Aşk-ı Memnu Kanal D

adnanın hesaplarını boşaltmak istemek gibi bir plan yada eylem de hiiiççç hatırlamıyorum nedense:1closedeyes:

bihter ilk kaçalım dediğinde boşaltmıştı
behlülde kabul etmişti havaalanında vazgeçmişti hani
işte o zaman bankadan tüm parayı çekmişti
sonra da geri yatırdı parayı
ednan ay sonunda hesp dökümünde gördü çeklip tekrar geri yatırdığını
sordu bihter e bihter de yanlışlık olmuş düzelttim dedi:1closedeyes:

bihter ilk kaçalım dediğinde boşaltmıştı
behlülde kabul etmişti havaalanında vazgeçmişti hani
işte o zaman bankadan tüm parayı çekmişti
sonra da geri yatırdı parayı
ednan ay sonunda hesp dökümünde gördü çeklip tekrar geri yatırdığını
sordu bihter e bihter de yanlışlık olmuş düzelttim dedi:1closedeyes:

hatırladım şimdi evet canım..

ama tüm hesabı boşaltmak deil de,bi miktar para çekmişti evet..
açıklanamıcak bi miktar deildi ama..

amaaaannn herneyse,onaylamak deil de,bihtere kızıldığı kadar neden behlüle de kızılmıyo,benim hayretim buna zaten..

hatırladım şimdi evet canım..

ama tüm hesabı boşaltmak deil de,bi miktar para çekmişti evet..
açıklanamıcak bi miktar deildi ama..

amaaaannn herneyse,onaylamak deil de,bihtere kızıldığı kadar neden behlüle de kızılmıyo,benim hayretim buna zaten..

pehlüll yakışıklı yaaa ondan canım lülülülülülü

bitter nihale hediye olarak piyano alacaktım..parayı çektim ama vazgeçtim demişti

kuyrukları sıkıştığı an nihale atıyolar topu
pehlülde yaptı bunu bi kere hilmi önala vurduğu zamankötükedihüso
hele bihterin son bölümde adnana çemkirişi neydi öyle:bbo:

Son düzenleme:
keşke şey olsa
hani bunlar düğün için bi film hazırlıyolar ya, o film yerine düğünde Bihter ve Behlülün sevişme cd'si yayınlansa herkesin içinde kaydirigubbakcemile3

ya ben de bunu düşündüm biliyormusun
aslında mantıklı
nihaln düğünü için hazırlanacak olan filmden üzerine basa basa bahsediliyor
düğün günü ya birisi kasıtlı olarak cd leri değiştirecek
ya da yanlışlıkla karışacak
tüm sosyete öğrenmiş olacak böylece bihterle behlülün ilişkisini
ve bihter utancından intihar edecek gibi düşünüyorum ben

ama tabi çok farklı ve sürpriz bir final de olabilir

en çok da hastanede yerde sıkışıp kalan o anahtar kimin eline geçecek
personelden biri bulup beşir baygın diye
adnana falan vermesin anahtarı ya da nihale
matmazel de öyle önemli birşeyi orda bıraktı ya
o kadın da beni hayal kırıklığına uğrattı
insan hemşireye rica eder, o telaşla evimin ya da ne bileyim kasamn anahtarını düşürdüm içerde alıp verebilirmisiniz falan der insan ya :eek:klava:
behlülün veya bihterin eline geçmez umarım
ama bu saatten sonra olmaz sanırım

düğün günü herşey ortaya çıkarsa nihalede pek yazık bee.bari düğünden önce olsun.

1bihter den ne kadar nefret etsek de trajik bir sonu olacak ama hadi behlüle aşık falan ama içi çok kötü.mesela adnanla sürekli kavga ediyor 2 dakkada yalanları sıralıyor. adnan çok merhametli bi insan . çok boğuyor yoruyor adamı sedece kendi suçlarını kapatmak için

2.peykere kendi kardeşine bile iftira atmaktan çekinmiyor. kocam zengin diye kardeşini eziyor hatta ve hatta kardeşine düşün yakamızdan dedi

3.annesi sırf kendi rahatı için daha gencecik ii bir kız yetişmiş sonuçta nihal özellikle geçen yıl okuldan eve evden okula giden bir kızdı.kızın duygularıyla oynamaktan çekinmediler. nihal behlüle aşıktı ama gençliğin kaynaklanan içine attığı bir sevdaydı bile bile kızın başını yakmaktan çekinmediler.
bir de şimdi annesiyle işbirliği yapıyor kızı evlenme arifesi .hayır behlül nihalle olmasa bihterlemi evlenecek hayır

4. bihter evdeki yardımcılara çok afadersiniz ama köpek gibi sanki onlar insan değil eve girerken hoşgeldin diyolar ona bile köpek gibi bakıyor. ama derneğe merneğe gidince yada cemiyet içine çıkınca yapmacık gülümsemeler kibar davranışlar falan. sanki zenginsen insansın fakirsen böceksin.

5. veee matmazele yaptıkları . o kadına yaptıklarına hiç katlanamıyorum zaten .

6. bülente bülent onu sevmesine rağmen o bile gözüne battı. sanki bülent adnanın çocuğu değil gibi adnana bülenti gönderelim çocuklarımızı sıcak iklimde büyütelim. dedi

7. behlüle.ne bekliyor behlülden anlamıyorum.hadi bu son haftayı saymazsak behlül istemiyorum hata yaptım bırak peşimi demesine rağmen sülük gibi yapıştı. behlül tabikide hala bihtere karşı birşeyler besliyor ama bırak artık unutayım bundan sonra kocama sadık kalayım demiyor.ne bekliyosun . behlül nihali bıraksın ben kocamla aynı yatağa gireyim nimetlerin faydalanayım ama behlüllede olalım. madem ben herşeye hazırım diyorsun en son ki kavgalarda niye döndün tekrar kocana . .....
daha neler neler off ammada yazdım.
sonuç olarak
bihter belki bu şekilde ölmeyi haketmesede annesiyle birlikte kapının önüne konulup fakirleşip sürünmeyi fazlasıyla hakediyorr

haklısın...sonu artık sabırsızlıkla bekliyorum...
behlül ve bihter hak ettiklerini bulsun..diğerleride onlardan kurtuldukları için şükretsinler ..

bu bihter bırakıp kaçsa bi türlü o evde dursa ayrı türlü suçlu oluyo nedense benneyaptımki ben behlülü almadan o evden gitmez derken ölümü kastetmedim yani behlülü alıp da o yalıdan ayrılır demek istedim ayrıca.bihter adnanın parasını yiyorsa bizde yiyoruz kocalarımızın parasını o zaman.o zaman bizde kötüyüz para düşkünüyüz -tatlicadiarzu-

bu bihter bırakıp kaçsa bi türlü o evde dursa ayrı türlü suçlu oluyo nedense benneyaptımki ben behlülü almadan o evden gitmez derken ölümü kastetmedim yani behlülü alıp da o yalıdan ayrılır demek istedim ayrıca.bihter adnanın parasını yiyorsa bizde yiyoruz kocalarımızın parasını o zaman.o zaman bizde kötüyüz para düşkünüyüz -tatlicadiarzu-

hem başkasıyla kaç hemde kocanın parasını çek saçma

ya ben de bunu düşündüm biliyormusun
aslında mantıklı
nihaln düğünü için hazırlanacak olan filmden üzerine basa basa bahsediliyor
düğün günü ya birisi kasıtlı olarak cd leri değiştirecek
ya da yanlışlıkla karışacak
tüm sosyete öğrenmiş olacak böylece bihterle behlülün ilişkisini
ve bihter utancından intihar edecek gibi düşünüyorum ben

ama tabi çok farklı ve sürpriz bir final de olabilir

en çok da hastanede yerde sıkışıp kalan o anahtar kimin eline geçecek
personelden biri bulup beşir baygın diye
adnana falan vermesin anahtarı ya da nihale
matmazel de öyle önemli birşeyi orda bıraktı ya
o kadın da beni hayal kırıklığına uğrattı
insan hemşireye rica eder, o telaşla evimin ya da ne bileyim kasamn anahtarını düşürdüm içerde alıp verebilirmisiniz falan der insan ya :eek:klava:
behlülün veya bihterin eline geçmez umarım
ama bu saatten sonra olmaz sanırım

kasa beşir ve süleyman efendinin ortak adına
anahtarı kim alırsa alsın ikisinden başkası zaten ulşamaz kasayı
anahtar kayıp olusada ikisinden biri gider bankaya yine bi şekilde açıtrabilirler
ama bence bunlara gerek kalmıcak
beşir kendisi anlatacak adnan herşeyi
o kayıtlar sade o cd dede değil ya beşir onları başka biyerede kayıt etmiştir
bankadaki cd bence tamamen oyalama taktığı
ama düğünde bihter ile behlülün görüntüleri ortaya çıkarsa büyük kaos olur
böyle olma ihtimalıde var tabii

cd yayınlanırsa eğer bülo orda olmasa iyi olur:emir_bebek:

dengesi bozulabilersempatiksalakcinni

evet ya bülente çok yazık kendine behlülü örnek alıyodu ya

düşünsenize bülent büyümüş oda behlülün karısıyla birlikte olurmuş yıllar sonra

X