Aşk-ı Memnu Kanal D

ben henüz oraya kadar gelmedim )) dizi kaydettim simdi rahat rahat izliycem reklamsiz

behlülle iki üc hafta önce yine, isi pisirmistiler bence orda olmustur nolmussa :)

kimden hamilesin bitter?amcamdan mı benden mi??
ayyyy ne iğrenç yaaa ne ahlaksız bir durum....ne ayıp Allah muhafaza

eee önümüzdeki hafta soracak behlül o soruyu hangimizden hamilesin diye.nasıl bi iğrençliktir bu ya..allahım şu dizi bi son olsun deliricem yoksa.seyretmeyim diyorum olmuyor oda yetmez gibi rüyalarıma giriyor..

bende adnandan değil adnanla bi halt ettiği yokki
ama nehlülede son zamanlarda bişi yapmamıştı
ya acaba şey mi hani bi ara bu behlüle kızdı kocasının koynuna girdi behlülde kapıdan gördü bunu geceliğini giyerken falan o mu
bide çocugu behlüle kakalarmış

nası yüzsüz utanmaz bişey bu firdo yaaaa...!!!tam dayaklık....

hilmi yi polisler götürcek..saçmalığa bak yaa..cem garipoğlu bile bu kadar çabuk yakalanamadı sanki cinayet işledi adam pehh!!!

aklımdan geçenleri söylemişsin sempatiksalakcinni

ay yapım iyi ki bi gbt lafını öğrenmiş her dizisinde gbt muhabbeti geçiyo

bari nerede ve hangi durumlarda kullanıldığını da öğrensinler kafamçokkarıştı

:roflol::roflol::roflol:kim öğretmiş bunlara gbt yi falan...bari dizi çekerken araştırsınlar usul yöntem nasıldır..abartı oluyo işte böyle komik oluyo:):dance:

gbt nedir bilmiyorumkismileb

gbt emniyetin bir biriminin tuttuğu kayıtlar...kişi bilgilerinin tutulduğu kayıtlar...suçlular sabıkalılar arananlar..telefon kayıları vs....mesela barlarda sık karşılaşmışsınızdır..kimliklere bakarlar anında telsizle geri dönüp gbt sorgulaması yaparlar işte x şahsının var mı bir sabıkası yada aranıyor mu diye...
kaçaklar bu şekilde bulunuyor...istanbul da yakalama emri çıkarılmış diyelim taa adana dan bu şekilde sorgulama yapılır...fişlenir yani....mesela asker kaçakları vs...

Son düzenleme:
galiba bizim deyimimizle siciline bakmaktır.hani sabıkası daha önce işlediği bi şuç varmı gibi felan herhalde.

hızlısın canım...

gerçekten hilmi yi hangi gerekçeyle tutuklayabiliyolar bunlar

sevgili ednan ın kalbini kırdığı için mi sempatiksalakcinni

hem şoförü de teslim ettiler polise, ayol asıl şoförün sizi polise vermesi lazım dövdünüz adamı sempatiksalakcinni

aşk-ı memnu bu bölüm itibariyle benim için sadece makara kaynağı bi dizidir sempatiksalakcinni

güya hakkınızda şikayet var emniyete gelip ifade verin diye..ama bu şekilde yaka paça alınamaz...suç işler polisler böyle yaparsa...yani aşkı memnu tamamen zırvaladı bu bölümde...ayrıca ne hızdır bu Yarabbim sanki hilmi el kaide militanı..yuhhh dedim yaaa...!!
ellerinde savcılık talimatı yada hakim mahkeme kararı olmalı...yakalama emri olmalı....böyle yaka paça alınamaz...ifade vermesi için...hıhhh saçmalık...!!!

of ya iyiki bişi biliyosunuz dizi yorumumu kendini kanıtlama yeri mi belli değil yok polis böle yapamaz da yok gbt şudur da amma ciddiye alıyosunuz gerçek değil güzelim rahat oll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…