Aşk-ı Memnu Kanal D

bende tam tersini düşünüorum
bihter behlüle kuyruk sallayıp duruyoo
behlül zavallımıda bi şeytana uyuyo sonra pişman oluyo falan
behlül merhametli yine pişmanlık falan hissettiği zamanları çok oluo
ama bihter kuyruklusu hiç pişman olmadı şimdiye kadar
adnanı seviomuş ama behlülle başkaymış
o nasıl oluyosa
bilmiyorumkismile

ona da hak vermek lazım:) behlül ile aynı evde.......nasıl dayansın...yanında yaşlı bi kocakaydirigubbakcemile3

ay bazen bende adnana şöle bi bakıyorum da
öğ miğdem kalkıo onun o dudaklarını falan rol için bile olsa
bihter öpüyo ya
o öptükce bana bişiler oluyo içim kalkıyo sempatiksalakcinni

değilkaydirigubbakcemile3 ama bihteri baştan çıkaran behlül..ben bihtere kabahat bulmuyorum..erkek milleti işte...
başlarda hep behlül asıldı bihtere..ilk o aşık oldu, öptü..bihter direnmeye çalıştı..

fragman için teşekkür ederim kızlar...
yorum yapmayacağım bu hafta fragmanda herşey ortada aldatmaca pek yok..
behlül bihteri otelde bırakıp gidiyor..
bihter çıldırıyor..
annesine herşey bitti oyun bitti diyor...
karnını tutuyor hamile olabilir gerçekten..
matmazen arsel hanıma anlatıyor şüpelerini...beşir daha çok biliyor diyerek başka neyi kastedebilir ki...

elif87 ile aynı fikirdeyim çok direndi..
hadi diyelim ki direnmedi ,hadi diyelim ki bihter atladı behlüle ama oo kadarda söyledi adnana herşey isöyleyeceğim seni seviyorum gel kaçalım o kadar parayı rahatı tepti kadın...
behlül ne yaptı hem onu yiyeyim hem onu yiyeyim iki yerdende vaz geçemedi maymum iştahlı...
behlüle kalsa hem amcamı aldatayım hem yengemi götüreyim hemde rahat yaşam süreyim .....oldu canım..
behlül hep gidelim dedi adnana söyleyelim gidelim dedi...
gözü kara kadın vesselam..aşık insanda böyle yapar zaten...

bihter gerçekten behlülü sadece fiziki olarak isteseydi...
nihalle evlensin başkasıyla evlensin fark etmezdi..o behlülü yine avucunda tutardı gizli görüşürdü yine görüşürdü..
bihter seviyor ki herşeyi bırakıyor onun için..yoksa hem para benim olsun hem behlül benim olsun da diyebilirdi isteseydi onunu aşkı yüzünden kıskançlık krizleri yüzünden bu hale geldiler.

dimi ya sevmese sonunda intihar edermiydi ?sonu kötü olcak bu dizinin ya :gitme:

arkadasım sen snırım yanlış kitap okudun :))) bi kere kitapta böyle bişey yok kitapta beşir veremden dolayı ölüyordu verem olmsada ciğerlerinden kaynaklanan bi hastalıktan dolayı ölüyor hatta behlülle nihal ciftlikte yamur altında gezerken at arabasında yagmus altında onları bekliyor ve iyice hasta olup sonunda ölüyor. ve behlül nihalle nişanlanıyor fakat bihter dayanamıyor kıskanclık krizine giriyor ve behlüle not bırakıyor cebine son kez görüselim diye, bu not nihalin eline geçiyor herşeyi anlıyor ve babasına doğru koşuyor babasına herşeyi anlatıoyor o sırada bihter köşeye sıkışıyor ve adnan odanın kapısının önüne geldiğinde bihter kendini vuruyor böylece adnan ve nihal dinlenmek ve kendilerine neler oldugunu anlamak için çiftliğe gidiyorlar kafalarını dinlemeye böyle canım romanı ben onun orjinalinden okudum canım o kitabı senin dediklerinle hiç alakası yok haa detayları unuttum merdivene-den yuvarlanıo olabilir ama öğrenince hemen babasına anlatıyor nihal bu durumu, ve senin günlerce yatakta dediğin kısımda belki bunların şokundan olabilir sonra uyandıında matmazel geliyor aten yurt dısından bihtert onu evden yolluyrodu kitapta

behlül paradan vazgeçemedi...güya bihteri seviyormuş..sevmiyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…