkmış
okudunuzmu bilmem ama eklemek istedim

BİHTER FİNALDE ÖLECEK.....78.BÖLÜMDE DEĞİL......NİHALLE BEHLÜL 77.BÖLÜMDE AYRILIYORLAR.......ÇETİN FİRVES HAKKINDA HERŞEYİ ÖĞRENİYO.....HİLMİNİN ŞÖFÖRÜ HİLMİYİ DÖVÜYO KATYAYLA GERÇEK SEVGİLİ OLUYORLAR.....ADNAN TAŞ EVE GİDİYOR....O EVİN TELİNDEN BİHTERİ ARIYOR BİHTER BEHLÜL SANIYO..SONRA ADNAN BEHLÜLE TEL. AÇIYOR .BEHL...ÜLDE BİHTER SANIYO...EVDE BUNLAR TARTIŞIRKEN NİHAL DUYUYOR...AMA ANLAMIYOR........YURT DIŞINDA SANILAN ADNAN BUNLARI GÖRÜNCE İÇERDE......BÜYÜK ŞOK....

(-ALINTI-)

delikafadulden doğru olsun bu tüyolar ..ednanın ikisiylede taş evde yüzleşmesi
süper olur da bunlar gene bi bahane bulup adamı ayakda uyuturlar ya :nazar:
ikiside şeytan hele pihter tek ayak üstünde kırk yalan kapasiteli kişilik...
ednan kanımca gene düğün gecesi o meşhur cd den öğrencek gibi...

fragmanda gene bakışmalar kurgulamış kimin neye baktığı belli değil ...:umursamaz:
matmazel paşa paşa verir cd yi pehlüle aman ednancığı ve nihali üzülmesin kendide bu vicdan azabıyla nası yaşıycaksa:1ninca:...pihter gene üç buçuk atıyor ...

yaa bırakın yaa ednan öğrense ne yazar
affettim sizi ama sakın bi daha yapmayın, küserim der..
mal ötesi ednan.. sankim akıllanmaya başladı son bölümlerdee
ama jeton bayaa bi paraşütlüymüş kii bööle mal mal dolandı ortalıkta bu zamana kadar..
zahar parası çok ama gözleri kör, aklı yok.. vasat kişilik.. :nazar:

ya ama perşembe geceleri kime sinir olcaz da vakit geçircez biz yaaaa,bitmeseydi keşkee poffboshayallersmile

bu son behlülün doğum gününde pasta üflerken adnanın bakışları gördünüzmü kafasında 40 tilki dolanıyo ama boynuz kulağı geçmiş bikere kaydirigubbakcemile3

tüyolara göre Ednan abaya işkilleniyor demek zaten. Cd yi denize atacağına göre Behlül cd dcen öğrenme şansları yokta Nihal Behlül o kavgadan sonra mı ayrılcaklar ki bakalım neler olacak bende çırağanda düğün sahnesi çekildiğini duydum ama..

77.Bölüm Tüyosu::

Behlül Bihtere aşklarının bir cinayet olduğunu söyliyecekmiş ve bhter çok kırılıcakmış.Sinirlenip nihali aramak istiyecekmiş fakat firdevs hanım engel olacakmış.Ayrıca Cd'yi Behlül çetin bir mücadeleden sonraMatmazelin elinden kapacakmış onu seyredip yarısında pişman olacakmış,sonra da CD'yi denize ata...cakmış.behlül matmazelle yüzleşecek. matmazel behlüle inanmadığını güvenemediğini söyleyecek. bunu bülent duyacak.sanırım bunu nihale söyleyecek.nihal behlülle kavga edecek niye kimse sana güvenmiyor diye.behlül de güvenmiyorsan evlenme diyecek o sırada adnan gelecek.adnan taş evden hem bihteri hem behlülü arayacak.ikisi sonradan bu duruma uyanacak ve başkası tarafından oyuna getirildiklerini anlayacaklar.

ya kızlar beşir heralde ölecek ya of yazık çocuğa en çok ona üzülüyorum birde hizmetçilere gerisi beni ilgilendirmiyor

ay bid e behlülümmmmmmmmm cnm ağlama sen gözlerim kıpkırmızı oluyo yakışmıyo bebem sana

kızlar bu cd meselesini uzattıkça uzatıyolar,bence yanıltıcaklar bizi,kimse cdden öğrenmeyecek gerçekleri.

bence canlı görürlerse daha heyecanlı olur,mesela kavak yellerinde efeyle aslı sahne arkasında öpüşürken mine sahnenin perdelerini çekmişti herkes görmüştü ya,onun gibi

ben herkesin bu olaya şahit olmasını istiyorum,sanırım düğün dönüm noktası olacak dizide,ve düğünün iptal edileceğini sanmıyorum,bence son dakkaya kadar nihalle behlül evlenmek isteyecek

ha ama bihter bindiği dalı keser mi o konuda emin değilim,çünkü pek delirmiş gibi görünmüyor bana,aslında intihar etmeside pek gerçekçi gelmiyor bana çünkü gayet iyi görünüyor,

hahahah :roflol: düşünsenize düğün günü bütün misafirlerve medya görüntüye odaklanmış kaseti bekliyolar .. hepsi bakıyolar :1shok: bihterle behlül sefişiyoo ooooo ohaoldumsmile :roflol::roflol:

ama bizim saf nihal derki hayır aşkım inanmıyorum hilmi önal fotoshop yapmıştır kesin sempatiksalakcinni :hulya:

bencede:KK1:

dublördür o dublör... diyecek.sempatiksalakcinni

gerçi o da gördü behlülün pul koleksiyonunu,artık bununda sahte olduğunu düşünürse höhhhlaelaelaelaelae

ya kızlar beşir heralde ölecek ya of yazık çocuğa en çok ona üzülüyorum birde hizmetçilere gerisi beni ilgilendirmiyor

ay bid e behlülümmmmmmmmm cnm ağlama sen gözlerim kıpkırmızı oluyo yakışmıyo bebem sana

yok kız yakışıyo bence gözleri kırmızılaştıkça mavi gözleri daha parlıyo belirginleşiyo sankisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

matmazel cdyi bi şartla verir bence
matmazel: aynı sahneden bende isterim behlül :KK1:
pehlül:eek:njuva matmazel,siz isteyin yeter ki. zevktir benm içn
kaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol: :roflol:
:roflol::roflol::roflol::roflol:

kizlar firdevss
16076154.png

72834386.png

50629549.png

firdoyu görünce kendimden utandım :roflol::roflol::roflol:
kaç yaşında fenteziye bah delikafadulden sırnaşık şey :roflol::roflol::roflol: