Aşk-ı Memnu Kanal D

bende izlemiyorum 2 haftadır bıraktım diziyi..maç izledim..yenildik gerçisağlık olsun...ama birara arkadaşlar açtı kanal d yi ve behlül ün hilmi ye kızaıp Allah kahretsin bu adamı diye numaradan trip yapıp bi taraftan da yan yan amcasına bakışına kptuk.....!!!!yuhhh dedik sahtekarr utanmıyor artık o da....nihal e aşık olmuyo bi türlü sersem behlül..!

en son başka bi kızla bi gecelik bi ilişkii yaşadı ya o evde pitter bastı hani bunları bence o kızın kokusu ve adnan ben ne yapıorum die öle surat ifadesi yaptı..

biteerler bellüle gıcık oldum yaa zalaklar.. hele o bellül varya aptal o adama ayrıca nihale hala ve hala nankörluk yapıooo..hadi pitter neyse..

gıcıklar alın işte sizee pitterr bellülll lülülülülülü

yeni slogan:

"behlül gibi ahlaksız yiğenin olacağına ramiz gibi şaiir dayın olsun"kaydirigubbakcemile5

Bazı arkadaşlar ekşide okuduğu yorumları buraya copy+paste yapıyor.
Gözümden kaçmaz

lmaz:

Adnan kesin ne yapıyorum ben allah kahretsin :mymeka:
ne işim var benim burda deyip çıkacak ordan.. :sm_confused:
bu şekilde öğrenmeesi saçma olurdu zaten..

ee yastığı kokladı pitterin kokusununu aldı ama şimdi ne olcak nasıl iddia etcek bunu bımıyorum birde kaç bölüm daha oynar bu kızlar sona yavaş yavaş gelio.. pitter sonunda intihar etcek ama nezamn acaba??sempatiksalakcinni

boshayallersmileaman ya gene çok sıkıcı bir bölümdü:umursamaz:...
pihterin gene arızalı kişiliği ön plandaydı meşhur çemkirmeleri,kumaş seçerken adamları
gönderip yok ben yeni koltuk alcam gibi şımarıklıkları ve azıcık tırsıncaki yusuf yusuf hallerisempatiksalakcinni
firdevs gerçekden marjinal kadın yahu kadının torunu bile aşk gecesini mahfedemedikaydirigubbakcemile3
pihterden sonra cemileyede sinir oluyorum sinsi sinsi herkesin kapsını dinlemesi yokmulmaz:
ednanın bişeyleri anlaması için en azından aklına şüphe gelmesi için birilerinin delilleri eline vermeis lazım...hilmiyi kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum ...ama ednan ne kadar anlar orası ayrı mesele
ama fincan çok komikdi ya adamın gözüne sokar gibi kapının girişine koymuş...sanki o ruju kullanan
milyonlarca kadın yokmuş gibi bide adam ne bilsin karısının ruju olduğu çok saçmaydıbayanssulusmile
kokudan da bişey çıkmıycak gene ednan pişman olmuş bir şekilde ordan ayrılır kesingamyoncuiremsu

Dün akşam misafirlerim vardı yarım yamalak izledim..Saitin suyu ısındı..

Bende adnanın bihterin parfümünün kokusunu aldığını zannetmiyorum.Kandıracaklar bizi yine..:umursamaz:

Onlar en son aşağıda şöminenin önünde şey etmişlerdi:kedi:

ayy bizi şaşırtıcaklarsa eger ki muhtemelen öle olucak..
yastıgı koklarken sakın nihalin kokusunu almış falan olmasın ednan bey...

beren saat gerçek hayatta belinimi ne incitmiş..
dizidede topuklu giyemio bu yüzden..
diziyede benzer durumla uyarlamışlar zaten..
ayy bide bihterin göbeğini gördünüzmü yaa.
o siyah beyaz kıyafetin içinde ne gözüme çarpıodu göbeği..
kilomu almış niiii

ayy yorumlara koptum ya kızlar ne alemsiniz ALLAH iyiliğinizi versin.
bencede o bardak olayı çok saçmaydı bi bihter kullanıyo sanki o ruju,firdevs hanımda kızı dogum yaptı umrunda bıle degıl yedi yabancı gıbı gıttı gordu yoluna devam :) adnanda kesinlikle ve kesinlikle anlamıycak ben ne yapıyorum nasıl şüphelenirim gibi bi tavıra dönücek o bi tane hatun vardı bardaki onunla seeti yukarda bihterle sömine önündelerdi hatta beşir videoya cekmişti.ama baska hatun kokuyosada nihal için üzülür insan babsı olarak hahahha aman onumu duusncekler dımııneyse böyle işte suanda pek bi konu actıon bulamadıkları için lay lay lom geciriyolar sezonun sonuna dogru hareketlenır heralde bıhter ıntıhar etcek falanya sonundaa bakalım

Bencede Bihterin parfüm kokusunu almicak yastıktan Ben neden böyle yapıyorum,Bihterden şüphleneiyorum o adamın seviyesine iniyorum diye pişmanlık duyucak Adnan bey sempatiksalakcinni

bihterle behlul o evde en son somine onunde besir video cekerken sevistiler sonra behlul onu yukariya goturdu kucakta tabi aklinialirimsmile sonra besir kacti gazladi. arabanin sesini duyup panik yapmislardieyvahedigeldismile ama yok bisey deyup devam etmislerdi ohaoldumsmileayol.hatirlayin kizlar parfumun kokusunu alabulur adnan:sinifsinif:

sempatiksalakcinni demek yukarıya kucagında götürdü ben orasını kacırmısım ,o zaman adnan abimiz kokuyu dogru aldı

bihter akıllı kadındır yırtar bir şekilde
küpe bulsa yüzük bulsa hatta bulaşık makinasındaki kadehleri bulsa tamam dedik yastık kokusu akannehir şöfere atar suçu gizli gizli parfümü araklamış der neolacak yalan mı yok
:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…