Aşk-ı Memnu Kanal D

kıslar bugün işte arkadaş dedi ki bu adnan bişeyi anlamaz bihterden çocuğu olsa "bihter çocuğumuz behlüle ne kadar da benziyo dimi?" dedi kırıldık gülmekten kaydirigubbakcemile3

bihterle behlul ormanda karsilasip yine sevisiyolarmi yaw
biktim bu diziden ya bitecekse bitsin artik kardesim
hep ayni manevralar
bu kacinci yani

bu hafta ne olacak acaba merakla beklıyorum eşim gercekler ortaya cıksın artık yeter dıyo tv bana aıt persembe aksamaları ondan:)

bu behlülden ne uçan kurtuluyo ne kaçan.

ben de bihterle behlül arasındaki aşkın yeniden alevleneceğini düşünüyorum. hatta bu defa araya özlem de girdi ya eskisinden de beter olacaklar :) tabi bihter aşkı için, behlül zevki için. nihalin bir şekilde öğrenmesi lazım çünkü. öğrenip kimselere anlatamayacak ve üzüntüsünden yine hasta olacak.

nolur rüya filan olsun öpüşmesinlerrrr
bihter heralde ormanda gezinirken bayıra karşı yatır beni tırmala beni kaşı beni diye şarkı söylüyodu behlülde dayanamadı

Yaw orman morman değil orası,

Evin arkasında koruluk dedikleri yer var ya orasıdır kesin,

Hani hep kaçmak için kullandıkları arka yol...
boshayallersmile

son sahne değişmiş arkadşlar
fragmanı değiştirmişler
yeni fragmanın son sahnesinde öpüşmüyolar bihter behlüle yaklaşmk istiyo ama behlül bihterdeb uzak durmaya çalışıo.75.bölümde öpüşme olucakmış sanırım
kafayı yedi bu senaristler...

peykerle nihatın da arası bozuluyooo. tüm sülaleyi yaktı bu behlül. adamın maşallah dediği 40 gün yaşıyo

bihterin peşindeki siyah gözlüklü adam kim adnan yoksa peşine adammı taktı.. yada hilmi önal mı peşine adam taktı...
öbür fragmanda sesli fragmanın bittiği yerde ikisi öpüşemey başlıyo bihter behlülün kucagına hopluyo yere yatırıyo nasıl istemiyomuş behlül yaaaaaaaaaaa

tum sulaleyi behlulmu yakti bihtermi acaba?

kendi kardesini satan bir kadin guzel bir yuvayi bozan bir kadin bihter!hic cekinmeden yuzsuzlukle iffetsizce ortalarda dolasip ona buna utanmadan camur atan bir kadin bihter.kendi hemcinsini kucuk goren ve asagilayan bir kadin bihter.aldatan bir kadin bihter!

yine bihter sirnasiyor behlule ne azgin ne abaza bir kadinmis bunun atesini tum istanbul itfaiye teskilati gelse yine sonduremez.

AŞK-I MEMNU 74.bölüm sonu: bihter ve behlül ormandan sonra yalıya geliyorlar nihal behlülün sırtından ot alıyor 'yerlerde mi yuvarlandın' diyor bihter gülüyor bilmiyormuş gibi yapıp ''aaa ormanda mıydın neden karşılaşmadık'' diyor behlül de ''bilmem'' diye cevaplıyorr sonra firdevs bunlara bakıyor şüphelenerek, nihal de firdevsin ...bakışlarını görüncee 74. böyle bitiyor..

AŞK-I MEMNU 75.bölüm tüyosu!!!!! Behlulun dogum gunu , bihter ona bir oyun yapacak (bu oyun icin behlul ondan coooook nefret edicek) , behlül nihal'den ayrilmayacak , ve bu bihteri cook ofkelendirecek.....(yani behlul bihteri öptüğüne pisman )...

alintiladim bu tuyolari bakalim neler olacakmis.

arkdaşlar polimik yaratmak istemiyorum ama buraya herkes görüşlerini düşüncelerini yazıyor katılan olur katılmayan olurr herkese saygı durmak gerekirr. repime bazı arkdaşlar olumsuz şeyler yazmışlar düşüncelerim hakkında isim söleyip deşifre etmek istemiyorum ama lütfen herkes herkesin düşüncesine saygılı olsun !

son sahne değişmiş arkadşlar
fragmanı değiştirmişler
yeni fragmanın son sahnesinde öpüşmüyolar bihter behlüle yaklaşmk istiyo ama behlül bihterdeb uzak durmaya çalışıo.75.bölümde öpüşme olucakmış sanırım
kafayı yedi bu senaristler...

hayır canım sesli fragmanla sessiz fragmanın görüntüleri farlılıklar oluyor zaten

X