Aşk-ı Memnu Kanal D

Kızlar, perşembe günkü yayınlanan bölümde en sonunda Bihter niye Behlüle tokat attı. Zaplarken gördüm de, tokatı attı ve bitti.:hulya:

behlül sen gerçekten firdevs hanımın kızıymışsın dedi
yedi tokadıkaydirigubbakcemile3

ya kızlar romanda behlülle nihalin evlendiği falan yokk.okudum ben kitabını.daha önceden de yazdım. nihal behlülle bihterin konuşmasını duyacak,düşüp merdivenlerden bayılcak .üzüntüden günlerce yatacak konuşamayacak. nihalin üzüntüsünü gören beşir herşeyi anlatacak.

vuuuuuuuuuuuakannehir

nihal gerçekten çook ayıp etti matmazele ne demişler besle nihali şikayet etsin firdevse matmazeli kalkmış bide firdevse kötülüyo kadını ben onun boyunu haziranda görücem çok merak ediyorum ne yapıcak artık bayıla bayıla bi hal olurkaydirigubbakcemile3

ama senaristler bire bir romana bağlı kalmıyorlar...bi bakmışın evlenmiş nihalle behlül..:sm_confused:

ama senaristler bire bir romana bağlı kalmıyorlar...bi bakmışın evlenmiş nihalle behlül..:sm_confused:

inşallah:hulya:
bihter de ölsün
ednan matmazelle evlensin
beşir cemileylekaydirigubbakcemile3
firdo hilmiyle aklinialirimsmile tam birbirinin dengi
şaheste ve kocası hacca gitsin :roflol:

bence diziy 2 son yapsınlar...
birincisi kitaptaki gibi...ikinciside mutlu son,nihal+behlül evlenio boshayallersmile

unuttuklarım olmuş ekleyim hemen
katya hilminin adamlarından biriyle evlensin
bülo yatılı okula gitsin
peyker kreş açsın
kaydirigubbakcemile2

inşallah:hulya:
bihter de ölsün
ednan matmazelle evlensin
beşir cemileylekaydirigubbakcemile3
firdo hilmiyle aklinialirimsmile tam birbirinin dengi
şaheste ve kocası hacca gitsin :roflol:

bence beişrle nihal evlenicek,
behülle evlensin istiyorum ama -tatlicadiarzu-
beşir onu daha çok hakediyor. -tatlicadiarzu-

bu ne ya yıne tık yok bence

dızının sonu yaklasıyor ama hala foyları cıkmadı ortaya bıtmeden 5-6 bolum once ortaya cıkmalı ve devamıda ızlenmelı yanı bıhter nı edecek behlullle nıhal nolacak 5-6 bolum daha zevklı olur

nihalde adnan hakediyo bunları.nihal gitti marmazeli düşman ilan etti.
hele o adnan bihter yalandan kıskançlık krizlerinden matmazele kötü davrandı.hatta yazık kadına siz tatilinizi kendiniz yapın bu sene demişti.çok üzülmüştü kadıncaz

canım birebir tabiki uyamazlar romana.eğer uysalar zaten 4 bölümde biter dizi.hem günümğze uyarlama açısından hemde uzatma nedeniyle araya bazı şeyler serpiştiriyorlar.
mesela kitapta şampuan kokusu muhabbeti var behlülle bihter arasında ama dizide bunu geçen yıl hatırlarsan bihterle behlül arasında parfüm muhabbeti vardı.
kitapta da firdevs nihalle behlülün arasını yine yapmaya çalışıyorlar.
mesela kitapta firdevs başka adamlarla mektuplaşıyor ee günümüzde mektuplaşma mı var dizide resmen firdevs başka adamla yakalanıyor. bunun gibi şeyler yani

evet ya bu kadar saftirik olunmaz -tatlicadiarzu-

bihtere ne qüzel dedi behlül amaa..
''bence sen tam firdevs hanımın kızısın '' diyeee
yedi tokadı ama doğru dedi .
oohh şimdi bihter adnanı terketti
behlül de bihteri bıraktı qitti
bihter şey qibi orta da kaldı :roflol:

bi de 1975teki aşkı memnuda behlül firdevse de asılıyormuş :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…