Aşk-ı Memnu Kanal D

Eve nie gidio oooo
behlülün odasına mı girdi :1shok:
bide nerden anladınz hamile oldunu.,bence yine şaşırtmaca..

ya bu matmazel deli mi?
ne diye şüphelerini hele o arsene bihtere toz kondurmayan arsene herşeyi söylüyor.bütün cadıları başına sarıyo?
bırak nasıl olsa çıkacak herşey ortaya
walla delirmiş bu kadın

herşey senin yüzünden diye çığıran bihter bence annesine diyor onları
bence matmazel adnan a bişey anlatmıyo.adnan neler sölüyorsunuz derken başka bişey diyor

bu bihtere bi üzülüyorum bi gıcık oluyorum ya ne aşık oldu benim oğlana aklinialirimsmile bizimkide aldı hevesini bıraktı hatunu ortada onasıl öpüştü nihali öyle aklinialirimsmile düşünemiyorum ben behlül benim nişanlım olacak ve aynı evde olcazsempatiksalakcinni insan nasıl dayanır yahu:kedi: pihter yine behlülün odasının kapısını zorluyodu oda yol geçen hanına döndü çocuğa bi rahat yok hayret bişiy ya bu hafta gerçekten çok güzel yine

çakıyodu ya kendince bişeyler onları sölicek heralde olanda bizim oğlana olcak yaaa ufff

anoooooooo bitter nası yırtınıyo öyleeeee:roflol::roflol::roflol:
mimiklere bak hele nasıl da çirkin:roflol:
matmazel sende durdun durdun şincik mi açıklıyon durumu yaf..hele dur azcık bitter kudursun öyle:dance:

bu arada roman a göre nihal le behlül evlenince bitter intihar edicek o zaman öğrencek herkes....yani matmazel söylediği için değil..
bitter bi behlül ü elinde tutmak için hamileyim diyo,bi behlül kaçmasın diye yok yok değilim diyo ne halt ediceni şaşırdı..hepten şaşırık oldu valla:roflol:öyle yapıyo olmuyo böyle yapıyo olmuyo...

bu arada müthiş bir detay arkadaşlar..fragman ın sonunda bitter yukarı çıkarken adan salonda karanlıkta oturuyodu veee bitter in yukarı çıktığını gördü....amanınnnnn:)ınınınnnnnnn....
heyecanlı valla bu bölüm:jeyyar:

Son düzenleme:
Ama Biter yalan söylemiş,hamile falan değilmiiiişşş... Sırf Behlül'ü elinde tutabilmek içinmiş:))

Kızlar, perşembe günkü yayınlanan bölümde en sonunda Bihter niye Behlüle tokat attı. Zaplarken gördüm de, tokatı attı ve bitti.:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…