Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar size bir şey soracağım
ben dizinin sıkı takipçisi değilim..arada bakraım,fragmanlrı takip ederim..şimdilerde bazen tekrrlarına bakıyorum
geçen gün nette sonu böyle olmalımı diye bir video vardı
adnan behlülü dövüyor adi diyor,bihteri kovuyor herkesin gözü önünde..rüyaya benziyordu ve behlülün saçlar uzundu geçen seneki gibi toplamış..geçen sene varmıydı böyle bir sahne nerden çıktı bu bileniniz varmı

o bir rüya ama kimin rüyasi bilemiim

besir olsa gerek.

kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5

sende aynı fikirdesin dimi şimdiden cd çıkarmı ortaya çıkmaz ama fragmanlarda illa bir kafa karışıklığı yapıyorlar ya merak ettirsinler diye.. Valla az değil bu senaristler.. kaydirigubbakcemile3

sende aynı fikirdesin dimi şimdiden cd çıkarmı ortaya çıkmaz ama fragmanlarda illa bir kafa karışıklığı yapıyorlar ya merak ettirsinler diye.. Valla az değil bu senaristler.. kaydirigubbakcemile3

aynen,, öyle acabami diyodum ama gercekten öyle kk dan kacmaz kaydirigubbakcemile3
:lepi:
:enbuyukkk:

valla bihter bu düğün olmıcak derken her zamanki gibi çok sevimli görünüyodu,sempatiksalakcinni
rujlarını da koyulaştırdımı ne, insanın aklına jokeri getiriyo valla
sempatiksalakcinni
bu beşirinde beynine kan gitmiyo mu ne, insan o cd den 3-5 kopya yaparsempatiksalakcinni

olabilir ama orası banka gibi bir yer.

bence kesinlikle bihterde o cd.
başka birinde olsa açıp bakar dizide bu bölüm biter.

habuki daha 3 hafta var.

besir disinda birisi kasayi actiysa cooook büyük sacmalik olur cünki kasayi besirden baska hickimse acamaz.ev anahtari degil ki bu eline gecen acsin girsin.

naber kuzum Şeniz

kızlar bende fikrimi söleyim sizin yorumlarınızın hepsini okuyamadım.
bence cd deniz hanımın elinde. behlül de ağlaya sızlaya deniz hanıma ilişkilerini itiraf ediyo.
yani bu mantıkta olsa iyi olur sempatiksalakcinni

olabilir ama orası banka gibi bir yer.

bence kesinlikle bihterde o cd.
başka birinde olsa açıp bakar dizide bu bölüm biter.

habuki daha 3 hafta var.
hiç fragmana denk gelemdim ki kaydirigubbakcemile3
burayı okusam fragmandan daha çok şey öreniyom sempatiksalakcinni

bencede matmazel o cunku ozetinde behlul matmazelle yuzlesiyor ve buna biri sahit oluyor diyordu

naber kuzum Şeniz

iyiyim canımcım sen nasılsınŞenizolumunekankayizsmile

şekerim bülentin eli o, cd de need for speed cd si
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

iyiyim canımcım sen nasılsınŞenizolumunekankayizsmile

şekerim bülentin eli o, cd de need for speed cd si
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

chess cim hasta yatağından kalkıp köşkte o şekilde cd yi nasıl sallayacak kikaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…