Aşk-ı Memnu Kanal D

haftaya bol bol çemkirme,salya sümük izleriz yine.behlül çocuk kimden der bihter ne demek istiyorsun sen der çemkiririr durur.adnan affet beni bihter der poposunda gezer.bihter kendini naza çeker..asıl dizinin sonunda herkes gerçeği öğrenince ne olacak ben onu merak ediyorum.mesela adnanla hilmi kanki olurlarmı.
nihal behlüle bu kadar aşıkken bihterle ilişkilerini duyunca nasıl bi tepki verir.gerçi oda babasına çemkirir hep senin yüzünden bu kadar genç ve güzel kadın almasaydın behlül onu tavlamazdı mutluluğumu sen bozdun der.adnanda kesin nihalden,behlülden felan özürdiler herhalde..

of ya iyiki bişi biliyosunuz dizi yorumumu kendini kanıtlama yeri mi belli değil yok polis böle yapamaz da yok gbt şudur da amma ciddiye alıyosunuz gerçek değil güzelim rahat oll

arkadaşım sordular cvp verdk..rahatsız mı oldun??
dizideki saçma yerleri eleştiriyoruz..bilmiyosun die nie çemkriyosunki:))hem fenamı bak bişey öğreniyosun:)

erkekler kıskanıyo kıvanç tatlıtuğ u....sarışın sevmememe rağmen bayılıyorum buna....valla...:)yerimseniben

dizinin tekrarı vardı bende test çözüyordum ..ah behlüüülllll nolur değiştirme dur dur bi babkayım dedim..sen testini çöz faydası olmaz sınavda behlülün sana dedi kanalı değiştirdi yaaa...guclubacismilealsanaalsanasmile

aha hamileyim didi pihter ,yoksa blöf mü yapiyi ..
tabi ki bihter hamile olacak,test yapacak ..o bölümüm atlamaz bu yönetmenler bence..zaten uzatacak yer arıyorlar öyle bir sahne kaçmaz...

Ben hamile kalıcak diyince kim demişti bana topicte hamile kalmaz olmaz diye...
bak hasta yatağından kalktım geldim kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3 geçmiş olsun ama bencede hamile değil.blöf yapıyor..

eee önümüzdeki hafta soracak behlül o soruyu hangimizden hamilesin diye.nasıl bi iğrençliktir bu ya..allahım şu dizi bi son olsun deliricem yoksa.seyretmeyim diyorum olmuyor oda yetmez gibi rüyalarıma giriyor..
sorma aynen bende öyleyim henüz rüyalarımı süslemedi behlül ama yakındır...boshayallersmile

hjadi bakalım kızlar bende kaçar..fragmanı yakalarsan atarım buraya..kızımı uyutayım oda behlülü izlemekten uyuyamadı..
behlüüüüüüüüüüüüüüllllllllllllll aaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu iyi gecelerrrr

tevekkeli geçen bölüm ondan bayılmış pitter....
hatta geçen haftaki yorumlarda denmişti ya bu kız bayıldı hamile falan olmasın diye :)
iyide ne çirkin bişiy şimdi söyleyeceğim peki kimden :KK43:

haftaya bol bol çemkirme,salya sümük izleriz yine.behlül çocuk kimden der bihter ne demek istiyorsun sen der çemkiririr durur.adnan affet beni bihter der poposunda gezer.bihter kendini naza çeker..asıl dizinin sonunda herkes gerçeği öğrenince ne olacak ben onu merak ediyorum.mesela adnanla hilmi kanki olurlarmı.
nihal behlüle bu kadar aşıkken bihterle ilişkilerini duyunca nasıl bi tepki verir.gerçi oda babasına çemkirir hep senin yüzünden bu kadar genç ve güzel kadın almasaydın behlül onu tavlamazdı mutluluğumu sen bozdun der.adnanda kesin nihalden,behlülden felan özürdiler herhalde..

guldurdun benı ya bencede dızının son bolumunde ogrenecek ednannn aaa gercekmıs olacak her kez ogrendı tamam hadı bıttııı bukadar agırdan alırlarsa daha uzar dızı ama ben sıkıldım artık

Ya evet ben de "sayende" öğretmenlik mesleğime yeni bi terim kattım gerçekten bilememiştim hiç ne demek bunlarrrr kaydirigubbakcemile2

Ya evet ben de "sayende" öğretmenlik mesleğime yeni bi terim kattım gerçekten bilememiştim hiç ne demek bunlarrrr kaydirigubbakcemile2

sen biliyor olabilirsin ama bak 2 arkadaş sordu..onlara cvp verdik değil mi güzel kardeşim:)öğrenmek isteyenlere müdahale etme bari.nie çemkirdin canım benim:)

bihter hamile falan değil.
gelecekle ilgili planlarını yaptı işte kızlar delikafadulden
ya bide bunlar kaçsa gitseler ne yer ne içerler?
yine adnanın parasını mı yiyecekler?
bide 3 yıldızlı yerlere bakıyodu hanımefendi:eek:klava:

gbt emniyetin bir biriminin tuttuğu kayıtlar...kişi bilgilerinin tutulduğu kayıtlar...suçlular sabıkalılar arananlar..telefon kayıları vs....mesela barlarda sık karşılaşmışsınızdır..kimliklere bakarlar anında telsizle geri dönüp gbt sorgulaması yaparlar işte x şahsının var mı bir sabıkası yada aranıyor mu diye...
kaçaklar bu şekilde bulunuyor...istanbul da yakalama emri çıkarılmış diyelim taa adana dan bu şekilde sorgulama yapılır...fişlenir yani....mesela asker kaçakları vs...

hımmm anladım :1hug:

igrencler ya valla bitsin bu dizi bitsin bu iskence

kucuk behlulcuk yada kucuk bihtercik kmden acaba oggggggggggg

bihter hamileymis guya hazirlayin ceyrekleri kizlarsempatiksalakcinnidogdugunda uyum saglarlar cucuca malum sari olabulur babasu gibunsempatiksalakcinni

ya her hamile olan bayılır mı ya? bu klişeden vazgeçilsin artık.

bir de şu dizilerdeki küçücük bilmem ne marka havalı bavulumsu çantalarına iki parça giysi atıp da, sonraki günlerde her allahın günü farklı bir kombinasyon ile dolanan karakterlere hasta oluyorum.

bitter hastaneye kocaman çantayla geldi.tabiki otel içindeyken bile üstünü değiştirmiş arada.yani ne saçma ya...behlül nereye giderse gitsin pahalı kahvrengi çantasıyla.

kaydirigubbakcemile3
ya ben niye tatile giderken koca bavul hazırlıyorum da gene eksiğim oluyor sengözlerimebaksanab

hehhehe bencede çok haklısın yanına aldığı giysilerden giydiği giysilerin alakası olmuo bide :KK70:

X