Aşk-ı Memnu Kanal D

bu kadar tutulan dizinin sezon sonu final yapacağını sanmamıştım..yaprak dökümü bitecek demişlerdi bitecek gibi değil..galiba haklın ahlak yapısını zadelediği,örf ve adetlere uymadığını ileri sürenlerin eleştirileri çok olunca bitirme kararı aldılar..nasılsa senaryo dışına çıkmışlardı uzatıp farklı bir hale getirebilirlerdi..

diziler her ne kadar gerçek hayatın bir kesiti olsa bile bu devirde kendini fazla kaptırıp halen dizileri gerçek sananlar mı var yahu akannehir.. bir zamanlar kurtlar vadisinde çakır ölünce bazı insanların cenaze törenleri düzenlediğini düşünürsek buna da pek şaşmamak gerekir..gerçi sizlerde kaptırmışsınız azcık etiketlerinize baktım bazıları çok hoşmuş :))

Kızlar 75.bölümün özetinde bu yazıyorr? sızdcede bı yanlıslık yok mu?

ADNAN BEY YASAK AŞKIN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Bilinmezlik Bihter ve Behlül kadar Firdevs Hanım’ın da korkularını tetiklemektedir. Bilgi edinebilmek umuduyla Peyker’e giden Behlül, karşılaştığı sert tavır üzerine geri adım atmak zorunda kalır. Sırrın anahtarını elinde tutan Matmazel, Beşir’e gerçekleri açıklaması için baskı yapmaya devam eder. Ancak Beşir’in gerçeklerin yaratacağı yıkımı göğüsleyecek gücü yoktur. Bihter’in peşindeki gölge, tehlike çemberinin giderek daraldığının göstergesidir. Tehlikenin üzerine gittiğinde hiç tahmin etmediği başka bir gerçekle karşılaşır ve bu, Adnan Bey’le aralarında büyük bir tartışmaya neden olur. Hilmi Önal’ın en büyük kozuyla adliye binasında yüz yüze gelen Adnan Bey önemli bir kararın eşiğinde olduğunu anlar.

bihter yanı beren saatını oyunculuğunu konuşturduğuna hıç suphem yok ancak...rol gereği canlandırdığı bazı yerlerde ahlak dışı davranışların sergılendığı gerçiğini de kımse ınkar edemez
bu yuzden mıdır bılmem beren saatını o eskı tatlığını o masum ıfadesını kaybettığını duşunuyorum...
gerçek hayata da yansıyor gıbı röportajlarında da buzdolabı gıbı...tabı yaşadığı acılarını bılmem,yaşadığı sıkıntılarını netıcede sevdığını kaybetmış ama bana tavırları artık çok yapmacık gelıyor....
dızının en mukemmelı matmazel bana gore gercek hayatta ressam olduğunu öğrendığımde de pek sasırmadım o kadında sanatcı ruhu var zaten..
dızının fınalı ıçın soyleyebıleceğim senarıstlerın bence pek de gızemlı bır son hazırlayamayacağı...ama son dk gollerı olabılır...
ama ne yalan soyleyeyım kalıtelı bır dızıydı kadro sağlam umarım selcuk yontem nebahat cehra hazal kaya bunları daha da guzel projelerde gorebılme ımkanımız olur..

nebahat çehreyi zaten hep duyuyoruz reklam seslendirmelerinde.. kadının çok hoş bi sesi var ya hayranım..

Bilinmezlik Bihter ve Behlül kadar Firdevs Hanım’ın da korkularını tetiklemektedir. Bilgi edinebilmek umuduyla Peyker’e giden Behlül, karşılaştığı sert tavır üzerine geri adım atmak zorunda kalır. Sırrın anahtarını elinde tutan Matmazel, Beşir’e gerçekleri açıklaması için baskı yapmaya devam eder. Ancak Beşir’in gerçeklerin yaratacağı yıkımı göğüsleyecek gücü yoktur. Bihter’in peşindeki gölge, tehlike çemberinin giderek daraldığının göstergesidir. Tehlikenin üzerine gittiğinde hiç tahmin etmediği başka bir gerçekle karşılaşır ve bu, Adnan Bey’le aralarında büyük bir tartışmaya neden olur. Hilmi Önal’ın en büyük kozuyla adliye binasında yüz yüze gelen Adnan Bey önemli bir kararın eşiğinde olduğunu anlar.

bu geçen haftanın özeti canım kimi kandırıyorlar

Arkadaşım bu 74. bölümün özeti.. Geçen haftaki bölümde izledik bunu...

romana sadık kalınır mı finalde bilemem ama sürprizler olacağı kesin...
bazı arkadaşların dediği gibi şu düğün için çekilcek filmden sürpriz çıkabilir...
gerçekdende düğünde pat diye pehlül ve pihterin sevişme sahnesi çıksa yılın süprizi olur kaydirigubbakcemile3
ama bu finale göre ednanında kalp krizi felan geçirmesi gerekir adamı o görüntüleri izlerken düğünde
düşünmek bile korkunç:nazar:...
senaristler bu tür yanıltmacalarla oyalıyorda olabilirler belkide beşir ednana anlatacak...
matmazelde beşir gibi susuyor gerçeklerle yüzleşemiyor belkide o vicdanı rahat etmeyip
cdyle beraber ednana gidebilir...

kızlar kanal d de eski bölümleri veriliyor ya matmazelin adnan beye yazdığı mektup zaten o mektubu paramparça yırtmıştı nasıl saklamış oluyor anlamış değilim ilk bölümlere bakın hak vereceksiniz

kızlar dizi nin olay patlaması bence finalden 1 bölüm önce yasak aşk ortaya çıkacak orda bitecek
sonrada final günü o yerden devam edip baba kız başbaşa kalacak düğün günü hiç olmıcak bence

cd yanıltmaca ben öldükten sonra açılacak diyor görüntüleri bence bilgisayarda bulacaklar

Aşk-ı Memnu dizisinde heyecan doruklara tırmanıyor. Dizinin finali yaklaştıkça senaristler biraz daha entrika ile izleyecileri merak içinde bırakıyor. Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eseri ile aynı adı taşıyan dizi izlenme rekorları kırıyor. Dizi yapımcılarının açıkladığına göre dizi kitap ile aynı sonu paylaşacak, yani Bihter Adnan Bey'in silahı ile intihar edecek. Aşk-ı Memnu finali adım adım yaklaşsa da dizide sular bir türlü durulmuyor. Geçtiğimiz hafta en çok izlenen diziler arasına giren Aşk-ı Memnu bu hafta da reytingleri silip süpüreceğe benziyor.

74. bölümde Behlül ile yakınlaşan Bihter 75. bölümde kendini Adnan Bey'e emanet ediyor, Adnan Bey ile Bihter'in aşkı tekrar mı alevlenecek? Fragmanı izleyenler ise bu duruma Behlül'e nispet yapmak için Bihter kendini Adnan Bey'e bıraktı yorumu yaptılar

Adnan Bey köşkte olan biteni anlamak için hapisteki şöförünü ziyarete gidiyor. Bakalım Adnan Bey istediği bilgeler ulaşabilecek mi?

Aşk-ı Memnu fragmanında Beşir'in ölüp ölmeyeceğine dair ipuçları da veriliyor. Beşir'in durumu yine 75. bölümde belli olacak...

ışte Aşk-ı Memnu 75. bölüm fragmanı

bence bihter bu bölümde kendilerini deşifre ettirecek yada bihterle olacağını sanıp gittiği yerde nihali görecek buda bihterin oyunu olacak

perşembe günü eğer bu dediğim çıkarsa alıntı yaparsınız valla

evet ya gülen karaman seslendiriyormuş nebahat çehreyi.. hatta nebahat çehreyi her dizide gülen karaman seslendiriyormuş. ben o yüzden kendi sesi sanıyormuşum demek ki özdeşleştirmişim kendisiyle :)

X