Aşk-ı Memnu Kanal D

yok ya bu cd öyle elden ele geçer kimse görmez.. bence Bihter kıskançlığından kendi ortaya dökücek herşeyi. sonrada çıkıp vurucak kendini.

matmazel cdyi bi şartla verir bence
matmazel: aynı sahneden bende isterim behlül :KK1:
pehlül:eek:njuva matmazel,siz isteyin yeter ki. zevktir benm içn
kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol:

ya bişi dicem lütfen cevaplayın bu matmazelle behkülün durduğu büyük bi yer varya neresi filimde daha önceden görmedim bennn

aman bence bu bölümde bişey yok, napcak matmazel cd yi, film koleksiyonuna koycak hali yok,
yok nihal üzülmesin yok adnan bey üzülmesin, tabii ki vercek cd yi behlüle
:hulya:

alllah aşkına nihalin cd sinin bankada ne işi var ya sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

zaten sorunda ordaya herkes o Matmazalin elindekini bankadaki cd zannediyor o Nihal'in slayt cd si bankadaki cd ile hiç alakası yok yaa.. Aynı gün içinde hem daha yeni söylemişti Beşir Süleyman efendiye nasıl hemen aldılar cd yi.. Hem matmazel Süleyman efendinin elinden mi alacak cd yi.. O bankadaki cd değil bunu söylüyorum...

heee bankaya gitmişler Süleyman efendiyle Matmazel orayı kaçırmışım... Ama matmazelin izleyeceğini sanmam hem neden izlesin ki Beşir'e götürecekler cd yi o öyle istedi yok edilsin istiyorum dedi Süleyman efendi aya matmazel izlese o düğün olabilir mi dizi haftaya biter... Göz göre göre evledirirler mi bence o cd yok olacak herşey Beşir'in kendi ağzından öğrenilecek...

zaten sorunda ordaya herkes o Matmazalin elindekini bankadaki cd zannediyor o Nihal'in slayt cd si bankadaki cd ile hiç alakası yok yaa.. Aynı gün içinde hem daha yeni söylemişti Beşir Süleyman efendiye nasıl hemen aldılar cd yi.. Hem matmazel Süleyman efendinin elinden mi alacak cd yi.. O bankadaki cd değil bunu söylüyorum...

yani düğün günü cd ler karışcak demi? bende öyle düşünmüştüm bi ara.

bence matmazelin elindeki cd beşir in cd si değil nihal ve behlül le ilgili olabilir
ayy düğün günü cd ler karışsa ne müthiş olur:lepi:

X