Aşk-ı Memnu Kanal D

öyle bir şey yapacağını sanmıyorum...
hem nihalden uzak tutmaya çalışıp hemde niye nihalle buluştursun ki...biliyor behlülün nihal hakkında ne kadar hassas olduğunu onunla oynama diyip kızacağını bile bile böyle bir şey yapmaz heralde...

ozaman neden sinsi sinsi gülüyor
bihter dicek ve nihal çıkacak ortaya nihalde anlıcak bunun için yapıyo evlenmicekler diyoya oyun bu ayrılsınlar diye

adnan gene hapse niye gittiki
gidip dinler
sonra da gelir gene bihtere yapışır özür diler
adam suratına senin karın seni boynuzluyo dese
boynuz bana yakışıyoda ondan der kesin
bu adamın iyi niyeti beni öldürecek
kesin türk değil bu
türk erkeği bunun daha binde birinde çakardı mevzuyu
ayrıca behlülü aklıyanlara son bölüm cevap oldu
hani herşeyi bihter yapıyodu
kadın bi bakış attı atladı resmen üstüne behlül
bu dizideki herkes ya sapık ya salak
yada matmazel gibi nötr.kadın değil çift kapılı nofrost sanki
kız güldürdün benikaydirigubbakcemile3,allah ta seni güldürsün:1hug:,doğru soylemişsın
5283e58ea8693dce8c52317b1e95950e.gif

anasi bile bihtere ne hak ediyorsan onu yasayacaksin diyor.

pes yani ya

bihter behlulu sevdigi felan yok onun ki egoistlik bencillik kendini ve bir aileyi mahvadicek sirf behlule olan zaafi ve hirsleri icin. oteki tarafta yerin yurdun olmayacak bihter dermisim kaydirigubbakcemile3

valla olumu fazlasiyla hak etti cadolozkötükedihüso

aptal behlul degermiydi bu hatalari yapmaya degermiydi gul gibi ailen vardi sap gibi kalacan ortada:nazar:

hersey bihterin sucu umarim hak ettiginden fazlasini bulur.

cnm ben mektubu ilk yazdığı 2. veya 3. bölümde ağlayarak yırttı

sonrada katya buldu ya nasıl oluyoda yırtılmış mektup kutuda sapasağlam kalıyor demek istiyorum

demek ki yazmış yeniden de bize göstermemişler yazdığını. o yazarken cemile dalmıştı odaya yarım kalmıştı işi. sonradan tamamlamıştır. matmazel bugüne kadar hangi işini yarım bıraktı ki :kahve:

bebişim52 nin bir yorumu vardı bihter nihali yollayacak buluşma yerine diye
Bence de öyle olacak çünkü dizinin sonuna yaklaşıyoruz artık behlülün nihali bihter sandığı bölüm gelmesi lazım artık ki anlaşılsın her şey.. çünkü her şey kitaba uygun gidiyor..Çünkü Bihter çok güzel bir veda hazırladım gibisinden bir şey söyledi

görmeyenler için tekrar sesli fragmann
http://www.dailymotion.com/video/xdf38j_ayky-memnu-75-bolum-sesli-fragmany_shortfilms

Benim hatırladığım şöyleydi: Katya mektubu buluyor dışarı çıkartıp fotokopisini alıyor tekrar yerine koyuyor, mektupta yazdıklarını Bihter'den duyunca Matmazel odasına gidip mektup yerinde mi diye bakıyor yerinde olduğunu görünce yırtıp atıyor ama onların eline zaten çoktan geçmiş oluyor mektup.. Böyleydi yanılmıyorsam. kafamçokkarıştı
buraya kadar doğruvereliniortak
daha sonra bihter çakalı katyayı sıkıştırıyor
sen kesin mektubun kopyasını almışsındır diye
seni bu evden kovdururum kapıya atarım diyince katya da çantasının fermuarlı gözünden bihtere yan yan bakarak ona vermiştikaydirigubbakcemile3
gerisini hatırlamıyomkaydirigubbakcemile3 bihter yırtmıştı sanırımfisfisfis

buraya kadar doğruvereliniortak
daha sonra bihter çakalı katyayı sıkıştırıyor
sen kesin mektubun kopyasını almışsındır diye
seni bu evden kovdururum kapıya atarım diyince katya da çantasının fermuarlı gözünden bihtere yan yan bakarak ona vermiştikaydirigubbakcemile3
gerisini hatırlamıyomkaydirigubbakcemile3 bihter yırtmıştı sanırımfisfisfis

evet orası doğru
ben matmazel o mektubu yazdığı gün yırtmıştı diyorum
sonradan aradan bölümler geçince nasıl katya kutuyu açıpta o mektubu buldum dedim
2.veya 3. bölümlere bakabilirseniz anlarsınız

çok saçma yani sırf bölümde atraksiyon olsun diye işlediler o konuyu

ednan yawrum uğraşma sen pihter ölene kadar ayıkmazsn delikafadulden

kih kih kih dogru valla bihter yüzüne karsi dese seni behlülle aldatiyorum diye,nayir, nolamaz inanmiyorum sana,,, sen hep yalan söylüyorsun der:roflol:
gözüyle bile görse cok ictim hayal görüyorum der:)))

evet orası doğru
ben matmazel o mektubu yazdığı gün yırtmıştı diyorum
sonradan aradan bölümler geçince nasıl katya kutuyu açıpta o mektubu buldum dedim
2.veya 3. bölümlere bakabilirseniz anlarsınız

çok saçma yani sırf bölümde atraksiyon olsun diye işlediler o konuyu

benim bildigim matmazel cok eskiden o mektubu yazmisti,,, namissiz katya da özel kilitli kutusunu karistirirken o mektubu bulmustu ve kopyasini cekip firdevse vermisti.
daha sonra firdevs imali sekilde matmazele göndermeler yapti ve matmazel kutunun karistirilmis olabileceginden süphe ederek mektubu yirtmisti.ben böyle hatirliyorum.

Son düzenleme:
hopaaa sesli fragmanı az önce izledim.
bihter balatayı tam sıyırmış bu sefer.....
artık onu firdo bile durduramaz...

offff keşke 24 haziran yerine 24 mayıs olsaydı uzatmak için saçmalıcaklar iyice bihterin sonunu gerçekten çok ama çok merak ediyorum bence bizleri şaşırtacak bir son yapacaklar

X