Aşk-ı Memnu Kanal D

ya ama perşembe geceleri kime sinir olcaz da vakit geçircez biz yaaaa,bitmeseydi keşkee poffboshayallersmile
derde bah benneyaptımki :roflol::roflol::roflol:
behlül belasını bulmadan bu dizi biterse her perşembe hatırlar nanet okuruz pehlüle delikafadulden sırnaşık şey :roflol::roflol:
aa noluyo bize böle pehlüle hiç kızmayız normalde :1shok: :roflol::roflol::roflol:
anaaaaamm o nii öle..
hani şu belgesellerde sinekleri yakından gösterirlerya aynı onlar gibi olmuş arsen hala...
isom ağzımdan aldın delikafadulden fotoya mı gülim yoruma mı bana da yazık ya :roflol::roflol::roflol:

kızzlar asıl ben katyanın o adama bakışlarına kopptum ya kaydirigubbakcemile3
normalde olsa kendı saldırır parcalardııı şimdi saçını açtı dıye bı hawalandı hahaha

ben bugün star tv de görüdm beren saat altın kelebek aldı .. salona girerken röportaj yaptılar okadar tatlı bi kız ki oyunculuğuda süper ben çok beğeniyorum.. yanlız günlük hayatta şu saçlarını düzleştirmese
maşalı daha güzel bayanssulusmile

ay kankalarım dizimiz bitmesin ya şu veda frgmanını gördükçe içim parçalanıyor bir yandan bihterin yaptıkları çıksın istiyorum
bir yandanda devam etsin bende aşkıııııııımmmmmmmmmm
behlül'cüğümü göreyim istiyorum ah canım ya inş yeni bir dizide oynarda mahrum bırakmaz beni kendinden kaydirigubbakcemile3:KK1::KK1:

X