Aşk-ı Memnu Kanal D

kizlar arsen kaydirigubbakcemile3
arsenf.jpg

iste arsenn :KK1:

Firdevs Hanım'ı öyle görünce bastım kahkahayı.:KK1:Çok hoş kadın.kaydirigubbakcemile3
Arsen Hanım'a gıcık oluyorum.Bir öyle ,bir böyle.Tutarsız bir kadın.Gözlüklerde hiç yakışmamış.:dilcikar:

ayy o firdevsin hali neydi öyle yaa.. geysa firdevssskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya tüyolara göre matmazel cdyi izlememiş ama o süleyman efendinin hali neydi öle :uhm: o nasıl bi bakıştı resmen ne haltlar yediğinizi gördüm gibisindendi.sadece bana mı öle geldi ya?bi ümitle gelecek haftayı bekliyorum tahmiinlerim doğru çıksın diye

ne çok güldüm, firdevsin elinde yelpaze yelleyip duruyo tööbe tööbe..:KK1:
behlülle matmatezlin esma sultan yalısında ne işi var.. karşılaşmışlar yaa..düğün mekanı mı orası acaba..prova falan için mi oradalar,provadır herhalde..

bire komşumuz adanalı..
dedi ki behlülü adanadan biliyorum (behlülü yanlız)sempatiksalakcinni
hiç bizden değil gören adana çingenesi demez dedi...adana çingenesi nasıl oluyor:KK1: kine ...behlüüüüüüüüüüüüüüülllllllllllllllll aaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu

frido gençlere taş çıkartır ...o pihteri bile solluyor fantezileriylesengözlerimebaksanab kimse onun eline su dökemezbayanssulusmile

owww çok karışmışlar..bihterle annesi neyin kavgasını yapıyorlardı boğuşurlarken ellerinde ne vardı göremedim..kumanda mıydı ? silah desem değil..cd mi? matmazel cd yi izledi galiba behlülü çekiştiriyordu yeni evdede zirve gerçekleştirdiler..galiba açıklayıp açıklamaması konusunda onu vicdanıyla başbaşa bırakıyor...behlül bihtere de söyledi..avukatı dayanamayıp adnan beye katyadan öğrendiklerini söyledi..istermisiniz behlül bunalıma girip kendi açıklasın..

bu arada kıvanç tatlıtuğ adanalı değil..hele çingene hiç değil..adam yugoslav göçmeni..ordan adanaya yerleşmişler..allaşkına bir bakın, bir bizim akdenizlilerin tipine bakın, bir de adamın renk tonuna ve yakışıklılığına bakın..saçını boyatıyor o da..koyu yapıyor..sarışın erkekler pek sevilmezler ya..

anaaaaamm o nii öle..
hani şu belgesellerde sinekleri yakından gösterirlerya aynı onlar gibi olmuş arsen hala...

ayyy yemin ederim geberdim gülmekteeen..
kııız erken doğum yaptırcan banaaaaa :roflol::roflol::roflol:
sen çok yaşa emi....opuyorumnanaktan

kızlar bu arsen aynı ferhundenin shrek kocası vardıya mithat kara aynuı ona benziyor ya delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::sm_cool::roflol::roflol::roflol:

X