Aşk-ı Memnu Kanal D

bence o el kaptan rızanın eli, "bu nedür da" die sallıo elinde sempatiksalakcinni

şaka biyana ben bihter olduğunu düşünüyorum, zaten şuana kadar verilen tüm ipuçları tuttuğuna göre finalle ilgili verilen ipucuda tutucak ve bihter kendi elleriyle aile fertlerinin düğün konuşması olan cd ile bu cdyi değiştirip intihar edicek hihoyyyt

herkes sürtünen hamişin topiğine gitti anlaşılankaydirigubbakcemile3

nerde o topiksempatiksalakcinni
bizim bi tanıdık çocuk sahibi olamıo bütün çabalara rağmen, bakem kız nasıl sürtünmüşde hamile kalmış ona göre tavsiye ederim bak burda elalem sürtünerek iş görüo die hihoyyyt

bide sürtünmeden statik elektrik oluşur die biliorum ben, çocuk değil sempatiksalakcinni

Ben de böyle olacağını düşünüyprum dejavu_one..
Geçmiş sayfalardan birinde yazmıştım hatta.. O zaman fragmanı izlememiştim ama dün akşam izledim.. Bir yanıltmaca olduğunu düşünüyorum hala...
Hem daha erken sakıncalı CD'nin ortaya çıkması için hem de
Aşk-ı Memnu'nun fragmanları malum yanıltmak adına ne varsa yapıyorlar.
Hiç vermeseler fragmanı daha az şaşıracaz diziyi izlerken zemuszemus

5 gün de 40 defa sürtünmesi gerekiyosempatiksalakcinni

bakın bihterden performanslılarıda varkaydirigubbakcemile3

bende iyiyim bitanem sağol.

uzun zamandır topiğe gelmiyordum özlemişim sizi ya Şeniz

ŞenizŞenizŞeniz

şekerim bende bi kaç gündür takılmaya başladım malum dizi hararetlendi şükürkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

behlül o cd nin bihterde kalmasına müsade etmicektir.
ne kadar dengesiz bi kadın olduğunu çok iyi anladı.
ama olabilirde tabi.
deniz hanımın bu bölümde öğrenmesi şart oldu.
cd yi izlemeden behlül ün ağzından duysun istiyorum ben.

Son düzenleme:

kesinlikle istemez behlül , kadın potansiyel tehlike sempatiksalakcinni
bence son bölüme kadar kimse bişey bilmiycek , çok isterim deniz hanımın öğrenmesini ama yapmazlar diye düşünüyorum eyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…