Aşk-ı Memnu Kanal D

yeni fragman çıkmış
adnan yıkılmışş yaw
evi dağıttı...içiyordu bardağı elinde kırdı
bihterde behlüle her şeyin bittiği yerdeyiz falan fialn dedi
behlül ağlıyordu

olayı nasıl bağlayacaklar çok merak ettim bilmiyorumkismile
acaba senle kavga ettiğimizde orda kaldım falanmı dicek ne halt edicek bihter bilmiyorumkismile

nihatın babası bihteri aradı kocan ihanetinin izini sürdü şuanda o evde o evde rivada dedi
firdevs çıldırmış zaten kaydirigubbakcemile3
bihter bayıldı zaten
adnan telde biriyle konuşuyor tanımadığım bi yatakta onun kokusunu aldım dedi
artıkk anlasın be lülülülülülü

Adnan rakı bardağını bile kırdı eliyle adamın canına tak etti artık ohaoldumsmile

sonunda...alkisalkisalkis
anlamış artık.diziyi bu sevişmeler ve öpüşmeler uzamaya devam ettiğinden dolayı izlemeyi bırakmıştım.bu fragmanı görüp adna'nın "tanımadığım bi yatakta bihterin kokusunu yakaladım" deyip anlaması şerefine behlülün ve bihterin bitişini bundan sonra izlemek isterim..

bu sezon biticekmiş dizi
bnde pek takip etmiyordum byu haftaki bölümü kaçırmam artık :jeyyar: hihoyyyt

Adnan'ı yine kandrırlar bence.
sanmıyorum bihter o kadar soğukkanlı oturup sona geldik herşey ortaya çıkıcak diye beklesine eevde sakin sakin.. :umursamaz:

of of of umarım fragman kandırmıyordur bizi.gerçi behlülle bihter bunada bi kulp bulur ama bekleyip görücez...

bihter hilmiyle konuştuktan sonra bayıldı
bihterle behlül telde konuşurken ağlıyorlardı artk anlasın yaa adnan
firdevs de diyorki bnm kızımın gururuyla oynuyorlar :roflol:

kızlar nerde izliyebiliriz fragmanı ben göremedim daha çok merak ettim

yok bence adnan daha uyanmaz çünkü kitapta nihal uyanır çünkü nihal bihterin o zaman göre tabi çarşafını giyiyor behlül nihali bihter sanarak aşkım diyor nihal iz sürüyor. kitaptada yine bu şekilde behlül beşir nihal çiftlikte oluyor sonra istanbula döndüklerinde merdivende nihal behlülle bihterin konuşmalarına şahit oluyor pat bayılıyor yine uuzn süre kalkamıyor beşir nihalin üzüldüğünü görünce herşeyi açıklıyor bence biraz daha zaman var finale.ama az kaldı tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…