Aşk-ı Memnu Kanal D

bilmiyorumkismile kitapta behlülle nihal evleniyor biliyorum ben yaaa.... bence evlenesinler pihter catlasın

kıslar ben bişey farkettim...daha önce yazan oldumu bilmiorum son yorumların hepsini okuyamadım.neyse bende yazayım,yazılmışsa kusura bakmayın zemuszemus
adnan rivadaki eve gidio ya...hani fincan mı ne var orda...sol elle içilmiş...belki burdan çakar bizim uyuyan güsel.hani tamam rujdan anlaması saçmada...hem sol el hem ruj...üstelik bizim ednan kokuyuda aldı...anlar artık heralde aklinialirimsmile

kitabın neresi var bu dizide allah aşkına sadece isimlerşakkıdı

ben ce kitaba uyuyor tıpatıp uyması şart değilki diziyi uzatmak ve günümüze uyarlamak için yapılan araya giren olaylar var. mesela kitapta bi şampuan kokusu muhabbeti var ,dizide geçen yıl parfüm muhabbeti vardı.mesela matmazel kitapta fransaya dönüyor dizide evini taşıyor .kitaba uyulsa 5 bölümü geçmez

Kitapta bi mendil davası var bihter behlülün odasında mendilini düşürüyo..bilmiyorumkismile

Bence de kitaba uyuyo ama mesela dizide nihalin baloya gitme sahnesi vardı süslenip püslenip merdivenlerden iniyo hatta bülent takdim ediyo o sahne kitapta nihal çarşaf giyiyo yine bülent takdim ediyo..

Nasıl yani bihter solak mı ben dikkat etmemiştimbilmiyorumkismile

bana öle geldi yaa, yoksa yanılıomuyum kaydirigubbakcemile3

Ben hiç dikkat etmedim..kaydirigubbakcemile3

Bence bihter senle kavga ettiğimizde gittim oraya diycek ama trafik cezasını nasıl açıklar bilemiyorumbilmiyorumkismile

Netten yeni izledim..
Bihterin siyah beyaz çiziktirikli elbisesi yine felaketti..göbeği fırlamıştı..
Ama anasının siyah elbiseli hali süperdi yine..Kadında incecik bel var 60 küsür olmasına rağmen valla 36 beden gibiydi..-tatlicadiarzu-
Nihalle Behlülün çiftliğe gittiklerinde Nihalin ,Beşir mıymıntısıyla tokalaşırken nişan yüzüğünü panikle saklaması çok zalakçaydı.sempatiksalakcinni.
Bihter tango yaparken önü açık ayakkabısı vardı,Peykerin yanına hastaneye giderken önü kapalı ayakkabı giymişti hangi ara değiştirdi ayakkabısını..orada da devamlılık hatası yapmışlar..Sonradan bu diziyi montajlarken fark etmiyorlar mı bu yapımcılar..amaaaan o kadar uğraştık..bunu da yerler diyorlar herhalde..:mymeka:
Firdo da arada sapıtıyo..kızı doğum yapmış..yarım kalan gecemiz var diyor..ayol ,kızın lohusa, gözün Çetoyu mu görüyor.?aklinialirimsmile.
İnsan bi kırmızı kurdele takar kızının saçına..
Çetoyu kafesleme hevesini çok belli etti.lmaz:..
Çeto Aynura sarılırken nasıl da dik dik baktı öyle..kıskandı valla firdoş..

Atnan Rivaya gitmeden önce, Şöferler o evi aradılar taradılar bişey bulamadılar..Rujlu bardakta bulaşık makinesindeydi....mizansen mi yaptılar Atnana?
Yastık haftalarca parfümmü kokar...Hem o kadın bi tane mi parfüm kullanıyor..şişe şişe parfümü vardır..
Sanki O parfümden bi Bihter de var..Ay belki de kişiye özel imalattır parfüm ,BİHTER ZİYAGİL PARFÜMLERİ....
Eyüp Sabri Tuncer kolonyaları gibi oldu...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Sadece ONUN kokusu var diyor, nihali diyor olmasin, hani baba olarak zoruna gidiyor kizi evlenmeden behlülle yatmis kalkmis olacak? Banada cok sasirtmaci geldi bu fragman- her fragmanlari gibi. Gercekten ögrendigini düsünseler evde bir dakika daha dururlarmiydi?

Fragmanda Bihterin o sabahın köründe kokoş hallerinden eser yok..pek bir pejmürdeydi..bayanssulusmile
Solmuş, bitmiş..Enselenme korkusu mahvetmiş onu..sempatiksalakcinni
Bayılma sahnesinde gözler, şaşı bak şaşıra bakar gibiydiiiii...:roflol::roflol:
Atnan Matmazele dert yanıyor galiba ?tanımadığım yatakta onun kokusunu aldım diye..Anammmm.. bu adam kızından bahsediyor gibi matmazele.kafamçokkarıştı.hala mı anlamadı?
CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…