Aşk-ı Memnu Kanal D

vaaayyy yalan rüzgarı gibi binlerce bölüm izleriz artık... :))))))
bülentin ergenliği ünv.si askerliği evlenmesi behlülle nihalin bebeleri artık herkes boş kaldığına göre deniz hanımlan ednan abim evlenirler böle şiirler piyanolar filan darallar bastırırlar bize falan filann :)))))

hayır behlül kaçıyor yıllar sonra yaşlanınca genç bir hatunla evleniyor
adnan la matmezel ölmüş olur bülentte babasının intikamını öyle alır

ya bencede bülent hariç topluca ölebilirler gerçekten sorun yok :)))))))))))
ama behlülün kaçtığını bilmiyodum ben hımmmmm olay bayaa ciddi..... fena sarpasaracaklar.... işallah o gazla diziyi aniden uzatmazlar... yaprak tökümü gibi bitcez deyip deyip yeniden başlamazlar inşallah......

bu bihter bırakıp kaçsa bi türlü o evde dursa ayrı türlü suçlu oluyo nedense benneyaptımki ben behlülü almadan o evden gitmez derken ölümü kastetmedim yani behlülü alıp da o yalıdan ayrılır demek istedim ayrıca.bihter adnanın parasını yiyorsa bizde yiyoruz kocalarımızın parasını o zaman.o zaman bizde kötüyüz para düşkünüyüz -tatlicadiarzu-

evet canim biz de yiyoruz ama biz kocalarimizi aldatmiyoruz.
bihterin kocasini aldatan ve onun parasini cekip kacmayi planlayan ve herseyi ayarlayan bir kadin oldugu gercegi var ortada.
bu karsilastirmanin alakasi yok :umursamaz:
kendine bunu nasil layik gordun onu anlayamadim

düğün için hazırlayacakları cd de sanırım yakın kişiler konuşacak..bihter konuşsa behlül için yatakta çok iyidir falan der...
ya bi de dizinin önceki bölümlerinde bitter yok oyun bitti yok her şeyin sonuna geldik falan diyo ama bi b..k olduğu yok..
finale çok az kaldı ama izlediğimiz bölümler boş geçiyo..bütün gelişmeleri son bölüme koymuşlar sanırım..offff...

evet canim biz de yiyoruz ama biz kocalarimizi aldatmiyoruz.
bihterin kocasini aldatan ve onun parasini cekip kacmayi planlayan ve herseyi ayarlayan bir kadin oldugu gercegi var ortada.
bu karsilastirmanin alakasi yok :umursamaz:
kendine bunu nasil layik gordun onu anlayamadim

Ben onu kendim için demedim genel konuştum.

eksi rep vermek de ne oluyor şu topikte yaaaa,hayretlerim şaştı desemmm -tatlicadiarzu-
yani kişiye yönelik hakaret yok bişii yok,sadece 'konu hakkında' düzgünce yorum yaplıyor ama..
ilginçmişşşş gerçekten..

eksi rep vermek de ne oluyor şu topikte yaaaa,hayretlerim şaştı desemmm -tatlicadiarzu-
yani kişiye yönelik hakaret yok bişii yok,sadece 'konu hakkında' düzgünce yorum yaplıyor ama..
ilginçmişşşş gerçekten..

eksi rep veriliyor çünkü katılıyorum katılmıyorum deniliyor ondan demekki katılmamış birisi senin yazdıklarına

eksi rep veriliyor çünkü katılıyorum katılmıyorum deniliyor ondan demekki katılmamış birisi senin yazdıklarına

yani her aynı fikirde olunmadığında,eksi rep verelim öyle miiiakannehir
katılmasa da,bu topikte yazabilir,katılmıyorum,öyle deil,bence böyle diye..
saçmalıktan başka bişey deil!

evet ya bülente çok yazık kendine behlülü örnek alıyodu ya

düşünsenize bülent büyümüş oda behlülün karısıyla birlikte olurmuş yıllar sonra

hayır behlül kaçıyor yıllar sonra yaşlanınca genç bir hatunla evleniyor
adnan la matmezel ölmüş olur bülentte babasının intikamını öyle alır
:roflol::roflol: ahahahahahahaha :roflol::roflol:
çok güldüm çok keyiflendim sırnaşık şeysırnaşık şey
böyle bir intikam ne güzel olurdu:lepi: sositososito
ama yok bülent asla behlül gibi biri olmasın:1no2:

yani her aynı fikirde olunmadığında,eksi rep verelim öyle miiiakannehir
katılmasa da,bu topikte yazabilir,katılmıyorum,öyle deil,bence böyle diye..
saçmalıktan başka bişey deil!
kim bu bebişime eksi veren:eek:klava: ha kimkötükedihüso
üzmeyin kuzumu :asigim:
çok şaşırdım ha böyle sebeptensebenneyaptımki ne gerek var, tatlı tatlı geçinmek varken
yarının ne getireceği belli olmazolumunekankayizsmile

çok şaşırdım ha böyle sebeptensebenneyaptımki ne gerek var, tatlı tatlı geçinmek varken

nikommm sev beniiiolumunekankayizsmile

ilginçmişşşş gerçekten..

aynı şey müge anlı konusnda bana da olmuştu. bazıları grçek hayat sanıyolar öyle kaptırıyolar ki kendilerini:roflol: kullanıcı panelinden kimin verdiğini görebilirsn canımyerimseniben hatunun biri bana saçını başını yolarm yazmıştı sengözlerimebaksanab öyle kaptırmş kendini :eek:lmaz:

aynı şey müge anlı konusnda bana da olmuştu. bazıları grçek hayat sanıyolar öyle kaptırıyolar ki kendilerini:roflol: kullanıcı panelinden kimin verdiğini görebilirsn canımyerimseniben hatunun biri bana saçını başını yolarm yazmıştı sengözlerimebaksanab öyle kaptırmş kendini :eek:lmaz:

gördüm çoktan ve karşılıksız da bırakmadım yerimseniben

saçmalığa saçmalıkla cevap vermiş oldum ama......

yok canikom bana vermemişler meg e vermişlerde onu n hakkında konuştuk öpt cnm

X