Aşk-ı Memnu Kanal D

--behlülle bihter mi

--he amca onlar, günaydın
sempatiksalakcinni

habire fragman çıkıyo, adnanın behlülle bihtermi demesine gıcık oluyorum:mymeka:

nihal cyi gorunce montaj bu hilmi onalin yeni oyunu demesin sakin kaydirigubbakcemile3
der mi der :roflol::roflol:
hatta ilk doğum günüde de uçak alır behlüle
araba, yat alındı bi uçak kaldı ondan sonra uçakla behlül kaçar delikafadulden

sonra behlul yine tirip yapar ben deilim o cddeki montajjj nihalde fino gibi pesinde kosar ben inananiyorum sana der adnanda herseyi ortaya cikarir sonra bihtere gidelim buralardan der seninle hic evliligimizi yasayamadik ondan boyle oldu seni baska kollara ittim der uzun bi seyehate cikarlar herkes mutlu mesut yasarken sonunda matmazele oksurerek gezer besirle ayni kaderi paylasirlar

yalı bile alındı adiyeakannehir
aha ortağım geldi aklinialirimsmile behlül denildi mi kırk mete öteden alıyo kokuyu kaydirigubbakcemile3

senle bana şu behlül adisini verseler iyi bir son hazırlasak kötükedihüso
gözümüzün önünde kaçacak deyus klava:

cehennemin dibisine kaçar inşşşşallahh pislük behlül adisialsanaalsanasmile
sempatiksalakcinninoluyo bana bööleeekaydirigubbakcemile3
dayanamıorum haksızlğa be napiimmm offkötükedihüso

cehennemin dibisine kaçar inşşşşallahh pislük behlül adisialsanaalsanasmile
sempatiksalakcinninoluyo bana bööleeekaydirigubbakcemile3dayanamıorum haksızlğa be napiimmm offkötükedihüso
eksi rep alcam diye korktun di mi :roflol::roflol::roflol:
aa noluyo megime böyle behlül için hiç böyle şeyler düşünmez aslında sırnaşık şeysırnaşık şey

eksi rep alcam diye korktun di mi :roflol::roflol::roflol:
aa noluyo megime böyle behlül için hiç böyle şeyler düşünmez aslında sırnaşık şeysırnaşık şey

nikom bildiğin gibi diil,çok kurktum hemdesempatiksalakcinni

ben o cde nin çok alakasız birşey olduğunu düşünüyordum hiç o olayla ilgili olduğunu düşünmedim ve sonunda sanırım ne cd si olduğunu buldum. O cd Nihal'in herkese düşünceleri söylettirdiği video çekimleri bence... Düğünde kullanacaklar ya hazırlamışlar bence Nihal'de Behlül'e gösteriyor cd'yi.. Bence öyle..

güzel bir testpit a.s olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…