Aşk-ı Memnu Kanal D

bende izleyemedim dün yorgunluktan uyuyakaldım.. yine özetle idare edicem artık..

gecenin en güzel kısmı peykerin tavrıydı... kimin ne olduğunu anlayan kişi...
fridoya hak ettiği cevabı verdialkisalkisalkis

Ben orayı kaçırdım ne dedi annesine?

Martta bitmiyor muydu bu dizi, uzatıp duruyorlar, Adnan ın boynuzlar da uzuyor haliyle, uzaydan görünüyo artık sırnaşık şey

[
izledim kızlar fragmanııııııııı güzele benzıyo behlül bihtere senden nefret ediyorum dediiiii nihali kirletemiyceksin filan dio matmzel şüphelerini herkese anlatıyo beşirin çok daha fazlasını bildigine eminim dio ve asıl bomba bihterr gerçekten HAMİLEkaydirigubbakcemile

hamilemi bu simdi yuh artik diyorum yuh

yine cildirdi pihter beter ol emi insallah oldugun gunleride goruruz.behlul cok temiz gibi nihali kirletemiceksin diyor hahaaaaaa

matmazelde battikca batacakmi ne?

ne demek oyun bitti niye gece yarisi eve giriyor bu cadoloz behlulle son kez yatacakmi ecep?

ne olucak peki simdik

izleyebildim,,
bihterin hamile olduğunu nasıl anladınız ben çözemedim dekaydirigubbakcemile2

koyan oldu mu bilmiyorum, işte bitterin çocuğu, adnan behlül kırmasıaklinialirimsmileaklinialirimsmile

kızlar facebook hesabı olanlar ordan da bakabilir.aşkı memnu grubu koymuş fragmanı.
bihter karnını tutup ağlıyor.
bihter firdevs sultanı arayıp melih bey takımı bi gol daha yedi oyun bitti diyor.

pihter çemkiriyo sempatiksalakcinni
ohhhhhh içimin yağları eridi vallaa
behlülde akıllanıyo mu neCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…