Aşk-ı Memnu Kanal D

of ya iyiki bişi biliyosunuz dizi yorumumu kendini kanıtlama yeri mi belli değil yok polis böle yapamaz da yok gbt şudur da amma ciddiye alıyosunuz gerçek değil güzelim rahat oll

bu ne gerginlik ya..
buraya yazmam ama okurum çok da güzel muhabbet döner..
niye böyle bir sivriliğe gerek duydunuz ki..?

bu senaristler bizim diziyi bırakma sınırımızı mı deniyolar yoksa diziyi uzatma rekoru mu
kırıyolar akannehir artık bir sonuca bağlanmaya başlansın ...dizide düğümler çözüleceğine
sürekli başa sarıyor mirmirmirmir mirmirmirmir
sıkılarak izliyorum ve de sinir olarak ....
pihter hanım gene haklı duruma düşdü...pehlül günah keçisi ya kendi çapında zırlayıp durdu...
bu yetmedi nihal şımarığı babasına çemkirdi..bu da yetmedi matmazeli suçlu çıkardılar.....:mymeka:
hele ednana ne demeli özür dilemediği bi mutfakdakiler kaldı nerdeyse önüne gelene
özür diliyor adam....
tabi pihter ednanın parasıyla ultra lüks bir süitte kaçıyor...hatta miami planları yapıyor...
ne gıcık bir karakter yaratmışlar...hala akıllanmayan karakterleryasakkelime

yanlız bu kadar rahat bi kadın daha dizi dünyasına gelmez heralde...behlül zırlıyo telefonda evde kıyamet kopmuş hala şuraya gideriz şunu yaparız diyo pes diyorum yani insan yaptıklarından hiç mi pişman olmaz hiç utnamaz...

kızlar napıyonuzaklinialirimsmilebayadr foruma giremiyodum özlemişim sizleri akşam bihter çok uyuzdu yaa başa sarıyo herşey hamilemi gercekten yaa

hayır birde anlamadığım firdevs matmazelel adnan yüzünden etmediği hakareti bırakmıyor. adnan sadece sinirler gergin diyor. ya gidip desene firdevse kendine gel sen kim oluyorsunda matmazele bağırıyorsun demşyor.en çok buna sinir oldum firdonun bide biz ziyagiller olarak demesi yokmu orda burda asıl dış kapının madalı sensin . kızı gitmiş bu hala köşkte oturuyo

bence hani firdevs bihtere nihal kozlarını iyi kullanıyor falan dedi yaa. o da behlülü yanına çekmek için hamileyim diyor haspam ama aslında degildir(umit ediyorum degildir)behlül artık bihterden uzaklaşıyor nihale yakınlaşıyor ztn belki besir hastaneye gelmeseydi o anda opusebilirlerdi belki.

ama artik cok fazla oluyor bu senaristler ya hep basa hep basa artik sonuclansin birseyler bu ne ya.
bianka sana katiliyorum ben koca bavullara koyuyorum elbiselerimi yine yetmiyor be

adnanin parasiyla ahkam kesiyor hala bihter hanim degirmenin suyu kesildiginde ne yapacak bakalim haspam cok merak ediyorum.

insallah hamile degildirde behlulde onu bir kez daha yuz ustu birakir.kudursun hasetinden bihtercik behlulde sonunda yaptigi vicdansizligi fazlasiyla odese ne guzel olur insan icine cikamasa besirle sait soyle bir yumruklasa onu behlul gunahlari olmadi halde ikisinede yumruk cakmisti.

Bihter kimden hamile ya?
Kendi de bilmiyodur :roflol:
Bu arada dün varya Bihter karşıma çıksa öldürebilirdim guclubacismile kötükedihüso
Tam Nihalle Bahlül mutlu olucak derken boshayallersmile

ben adnana aciyorum cok ya adam her yerden darbe aliyor.karisindan kizindan,yegeninden cadoloz kaynanasindan.

dun cok uzuldum adnana cok ne hallere dustu ya aldi evine iki seytani oynatiyorlar parmaklarinda adnani bakalim ne zaman ayilacak bizim etnan beyimiz.

behlülcüm yine yırttı ama galiba küçük behlüller yoldakaydirigubbakcemile3 ama bu pihter bi kere ednanla aşna fişne yapmıştı yanılmıyorsamaklinialirimsmile

ayy ben bu dizinin sonunu asla izleyemem behlülümü o halde görmeye dayanamam :sinifsinifihter ne halt ederse etsin

arkadaşlar dün bazı yerleri kaçırdım..adnan behlülün odasında ne dedi behlül fırladı çıktı??

dur gitme behlul konusalim dedi sen benim yerimd eolsan nasil davranirdin dedi.

pehlulde melul melul oldu amca yapma artik dayanamiyorum dedi.

yeni dayanamadigi sey kendi icindeki vicdan azabi olsa gerek.aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…