Aşk-ı Memnu Kanal D

Hıh şimdi izledim yalnız son sahnesi süper Behlül odadayken Adnan geliyorakannehir

Hıh şimdi izledim yalnız son sahnesi süper Behlül odadayken Adnan geliyorakannehir

ama saklanacak behlül... cünkü bir kac saniye önce ayni elbise ile bihter adnanla konusuyordu.. arkadanda suit oldugu belli.. yani bosuna heycanlandiriyorlar bizi sempatiksalakcinni

behlül odadayken adnan geliyor ama bi numara yok.çünkü adnan yakalamıyor.nihal aptalı matmazeli ağlatıyor.hiçkıyamıyorum o kadına ya.ama nihal aptalı bunun bedelini ağır ödeyecek sempatiksalakcinni

yapışkan yaaa şu nihal one öyle zırt pırt nişanlım nerde nişanlım nerde diyo dörtyüz dört yaa bırak şu adamın yakasını bi uyuzda bihter helak oldu behlülü otel odasına kapatacak diyee çocuğunu doğurcakmış ayy canımın ne güzelde çocuğu olur şaka maka junior behlülkaydirigubbakcemile3

yankız farkındaysanız behlul durup dusunmeye basladı nıhalın sevgısını gordukce bu bolumde basladı behlulun nıhalı farketmesı

Ayy kıyamam ben o bülente yazıkk yaa madem gidicektin niye bana anne dedirttin diyoo:teselli:
Behlülü de ilk defa beğendimfisfisfis mavi gömlek nasıl yakışmışşş:jeyyar:

o her haliyle güzel canım kadir inanırdan sonraki erkek gibi erkek benceaklinialirimsmile

offf sıkıldım artık bu dizinn sonundaki sahnelerinden hep adnan bişeyleri görüyomuş duyuyomuş gibi yine aynı şey offf yaa sıktınız artık aklinialirimsmileama gel görelim vazgecemiyom bu diziden yaa bülentin ağlayışı çok gercekti kıayamam ona yaa

eşim arkamdan fragmanı izlerken ki sesler iduymanız lazımdı ....delikafadulden
hmmmm aaa uuuuu :roflol::roflol::roflol:

adnan bişeyler çakıyor bence bana niye yalan söyledin diyor orda otelde ki odaya girmiş mi oluyor ...
ya bi başını bir sonunu koymuşlar heralde behlül oda dayken diyor o lafı heralde...
bana niye yalan söyledin bihter diye...:uhm:

nihal benim nişanlım nerde diyo hıh haspam...Çok üzgünüm çoook

matmezele ve büloya bende üzüzlüyorum....
bülo çok şeker bir çocuk büyüdükçe biraz çirkinleşiyor ama behlülün yolundan gidiyor...

bu bölüm fena deel aslında.
...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…