Aşk-ı Memnu Kanal D

bu fragmanda da kandırmazlar heralde resmen kokusunu aldım diyor nihayet olaylar ilerlemeye başladı ( ya da biz yine öyle sanıyoruz )

Başı döndü bayıldı küçük behlülcükler yolda bence.. :1closedeyes:
peykerin bebeği görüncede Bihterde öyle bi bakış oluştu sanki çok hevesli gibi... şakkıdı
Belki hamilelik araya girince Behlül bihtere meseleside arada kaynayacak bence..nası senaryo ama delikafadulden :roflol:

kitapta bihter hamile oluyormu ki :CüvCüv:

oyyyyyy bu nasıl bölümmmm bizim ednan uyanıyor sonunda bitterde ne komik bayıldı öyle perşembeyi iple çekiyorummmmmsositososito

kızlar kitapta hiç bihter hamile oluyomu buarada bihterin bayılırken gözleri neydi öyle=))

ya bihterle behlül niye kaçmıyorlar ..mal mu bunlar..
bihter hala o evde kalmak için niye çabalıyor..behlül niye bihterin her dediğini yapıyor ve hersözü ona bırakıyor...

bu fragmanda da kandırmazlar heralde resmen kokusunu aldım diyor nihayet olaylar ilerlemeye başladı ( ya da biz yine öyle sanıyoruz )

fragmanı izleyemedim hala:1ninca:...ama artık kokudan anlarsa ednan bravo nihayet diycem:lepi:
ama fragmanlarda çok kandırmaya çalıştıklarını düşünürsek yanıltmada olabilir mifisfisfis
ama dizi sanırım ilerlemeye başlar ednan bu bölümdede anlamazsa hilmi ona
yavaş yavaş anlatır
bu arada pihter korkudan bayılıyor sanırım hilmi onun hakkından gelen tek kişi
fena tırsıyor ondan.. hele pehlülün ödü kopuyornaniknanik

fragamda kokusunu alıyorum diosa
piş işlerin kokusunu alıyorum demiştir
pis işler kısmını kesmişlerdir

Acaba herkesmi öğrenicek bu bölümde,yoksa sadece adnanmı yani kimseye sölemicekmi?
nihal bilerek evlencek galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…