Aşk-ı Memnu Kanal D

ayy beşir halen öksürüyo:)o kadar özel bakım yapıldı buna çiftlikte yaf..hala iyileşmemiş..

slm akitracim opuyorumnanaktan

kiz zaten behlül icin romayi da yakacak bu gidisle, zavallim ya kil oluyorum hallerine ama bu kdarini da hak etmiyo bea lmaz:

insanın firdevsi gibi anası olsa hayatta sırtı yere gelmez

bi dersden falan kalsan kadın gider hocalarla konuşur 100 le geçersin walla

hocalara siz benim kızımın gururuyla oynayamazsınız derkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
behlül 2.ci defa bitter i ortada bıraktı:))bitter delirdiii

ayy behlül ne şirin güldü öyle nihal e yaaa:)çok tatlı çocuk bee..manyak yakışıklı bişey

Son düzenleme:
matmazel zavallı .yicek paparayı şimdi üzülüyorum bu kadına . çok ii çok ahlaklı bi kadın

nası yüzsüz utanmaz bişey bu firdo yaaaa...!!!tam dayaklık....

hilmi yi polisler götürcek..saçmalığa bak yaa..cem garipoğlu bile bu kadar çabuk yakalanamadı sanki cinayet işledi adam pehh!!!

Son düzenleme:
bence de cok yakisikli mikrop :) ama esimin yaninda söyleyince köpürüyo kaydirigubbakcemile3 teni cok beyazmis, yok hatta pembeymis bunun neresi yakisikliymis falan fistan :hulya:

firdo unuttu matmazelin kendisini ölümden kurtardığını. aptal şey oldum olası sevmedim şu firdoyu

bence de cok yakisikli mikrop :) ama esimin yaninda söyleyince köpürüyo kaydirigubbakcemile3 teni cok beyazmis, yok hatta pembeymis bunun neresi yakisikliymis falan fistan :hulya:

erkekler kıskanıyo kıvanç tatlıtuğ u....sarışın sevmememe rağmen bayılıyorum buna....valla...:)yerimseniben

hamileymişşşşşşş haspamm...yalancıı...kim bilir kimden hamilesin:roflol:aldırıver bir zahmet....!!!!

inanmıyorum hamileyim dedi bence yalan ... hamile olsa bile adnandandır behlülle bayağdır yatmıyo kaydirigubbakcemile3

adnan duydumu acaba hamileyim dediğini ?

kim bilir kimden:))heran 3.cü bir şahıs da çıkabilir hani bitterdir ne yapsa şaşırmam....
aldırsın bir zahmet...adnan duydu sanırsam..bu arada yalan konuşuyooooo

aman gitsin aldırsın yapmadığı şey mi .delimi ne . bi kerede kocasından hamileydi gitti adama sormsadan gitti aldırdı

yok ya blöf değil..nihalin düğününde hamileyken intihar etmiyormuydu zaten ..ben mi yanlış hatırlıyorum CADIARZU

Ben hamile kalıcak diyince kim demişti bana topicte hamile kalmaz olmaz diye...
bak hasta yatağından kalktım geldim kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…