Aşk-ı Memnu Kanal D

bihter kadar dengesiz bir kıs görmedim.yaptığı yanlışlıkları örtmek için herzaman adnan seni seviyorum diyip öpüyo söyleyişi zaten uyuşuk insan gibi.firdevs bihter adnan ölsün son bölümde içim şişti izlerken sinirlerimi bozuyolar.adnanın aşk manyağı ayağına yatması bihterin adnanı sürekli kandırması firdevsin hele cin bakışları yeter. ohaoldumsmile

kızlar supersınızz you tubeedan ızleyemıodm fragmanıı ızledım smdı facetenn opuyorumnanaktan

ya neler olucakkk bölee sessiz ya anlayamıyorum tam normalde olsa hayatta bıse cıkmaz bu fragmandan derdım ama smdı olaylar cozuldugu ıcın ümitliyim..nesrın katyayla konusuyo sankıı bırseyler war dıyo katya aralarında..bıde hepsı toplanıp bıhterın gelısıne nıe ole bakıolar acaba fisfisfis
şimdi kim beklıycekk perşembeye kadar ya 10kere ızlerım bu fragmanı...

ekrandan kokusu geliyordur belkim buram buram hahaaakaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3
artık her açık parfüm dükkanın camında pihterin kokusu ...yazısını görmekden
fenalık gelmişdi ki geçen günde behlül kokusu geldi yazısını gördümdelikafadulden

bunlar ekonomiye canmı verdi ne :jeyyar:

aaay bihterin ağzını yamultarak yaptığı o gülüş var ya sinir ediyor beni hiç bişey için kızmasam bile o gülüş için sinir oluyorum

twilight sevdası çoktan var zaten aşk-ı memnu yapımcılarında
ilk sezondan daha
misal
2ce1ch5.jpg

aaaa simdi allah icin aski memnunun elmasi daha parlak ama aklinialirimsmile

bihter kadar dengesiz bir kıs görmedim.yaptığı yanlışlıkları örtmek için herzaman adnan seni seviyorum diyip öpüyo söyleyişi zaten uyuşuk insan gibi.firdevs bihter adnan ölsün son bölümde içim şişti izlerken sinirlerimi bozuyolar.adnanın aşk manyağı ayağına yatması bihterin adnanı sürekli kandırması firdevsin hele cin bakışları yeter. ohaoldumsmile

kaydirigubbakcemile3
bi de adnani opmesi de bi alem zaten. opucuk konduruyo uzaktan uzaktan, behlulle yiyorlar birbirlerini masallah..
hepsi oldursun kendini, bihter once behlulu vursun, sonra kendini...
nihalle adnan safliklarina yansinlar artik.
peykere uzuluyorum bi de bulente..

nihalden nefret ediyorum, gittikçe çirkinleşiyo gözümde..
giydiği hiçbişey yakışmıyo, iice kilo aldı dana gibi oldu
bihterin aşkınıı çook gerçek buluyorum, deli gibi seviyo hatun ya
yakıcı ve yıkıcı !
dizi bile olsa ben o harap olduğu sahnelerin acısını hissediyorum resmen
aşk budur işte!
tek sorun yaşadığı aşkın yasak olması..
nihalle behlülün sahnelerinden böğğ geliyor yapmacık ve sıkıcı
en romantik anları bileee
bu dizideki en şereften yoksun kişi behlüldür..
hem karnım doysun, hem pastam dursun istiyo..
dünkü orman sahnesinde bittim resmen, sanki kendi sefkilimle ayrılmışımda barışmışım gibiii aklinialirimsmile
bundan sonra aşka devam etceklermi acaba, etsinler beee
atın ölümü arpadan olsun misalii
bihterin ölümüde varsın bu aşktan olsun sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
Çokkk teşekkürler kıslar...
he walla Nihal zor anlar akannehir
şimdi behlülle bihter ormandan geldi bihterin saçında ot vardı behlülünde sırtında falan firdevs çaktı nihalde baktı ama sen onun baktığına bakma anlamamıştır o :roflol:

74.bölüm sonu: Bihter ve Behlül ormandan sonra yalıya
geliyorlar Nihal behlülün sırtından ot alıyor 'yerlerde mi yuvarlandın'
diyor bihter gülüyor bilmiyormuş gibi yapıp ''aaa ormanda mıydın
neden karşılaşmadık'' diyor behlül de ''bilmem'' diye cevaplıyorr
sonra firdevs bunlara bakıyor şüphelenerek, nihal de firdevsin .........Bakışlarını
görüncee 74. böyle bitiyor.. Yorumlarınızı paylaşırsanız seviniriz...

nihalden nefret ediyorum, gittikçe çirkinleşiyo gözümde..
giydiği hiçbişey yakışmıyo, iice kilo aldı dana gibi oldu
bihterin aşkınıı çook gerçek buluyorum, deli gibi seviyo hatun ya
yakıcı ve yıkıcı !
dizi bile olsa ben o harap olduğu sahnelerin acısını hissediyorum resmen
aşk budur işte!
tek sorun yaşadığı aşkın yasak olması..
nihalle behlülün sahnelerinden böğğ geliyor yapmacık ve sıkıcı
en romantik anları bileee
bu dizideki en şereften yoksun kişi behlüldür..
hem karnım doysun, hem pastam dursun istiyo..
dünkü orman sahnesinde bittim resmen, sanki kendi sefkilimle ayrılmışımda barışmışım gibiii aklinialirimsmile
bundan sonra aşka devam etceklermi acaba, etsinler beee
atın ölümü arpadan olsun misalii
bihterin ölümüde varsın bu aşktan olsun sempatiksalakcinni

işte yorum budur alkisalkisalkisvereliniortakaynı düşünceleri paylaşıyoruz olumunekankayizsmile

slm bende bu diziye bayılıyorum.her hafta soluksuz izliorum valla...

bihterin yürüyüşünden,sinsi sinsi gülüşünden nefret ediyorum :))
ve adnana seni seviyorum deyip iki dk. sonra behlülle öpüşmesi çıldırtıyo ya gebertesim geliyo hatunu...

nihale sinir olan arkadaşlar asıl aşk nihalinki bence. kız kör aşık.düşünsenize kızın ilk aşkı,pilatonik aşkı gerçek oldu diye düşünüyo..nasıl davranmasını bekliyosunuz?

bihter hem kocasını aldatsın kendi evinde,hem herkesin hayatını mahvetsin (adnan, nihal,behlül,hizmetçiler) hem de mutlu sona kavuşsun. yok öyle şey yaptığı şeyin cezasını çeksin.ölsün de herkes kurtulsun...

slm bende bu diziye bayılıyorum.her hafta soluksuz izliorum valla...

bihterin yürüyüşünden,sinsi sinsi gülüşünden nefret ediyorum :))
ve adnana seni seviyorum deyip iki dk. sonra behlülle öpüşmesi çıldırtıyo ya gebertesim geliyo hatunu...

nihale sinir olan arkadaşlar asıl aşk nihalinki bence. kız kör aşık.düşünsenize kızın ilk aşkı,pilatonik aşkı gerçek oldu diye düşünüyo..nasıl davranmasını bekliyosunuz?

bihter hem kocasını aldatsın kendi evinde,hem herkesin hayatını mahvetsin (adnan, nihal,behlül,hizmetçiler) hem de mutlu sona kavuşsun. yok öyle şey yaptığı şeyin cezasını çeksin.ölsün de herkes kurtulsun...

Ölebilir,sakıncası yok..
Ölürken Behlülüde yanında götürmesi koşuluyla..
yani oturup Behlül efendiye acıyacak halimiz yok herhalde
kötükedihüso

Son düzenleme:
bihter ölecek kurtulacak behlülse yaşadığı sürece azap çekecek hem aşkının acısı hem amcasının hemde yiğenlerinin acısını
ben behlüle acıyorum çünkü behlülü çileden çıkaranda kuyruk sallayanda bihter gacısı
behlül zaten yapısı gereği kızları seven biri kadınlara hayır diyemiyor bihterde bunu bile bile kuyruk salladı
elifle öpüşürken izleyp kocasının yatağına gitti ve gözlerini kapayıp kendi dudaklarını yalayıp durdu en suçlusu bence dizide bihter vede adnan adnanda yaşına uygun birini bulsaydı yada yiğenini evden gönderseydi kendiyle yiğenine aynada bakıp ta ateşle barutu aynı mekana sokmasaydı.

X