Aşk-ı Memnu Kanal D

dün gece geçen haftanın tekrarı vardıda
nihalin o pembe gömleği elbise gibi topuklu ayakkabıyla keömerle giymesi iğrençti yaaa

bncede bihterde öle kim sallar başka havalı havalı :1closedeyes:
yada bülent çıkıyomuş hadi oyun oynayalım behlül :dance:

az önce eski bölümleri vardı kanal d de ..
behlülün bihteri ekme sahnesi vardı şuı ototparkta yapamıycan bihter dediği sahne...
gerizekalııı

az önce eski bölümleri vardı kanal d de ..
behlülün bihteri ekme sahnesi vardı şuı ototparkta yapamıycan bihter dediği sahne...
gerizekalııı

canı istedi 'amca' karısıyla oldu,sora birden ak pak edalarda yan çizdi adi behlül!!!klava:
daha Nihali sevcee varmış çocuun yazık onaaaa ama yaaakötükedihüsohıııhhhhh

Bende eğer cd alma saçmalığı olduysa da Bihter olduğunu düşünüyorum. Tehdit edecek Behlül'ü çünkü bu evlillik olmayacak diyor. Benim kaybedecek birşeyim yok diyor ya habire sen ne açıklayacaksın nasıl evlemeneksin diyecek bence gerçi Firdevs ten de şüpheleniyorum seni mahvedek gücüm var demişti Behlül'e geçmiş bölümlerde ama o küçük bir ihtimal. Cemile'de öyle sallayamaz Behlül'e karşı o cd yi.. Belki bambaşka birşey çıkacak o cd alakasız o da olabilir herşey olabilir yani..

ya ben o cid yi sallayanın ednan oldugunu düşünüyorum hala ya
el kısmı bulanıklaştırılmış kadın eli mi erkek eli mi belli değil
hesap sormak için cd yi bunu biliyorum der gibisinden sallıyor olabilir

Adnan olamaz, o zaman herşeyin sonuolur..
Son bölümden önce öğrenmez bence Adnan.
Ki bir cd den öğrenilecek kadar basit bir final yapmazlar bence..

Adnan değil o kesin daha 24 Haziran'da bitecek dizi ayrıca düğünde olacak sanırım çünkü gazete de tv programlarıyla ilgili bir sayfada Posta gazetesindeydi Çırağan sarayında düğün çekimleri yapıldığı yazıyordu bu ancak Nihalin ki olabilir.. Adnan olsa evlendirir mi Nihal'i dizi biter.. Bence Bihter o başkası olamaz.. Ya da alakasız birşey çıkacak o olayla alakası olmayan... Ben öyle düşünüyorum..

kesinlikle bu evlilik olmayacak derken o cd den bahsediyordu.sen hastasın derken behlül yusuf yusuf...
zaten artık şuna behlül demeyelim yusuf diyelim sempatiksalakcinni

ya bihter olsa başka şeyler yapar bile bile kendini ateşe atmaz bence o alır fakat evde nesrin filan bulucak cd yi geçen hafta dediya gözüme gözüme soksun allah varsa bişi diye kesin nesrin bulacak ve ortaya çıkarcak

bence bihter ne yaptı ne etti o cd yi aldı. şeytan gibi hatun, bulmuştur bi yolunuaklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…