Aşk-ı Memnu Kanal D

bu bölümde ilk kez behlüle acıdım çık içimden bihter diye bağırdığında
yasak aşk tabi tasvip edilecek bi yanı yok,bihter de çok cadı kenafir gözlü pislik ama seviyolar birbirlerini be gerçek aşk var:çok üzgünüm:

Behlülde sütten çıkma ak kaşık değil, ben eski bölümleri izlememiştim gündüz kuşağında izliyorum orada behlül bihteri baştan çıkarmak için elinden geleni yapmış.Bihterinde içi gitmiş ama kendini çekmiş, elifle nişanlanmalarına bile destek olmuş, en baştaki suçlu tamamen behlül, ateşle oynuyorum deyip bihterin dudağına yağpıştı.

Behlülde sütten çıkma ak kaşık değil, ben eski bölümleri izlememiştim gündüz kuşağında izliyorum orada behlül bihteri baştan çıkarmak için elinden geleni yapmış.Bihterinde içi gitmiş ama kendini çekmiş, elifle nişanlanmalarına bile destek olmuş, en baştaki suçlu tamamen behlül, ateşle oynuyorum deyip bihterin dudağına yağpıştı.

sirayla oldu canim hersey, bi behlul cekti kendini bihter sulandi, bi bihter cekti behlul sulandi... elifle evlenmiceksin diye iddaya giren de bihterdi ama. parfumune...
ikisi de suclu... kim baslattiysa baslatsin, digerinin cevap vermesine gerek yoktu. bi kere bihter podyumda mi evde mi belli degil ama yengesine yan gozle bakan bir adam behlul.
ikisi de birseyler hisstettiklerinde caresine bakmalilardi.
fakat soyle birsey var, bihter esinden bosanmadi. baskasina asikti madem, ustelik kocasinin yegenine, bosansaydi o zaman masum olacakti gozumde. ayni evde neler karistirdilar. hic utanmadan!

bihter gidelim buralardan dedi ama behlül yan çizdi bihter behlülü almadan bi yere gitmez.kaydirigubbakcemile

bu bölümde ilk kez behlüle acıdım çık içimden bihter diye bağırdığında
yasak aşk tabi tasvip edilecek bi yanı yok,bihter de çok cadı kenafir gözlü pislik ama seviyolar birbirlerini be gerçek aşk var:çok üzgünüm:

kenafir gözlü pislik :roflol: :roflol: :roflol:

evet işte ben de başlangıcı böyle biliyorum..
nası oluyo da bihter kuyruk salladığı için, behlül mecburen! erkek olduğu için! beraber oldu bihterle deniliyo,hiiiççç anlamış deilim doğrusu:umursamaz:

bihter gidelim buralardan dedi ama behlül yan çizdi bihter behlülü almadan bi yere gitmez.kaydirigubbakcemile

behlül hemde kaç kere yarı yolda bıraktı bihteri..
kocadan, yalıdan, paradan vazgeçerek kaçalım dedi bihter ama,behlül efendi amcasının karısından sora amcasının kızına kaçtıalsanaalsanasmile

behlül hemde kaç kere yarı yolda bıraktı bihteri..
kocadan, yalıdan, paradan vazgeçerek kaçalım dedi bihter ama,behlül efendi amcasının karısından sora amcasının kızına kaçtıalsanaalsanasmile

wala bıhter hıcte yalıdan bılmem neden wazgecerek gıtmedı herdefasında adnanın hesaplarını bosaltıp kacalım dedı

geçen bölümü izleyememiştim..şimdi tekrarını izliyorum
,bihterin çemkirmesi ne öyle ya kulaklarımı tırmalıyo resmen
yazık adnana ya

wala bıhter hıcte yalıdan bılmem neden wazgecerek gıtmedı herdefasında adnanın hesaplarını bosaltıp kacalım dedı

kaydirigubbakcemile5 e mecburen bosaltacakti 5 parasiz neyine guvenerek nereye gidiyo. acaba kendisinin amerikaya ucak bileti alcak kadar parasi var midir?
gene adnanin parasini yicekti. buna ragmen kacmayi teklif etti hic utanmadan, umursamadan,.
yeni bir hayata baslamak icin gereken birikim nerde var ki allasen, adnanin doldurdugu banka hesabinda var. yuzsuzun kendisi bu bihter. bi yandan kocasina opucuk konduruyo bi yandan behlule itiraf et beni ozledin ayaklarina yatiyo.
bihter kaybedicek biseyim yok deyip duruyo ama aslinda anasinin da surekli dedigi gibi onun hayat sigortasi, guvencesi, ayakli kasa adnan ziyagil. evden gidince tipis tipis geri donuyo ama.. hem kendini guvene almak hem de behlulu cildrtmak icin. neleri kaybedeceginin farkinda. madem oyle donmeseydi..
her zman dedigim gibi once behlulu sonra kendini ceksin vursun

ölünce bakalım nolcak orayada götürmicek ya

götürür valla gene kaydirigubbakcemile
mazallah yattıgı yerde kemıklerı sızlar behlül kalır da o ölürse
ki az çok hesap etse şunu bilir
olaylar ortaya bile çıksa behlül gelse adnana banker bilo tarzında
"yaptım ama neden yaptım sor bi hele" ile baslar makul bi bahane ile bitirse
kör adnan da inanır safım kloragımm nihal deolumunekankayizsmile
ee bihter de anasına çekmişse bunları hesaplayıp behlülü vurmadan gitmezkaydirigubbakcemile
düşünsenize bihter tahtalıköyü boylamışş
behlül kendini affettirmiş, paraları cukkalıoo nihalle arınıo :p
mazallah bu görüntü karşısında hortlar çıkart gelir:1ninca:

bu sezon biticek olmasına çok sevindim. ilk bölümlerinde anlamıştım o bihterin ne olduğunu.başkasıyla evli olsada onuda aldatırdı .annesiyle aynı erkek için koca yarışına giren kadından ne beklenirki başka .adamı sevseler içim yanmıycak sırf parası ve imkanları için anne kız yarıştılar .çok şükürki bitiyorolan nihalle babaya olacak çok yazık.

alkisalkisalkisşakkıdı
evet işte ben de başlangıcı böyle biliyorum..
nası oluyo da bihter kuyruk salladığı için, behlül mecburen! erkek olduğu için! beraber oldu bihterle deniliyo,hiiiççç anlamış deilim doğrusu:umursamaz:

bende öyle biliyordum...
olumunekankayizsmile

adnanın hesaplarını boşaltmak istemek gibi bir plan yada eylem de hiiiççç hatırlamıyorum nedense:1closedeyes:

paraları çekti uçak biletlerini ayarladılar behlül amcama yapamam dedi
bihterde korkak dedi paraları yerine koydu
sonracıma adnan farketti bankada problem olmuş hallettim ama dedi

X