Aşk-ı Memnu Kanal D

bence yine fragman aldatmacası kızlar çünkü dizi biter hemen daha nasıl uzatacaklarki yaa ednankabul edicek değil ya durumu okadarda boynuzlu değildir heralde yani bu durumda uzatamadan bitircekler allahım yaprak dökümüde incecik bir kitaptı 4 senedir bitemedi aşkı memnunun 4 sene sürdüğünü düşünemiyorum allah korusun küçük küçük behlülcükler çıkar ortaya dizi tam bir facia olur kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

hahahaaa yorum süper :))))

bencede bu dizide 4 sene sürerse behlül mutfaktaki teyzelere bile atlar ve belediye ekiplerince kısırlaştırılmak zorunda kalınabilirrr :roflol::roflol::roflol:

Kizlar ben surekli takip etmiyorum, ara sira izliyorum,Dizide hilmi onal nerden duydu ikisinin iliskisi oldugunu?

Kizlar ben surekli takip etmiyorum, ara sira izliyorum,Dizide hilmi onal nerden duydu ikisinin iliskisi oldugunu?

beşir evden gidince eve yeni şoför alındı. o da hilmi önal ın adamı. dakika dakika rapor veriyor evde olan biteni. öylece buldu işte durumlara bakarak. yani yanılmıyorumdur umarım :lepi:

nihal o yatakta yattı mı ki kokusu sinsin ? ben o bölümü kaçırdım mı benneyaptımki

kızlr nihalden bahsediyo olabilirmiki ya kafamkarıştıbilmiyorumkismile

bir ara geldi yawrucak o eve boshayallersmile
ednan nihal olduğu düşünüp yıldırım nikahı istemesin :roflol::roflol:

Bende senin gibi düşünüyorum..Nihal olduğunu düşünecek herhalde..
Yoksa ne diye matmazelle konuşsun..O da sizin sorularınzın cevabı bu evde yok diye ne diye söylesin diyorum..
Karım Behlülle beni aldatıyor mu diye ona dert yanacak değil ya..
Arsen sultana açardı derdini..Matmazele kadar ablası var di mi yaniiii..
aklinialirimsmile

Safım adnan anlamaz uyuturlar yine ayakta
bence de seninle kavga ettiğimizde ordakalmıştım diyecek.
Kazayı da pekala böyle açıklayabilir.
Kaldıkları yerden aynen devam.

Bence Adnan herşeyi final bölümünde öğrenecek ve bitirecekler.

Mecik e noolmuş öyle yaaa..müebbet mi almış..:gitme:
ınşallah döner:Saruboceq:..
Sen bizi bi yerlerden görüyosundur..
Sarı saçlarından suçlu gacı..opuyorumnanaktan

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Magice bi şey mi oldumafoldumben

ne olmuş magimize ohaoldumsmile

Üyeliği silinmiş galiba..:gitme:

Neeeeeee çok üzüldümmafoldumben

Kısa bi mapusluk falandır belkimafoldumben

:gitme:

yok canım malesef, kadınlarkulubu olmuş nicki, tamamen silinmiş yani, inşallah yeni bi nickle hemencik dönerŞeniz

napmışş kiiii? ne güzel yorumlar yapardı halbuki o

Yaaaaaaaa mafoldumben

ınşallah:Saruboceq:

Hemde nasıl yapardı..şekerim yaaa..
kız Mecikim..sen bizi görürsün..görürsen 3 kere tık tık yap diycem o da olmıııcak
..:gitme:

evet..:sinifsinif:

uyelıgının sılınmesıne uzuldum
baska nıckten gırebılecek sanırım degıl mı?

Meciqin mi üyeliği slinmişşşşşşşşşşş :1shok:
ama nedennnbilmiyorumkismile

yaa evet yaaa neden silinmiş kiiiii :S

hee yaa bende severdim rahmetliyi :gitme: bayanssulusmile

tahmin ettim kız seni..Kadınlar hamamında gördümdüüü..antrasit entarili olan sen değilmiydin Şeniz

hee beğendinmi entarimi bayanssulusmile hoş aşk-ı memnu topiğinde bihterinkilerin yanında benim entarinin lafı olmaz ama kaydirigubbakcemile3

kuzenin üyeliği bu fıstıklar, ama ben ele geçirdim o aktif değildi :jeyyar:

geçmişi okurken adımın geçtiğini görünce dayanamadım, şımardım birazdasırnaşık şey kaydirigubbakcemile3

seviorum sizleri, beni çok mutlu ettinizopuyorumnanaktan

:lepi::lepi: olumunekankayizsmile özledik seni yahuuu :teselli:

Beğendim Canım..şıktın..opuyorumnanaktan
Tabi anam bihterin yanında hangimizin esamesi okunur
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Gizli gizli acanlık yapıyodun demeeeek..aklinialirimsmile
Al yeni bir nick şekerim.. olmamı?..

:lepi::lepi: olumunekankayizsmile özledik seni yahuuu :teselli:

oyyy yerim seni opuyorumnanaktan

bende sizleri çok özledim canlarım, aşk-ı memnunun tadı buraymış meğer pek bi yavan gelio son zamanlarda kaydirigubbakcemile3

gacım alıcam ama biraz zaman geçmesi lazım benim açımdan tam hazır değilim kkya dalmaya kaydirigubbakcemile3 şaka biyana üyeliğimi kendim sildirdim herhangi bi durum olmadı yani, sakinlikten yanayım, oyüzden böylesi rahat şimdilik, hergün girmiyorum zaten artık..

özledim sizleriopuyorumnanaktan

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nasıl çığlık attım anlatamam hoşgeldin bi tanem lati lokumum benimŞeniz

İyi ki evde kimse yok:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…